2026. június 28., vasárnap

Miasszonyunk a Béke Királynéja a következőket mondta Pedro Regis (brazil) látnoknak

TARTSÁTOK ÉLETBEN A HITETEK LÁNGJÁT! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 2-án közvetítve

Drága gyermekeim, szeretlek benneteket. Arra kérlek benneteket, hogy tartsátok életben hitetek lángját, és éljetek távol a világtól. Ti az Úréi vagytok, és csak Őt kell követnetek és szolgálnotok. Ne felejtsétek el: minden elmúlik ebben az életben, de Isten kegyelme bennetek örök lesz. Hallgassatok rám! Egy sűrű lelki sötétségbe vezető jövő felé haladtok. Az ördög mindenütt lelki vakságot fog okozni, de ti, akik az Úréi vagytok, maradjatok azon az úton, amelyet mutattam nektek, és győztesek lesztek. Térdeljetek le imádságra, és merítsetek erőt az Evangéliumból és az Oltáriszentségből. Bátorság! A nagy nyomorúság csúcspontján híveim védelmet fognak élvezni. Legyetek engedelmesek hívásomra. Mellettetek vagyok, bár nem láttok engem. Menjetek előre félelem nélkül! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.


AZ OLTÁRISZENTSÉGRE SÚLYOS TÁMADÁSOK VÁRHATÓK A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 4-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok Jézus Anyja és a ti Anyátok. A mennyből jöttem, hogy megmutassam nektek az üdvösség útját. Legyetek szelídek és alázatosak szívből, mert csak így érthetitek meg Isten terveit az életetekre vonatkozóan. Bízzatok Jézusban. Ő a ti mindentek, és nélküle semmik vagytok, és semmit sem tudtok tenni. Keressétek Őt mindig az Oltáriszentségben. Ő nagyon közel van hozzátok. Mondjátok el mindenkinek, hogy az Ő jelenléte az Oltáriszentségben, Testében, Vérében, Lelkében és Istenségében, örök és megkérdőjelezhetetlen igazság. Olyan jövő felé haladtok, amelyben nagy támadások érik az Oltáriszentséget. Az ellenségek nagy dühvel fognak cselekedni, és kevesen maradnak meg szilárdan a hitben. Legyetek éberek! Bármi is történjék, tartsatok ki az én Jézusom Egyházának igazi tanításai mellett. Nincs győzelem kereszt nélkül. Gyertek előre! Szeretlek benneteket, és mindig veletek leszek. Bátorság! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték nekem, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

FOGADJÁTOK EL AZ ÚR AKARATÁT AZ ÉLETETEKBEN! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 6-án közvetítve

Drága gyermekeim, fogadjátok el az Úr akaratát az életetekben. Tudjátok meg, hogy Ő irányít mindent, és olyan dolgokat készített számotokra, amelyeket emberi szem még soha nem látott. Legyen bennetek bizalom, hit és remény. A világban éltek, de az Úréi vagytok. Az emberiség a lelki mélység felé tart, de nektek az Úr fényét kell keresnetek, és a Menny felé kell haladnotok. Imádkozzatok. Amikor eltávolodtok az imádságtól, Isten ellenségének célpontjává váltok. Ne engedjétek, hogy a bennetek lévő Isten képe a bűn által eltorzuljon. Térjetek meg, és keressétek Jézusom irgalmát a gyónás szentségén keresztül. Könnyek és siránkozás. Jézusom Egyháza meg fogja inni a szenvedés keserű kehelyét. Én vagyok a fájdalmas Anyátok, és szenvedek attól, ami rátok vár. Bátorság! Ebben a pillanatban rendkívüli kegyelmi esőt zúdítok rátok az égből. Haladjatok tovább az általam kijelölt úton! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

KÖZELEDIK A NAGY HÁBORÚ! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 9-én közvetítve

Drága gyermekeim, eljön a nagy háború, és szegény gyermekeim nehéz keresztet fognak cipelni. Térdeljetek le imádkozni, mert közelednek számotokra a legfájdalmasabb idők. Bármi is történjék, maradjatok hűségesek Fiamhoz, Jézushoz. Ne csüggedjetek! Hűségetek az Úrhoz győzelemre vezet titeket. Én vagyok az anyátok, és a mennyből jöttem, hogy megtérésre hívjalak benneteket. Nyissátok meg szíveteket, és fogadjátok el Isten akaratát az életetekben. Bátorság! Mindig veletek vagyok, bár nem láttok engem. Ne felejtsétek el: Istenben nincs féligazság. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

A NAGY BÁBEL A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 11-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok az anyátok, és a mennyből jöttem, hogy elvigyelek benneteket a mennybe. Hallgassatok rám! Még nemes dolgokat kell mondanom nektek. A fájdalom idejében éltek, és én a mennyből jöttem, hogy a jóság és a szentség útjára vezesselek benneteket. Nincs győzelem kereszt nélkül. Arra kérlek titeket, hogy legyetek hűek Fiamhoz, Jézushoz, és az Ő Egyházának igazi tanításaihoz. Nagy tömeg fog az igazság után kutatni, de a nagy Bábelre fog találni, és sokan elveszítik az igazi hitet. Szenvedek amiatt, ami rátok vár. Legyetek éberek. Jézusom Igazsága csak a katolikus egyházban marad meg sértetlenül. Ez egy örök és megkerülhetetlen igazság. Ne féljetek. Hirdessétek az igazságot, még ha el is utasítanak benneteket. Ha a világ elutasít benneteket, Jézusom befogad benneteket Irgalmas Szívébe. Menjetek félelem nélkül! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A NAGY LELKI CSATA KÖZELEDIK A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 13-án közvetítve

Drága gyermekeim, az égből jöttem, hogy biztonságos menedéket nyújtsak nektek Szeplőtelen Szívemben. Fájdalmas jövő felé tartotok, de azok, akik nekem szentelik magukat, különleges védelmet fognak élvezni. Nagy lelki csata fog bekövetkezni, amely sok szegény gyermekemet érint majd. Adjátok nekem a kezeteket, és én elvezetlek benneteket a győzelemhez. Mindannyiótokat név szerint ismerlek, és azt akarom, hogy már itt a Földön boldogok legyetek, majd később velem a Mennyben. Ne felejtsétek el: a kezetekben a Szent Rózsafüzér és a Szentírás. A szívetekben pedig az Igazság iránti szeretet. Legyetek éberek. Ne hagyjátok, hogy a hit lángja kialudjon bennetek. Ha gyengének érezitek magatokat, merítsetek erőt Jézusom Evangéliumából, valamint a gyónás és az Eucharisztia szentségeiből. Ha azon az úton maradtok, amelyet kijelöltem nektek, soha nem fogtok vereséget szenvedni. Bátorságot! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

FÁJDALMAS ESEMÉNY FOG BEKÖVETKEZIK EZEN A FÖLDÖN A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, Barra dos Coqueirosból (SE), 2026. június 14-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok az anyátok, és szeretlek benneteket. Mindig mellettetek vagyok, még ha nem is láttok engem. Legyetek szelídek és alázatosak szívből. Ti fontosak vagytok terveim megvalósításához. Legyetek éberek, mert a szentség magas csúcsára kívánlak vezetni benneteket. Saját életetekkel tanúskodjatok arról, hogy az Úréi vagytok, és hogy a világ dolgai nem nektek valók. Szabaduljatok meg valóban minden gonosztól, és igyekezzetek örömmel élni hitetekben. Rosszabb időket éltek, mint az özönvíz idején. A teremtmény a Teremtő helyébe lépett, és az emberiség meg fogja inni a fájdalom keserű kehelyét. Gyorsan térjetek vissza! Amit tennetek kell, ne halasszátok holnapra! Fájdalmas jövő felé haladtok, és csak az ima erejével érhetitek el a győzelmet. Fájdalmas esemény fog bekövetkezni ezen a földön, és nagy lesz a fájdalom szegény gyermekeim számára. Bátorság! Ebben a pillanatban rendkívüli kegyelmi esőt zúdítok rátok az égből. Haladjatok tovább az általam kijelölt úton! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A LEGNEHEZEBB PILLANATOKBAN IS GONDOSKODNI FOGOK RÓLAD A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 16-án közvetítve

Drága gyermekeim, nyújtsátok nekem a kezeteket, és én gondoskodom rólatok a legnehezebb pillanatokban is. Bízzatok Jézusban! Benne van az igazi megszabadulásotok és üdvösségetek. Ne csüggedjetek el a nehézségek előtt! Példátokkal és szavaitokkal tanúságot tegyetek arról, hogy az Úréi vagytok. Ne engedjétek, hogy a világ dolgai beszennyezzenek benneteket, és eltérítsenek az üdvösség útjáról. Fájdalmas lelki küzdelemmel teli jövő felé haladtok. Nagyobb fájdalom nem létezett. A rózsafüzérrel a kezetekben és az Igazsággal a szívetekben győztesek lesztek. Lépjetek a gyóntatószékhez, és fogadjátok be Jézusom irgalmát. Megtisztult lelketekkel táplálkozzatok az Eucharisztia drága táplálékával. Bátorság! Semmi sem veszett el. Isten mindent irányít. Bár távolinak tűnik, Ő nagyon közel van hozzátok. Gyertek előre! Imádkozni fogok Jézusomhoz értetek. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

AZ IGAZSÁGOS BÍRÓ SZÁMON FOGJA KÉRNI TŐLED A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 20-án közvetítve

Drága gyermekeim, életetek az Úr kezében van. Bízzatok Benne, és mindenhol tanúskodjatok az Ő szeretetéről. Legyetek őszinték cselekedeteitekben. Ne felejtsétek el: az Igazságos Bíró számon fogja kérni tőletek, és jutalmatok attól függ, hogyan viselkedtetek ebben az életben. Nyissátok meg szíveteket, és fogadjátok be Jézusom evangéliumát! Egy mély lelki sötétség által jellemzett jövő felé haladtok. Szegény gyermekeim vakokként fognak járni, más vakokat vezetve, és nagy lesz az igazak fájdalma. Hallgassatok rám! Még hosszú évek várnak rátok, tele kemény megpróbáltatásokkal, de azok, akik szilárdan kitartanak az igazság útján, megmenekülnek. Bátorságot! Jézusom sokat vár tőletek. Haladjatok előre a szeretetben és az Igazság védelmében! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

EL FOG JÖNNI A NAGY ÜLDÖZÉS A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 23-án közvetítve

Drága gyermekeim, arra hívlak benneteket, hogy legyen bennetek Keresztelő János bátorsága és Péter alázatossága. Bátorság az Igazság tanúságtételéhez, és alázatosság a gyengeség elismeréséhez és az én Jézusom irgalmának kereséséhez. Íme egy lelki titok, amely elvezet benneteket a szentséghez. Olyan világban éltek, ahol a bűnt már nem tekintik gonosznak, és ezért szegény gyermekeim egy nagy lelki szakadék felé tartanak. A Mennyből jöttem, hogy segítsek nektek. Hallgassatok rám! Nehéz idők jönnek, és csak azok menekülnek meg, akik szeretik és védik az Igazságot. Ne felejtsétek el: Istenben nincs féligazság. Legyetek hűek Jézushoz. Bármi is történjék, ne távolodjatok el az Ő Egyházától. A Kálvária fájdalmas lesz az igaz hívők számára. Eljön a nagy üldözés, és sok papi ruhás katonát börtönbe visznek. Szenvedek amiatt, ami rátok vár. Imádkozzatok, imádkozzatok, imádkozzatok. Isten győzelme az igazakra fog várni. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

BÁRMI IS TÖRTÉNJÉK, MARADJ HŰSÉGES A VÉGSŐKIG! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 24-én közvetítve

Drága gyermekeim, imádkozzatok az én Jézusom Egyházáért. Üldözni fogják, és sok szentelt személyt elűznek majd. Az igazaknak nagy fájdalmat kell elviselniük. Az ellenségek elözönlik a nagy teret, és megtámadják a hívőket. Amit a múltban bejelentettem nektek, az be fog teljesülni. Szenvedek attól, ami rátok vár. Sok helyen templomokat fognak lerombolni, és a hívők sírni és siránkozni fognak. Fájdalommal teli jövő felé haladtok. Szörnyűségeket fogtok látni Isten házában, de azokat, akik hűek maradnak az igaz tanításhoz, az Atya áldottjainak fogja kikiáltani. Bátorságot! Nézzétek Keresztelő János hitbeli példáját! Bármi is történjék, maradjatok hűségesek a végsőkig. Előre! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 27-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok a Fájdalmas Anyátok, és szenvedek attól, ami rátok vár . Imádkozzatok sokat a kereszt előtt, és könyörögjetek Fiam, Jézus irgalmáért. Az emberiség eltávolodott a Teremtőtől, és egy nagy mélység felé tart. Térjetek vissza! Uram szeret benneteket, és tárt karokkal vár benneteket. Az emberiség jövője nagy megpróbáltatásokkal teli lesz. Térjetek meg, és szolgáljátok hűségesen az Urat! Isten siet. Amit tennetek kell, azt ne halasszátok holnapra. Szánjatok időtök egy részét az imádságra, mert csak így lesz erőtök elviselni azokat a megpróbáltatásokat, amelyek már úton vannak. Szeretlek benneteket, és mindig mellettetek leszek, bár nem láttok engem. Ne hátráljatok meg! Jézusom veletek van. Ez az üzenet, amelyet ma átadok nektek a Szentháromság nevében. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen.

2026. június 26., péntek

Carbonia üzenetek FÜLSIKETÍTŐ MENNYDÖRGÉS FOG FELTÖRNI AZ ÉGBŐL

Az Örök Atya üzenete Olaszországi Miriamnak SZÖRNYŰ VIHAR KÖZELEG, AMI NAGY KATASZTRÓFÁKAT FOG OKOZNI.

Carbonia, 2026. június 6.

A közeledő hatalmas vihar nagy katasztrófákat fog okozni.

Szeretteim, hamarosan elhagyjátok ezt a bolygót, amely megtisztulásra kerül; minden gyermekemet magamhoz veszem, és elhagyom azokat, akik elutasítottak engem.

Ez a június hónap az én Szent Szívemnek van szentelve. Imádkozzatok, gyermekeim, imádkozzatok és áldozzatok.

Irgalmasságom átöleli mindazokat, akik megtérnek, akik bűnbánó szívvel térnek vissza hozzám, akik megtört szívvel kérnek tőlem bocsánatot.

Egy közeledő hatalmas vihar nagy katasztrófákat fog okozni.

A Föld meg fog rázkódni!

Erős erejű földrengés fogja sújtani egy régiót. Imádkozzatok!

Figyelmeztetlek benneteket, emberek, a megtisztulás folyamatban van, gondoskodjatok sürgős megtérésetekről, ne halasszátok holnapra azt, amit ma megtehettek, hogy ne találjátok magatokat felkészületlenül.

Új hajnal fog felkelni minden gyermekem számára, míg a sötétség meg fogja gyötörni azokat a szíveket, amelyek távol vannak tőlem.

Itt vagyok, gyermekeim, én vagyok a ti Atyátok, én vagyok az, aki hamarosan megnyilvánul előttetek, hogy bennetek megtörténjen a megtérés: lehetőséget adok ennek az emberiségnek, hogy megtérjen és visszatérjen hozzám.

Ó, ti szeretet nélküli emberek, hová hajtjátok le fejeteket, amikor a nagy nyomorúság előtt álltok?

Hová menekültök? Ha nem vagytok bennem, semmit sem találtok.

Sátán karmai már megragadnak benneteket, ó emberek, varázsa elragadott benneteket, és most kínozásainak lesztek kitéve.

Ó, gyermekeim, akik saját szabad akaratotokból már nem az enyéim vagytok… milyen fájdalmas számomra látni, ahogy az ellenségem kezébe kerültök!

Elvakítottak titeket a hamis fényei!

Megadtátok magatokat a csábításainak!

Levettétek a „PÁNCÉLOT” (az EGYEDÜLI IGAZ VÉDELMET ÉS ÜDVÖZÜLÉST) Engem, a szerető Isteneteket, egyetlen jóságotokat, Teremtőtöket!

Higgyetek ezeknek a felhívásaimnak, ó emberek, térjetek meg, kevés időtök maradt a megmenekülésre.

Erősen fúj a keleti szél, a háború tüze hamarosan elér Európát: … micsoda katasztrófa, gyermekeim, micsoda fájdalom számomra, hogy még mindig a világban látlak benneteket a legcsekélyebb bűnbánat nélkül!!! Kegyelem, kegyelem nektek, emberek, kegyelem!!!

Hallgassatok Istenetek ezen könyörgésére, térjetek vissza az Élethez, emberek, válasszátok az életet, ne a halált.

Szeretlek benneteket, és várlak benneteket, hogy megtérjetek hozzám.

A ti Szeretet Istenetek.


https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/07/un-tremendo-temporale-in-arrivo-sara-causa-di-grandi-disastri/

KÉSZÜLJETEK FEL, GYERMEKEIM, HAMAROSAN MEGISMERITEK A SZERETET BOLYGÓJÁT!

Carbonia, 2026. június 13.


Készüljetek fel, gyermekeim, hamarosan megismeritek a Szeretet Bolygóját!

A Szentlélek hatással van gyermekeire, az égi Gyöngy mindegyikükön ragyog. Tegyetek félre mindent, ami a világhoz tartozik, álljatok szilárdan az Egyház szent tanításában, ápoljátok Isten törvényeit, legyetek hűek az Ő parancsolataihoz.

Szeretett gyermekeim, közeledjetek a Szeretethez, szoruljatok a Szeretethez, és öleljétek meg Máriát, Aki most helyet foglal közöttetek, és Isten dolgaira tanítva vezet titeket a csata végén.

Nyissátok meg szíveteket a Szeretetnek, szenteljétek meg magatokat, ó emberek, Jákób sátra már nyitva áll, hogy befogadja azokat, akik Isten nyomába erednek!

A Szent Szűz Mária teljes átadásra kéri gyermekeit a Szentléleknek, hogy megújulhassanak, és megteljenek a mennyei ajándékokkal.

Csak Istenben található az üdvösség, ó emberek, siessetek visszatérni Hozzá, legyetek szigorúak magatokkal, az idő lejárt, most látni fogjátok, ahogy minden összeomlik a Földön, megismeritek a bűn által okozott fájdalmat.

Isten arra vár, hogy mindannyiótokat újra magához ölelje, ezért kéri tőletek az igazi megtérést, a világi dolgok elhagyását, hogy élvezhessétek a mennyei dolgokat.

Üdvözlégy, Kármel szent Szűz! … íme, vágyakozunk érkezésedre, követünk téged, várunk rád, hogy vezess minket, hogy győztesek legyünk Fiadban, Jézusban.
Számtalan fény halad a Föld felé, előkészítve a terepet az Elragadásra!

Eljött a Nagy Kinyilatkoztatás ideje! Isten készen áll arra, hogy megnyilvánuljon az emberiség előtt, hogy az megtérjen és visszatérjen Hozzá. Eljött az idő, a várakozásnak vége, minden folyamatban van.

A mennyei angyalok hatalmas serege, Szent Mihály vezetésével, már leereszkedik… az elpártolást Isten parancsolja!

Ti az Egyetlen és Igaz Isten gyermekei vagytok, nem hagyunk titeket Sátán karmai közé. Imádkozzatok, adjátok át magatokat Neki, higgyetek Benne, engedelmeskedjetek Neki, hogy beteljesüljön Szent akaratának.

Róma falai remegnek! Isten veletek, fiaim, akik már nem az enyéim vagytok saját szabad döntésetekből, az Ördög megragadott benneteket, és ti követtétek a parancsát, szembefordulva a szerető Istenetekkel. Szerencsétlen árulók életét élitek, a legcsekélyebb tiszteletet sem tanúsítjátok iránt annak, aki teremtett benneteket. Szegény emberek!

Ó! Milyen jól szórakozik a kínzó, miközben nézi bukásotokat! Ó! Mennyire megaláztatnak titeket!

Ó, mennyire kínoznak titeket, felhasználnak az Ő átkozott tervéhez a Teremtő Isten ellen… micsoda katasztrófa! Micsoda katasztrófa vagytok, gyermekeim, akik már nem az enyéim vagytok saját szabad döntésetekből. Irgalom! Irgalom rátok! Szívem darabokra hullik, vér csorog belőle: …Szavam törölték, hogy a fenevadat tiszteljék! Micsoda szerencsétlenség rajtatok!

Minden szeretetemmel most magamhoz hívom gyermekeimet, elválasztom a búzát a pelyvától, magamhoz emelem őket, és oda helyezem őket, ahol minden szeretet.

Készüljetek, gyermekeim, hamarosan megismeritek a Szeretet Bolygóját!

Egyesültök a Szeretettel, és benne isteni lényekké váltok! Ámen.
https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/14/state-pronti-figli-miei-state-per-conoscere-il-pianeta-dellamore/

VIGASZTALNI SZERETNÉM A NÉPEIMET, HOGY FIGYELEMESEK ÉS FELKÉSZÜLTEK LENNÉNEK  AZ ELRAGADTATÁSRA. Üzenet Olaszországi Miriamnak

2026. június 14.

Carbónia,

Vigasztalni akarom népemet, figyelmesnek és felkészültnek akarom őket az Elragadtatásra.

Vagyok, Aki Vagyok!

Haljatok meg, ősi földek, íme, a Király visszatér, hogy birtokba vegye, ami az övé.

Mutassátok meg, hogy szívesen látjátok Őt visszatértekor, hogy ne kelljen fájdalmas állapotba kerülnötök.

A Legszentebb Mária földi vonulására készül, Ő az igaz szeretet, Szeplőtelen Szíve megjelenik ott, ahol azt egy ideje meghirdették nektek, a domb vele fog ragyogni, fénye beragyogja az egész Földet.

Szeretett gyermekeim, Teremtő Istenetek bejelenti nektek ennek a romlott világnak a végét. Megnyitja az Új Korszak kapuit azok előtt, akik tiszteletben tartják Törvényeit, és szívükben ég a vágy, hogy találkozzanak az Élettel.

Eljött az idő Sátán legyőzésére, álljatok szilárdan a belém vetett hitetekben, ne térjetek el Tőlem, Én vagyok a Teremtő Istenetek, az egyetlen Jótok.

Amikor Angyalaim megjelennek az égen, tudd, hogy azért jönnek, hogy elvigyenek és elvezessenek téged a végtelen szeretet földjére. Ott vigaszt találsz, és megismered Isten dolgait, elmerülsz az Ő isteniségében, és istenivé válsz Őbenne.

Vigasztalni akarom népemet, azt akarom, hogy figyelmesek és felkészültek legyenek az Elragadtatásra , hevesen kívánom a javukat, … az örömük bennem él.

Szeretett gyermekeim, ne kételkedjetek, Isten teremtette a világot, Őbenne van minden hatalom.

Isten most meglátogatja ezt az új népet, amely vágyik arra, hogy Őbenne lakozzon a végtelen és tökéletes szeretet dimenziójában.

A követ fejjel lefelé helyezték Péter székére, de Isten kiegyenesíti, hogy ne lehessen Sátán kezébe adni.

Örüljetek, gyermekeim, eljön a jutalmatok, maradjatok szilárdan a belém vetett hitetekben, és kiáltsátok nekem őszinte igeneteket… in totus tuus.

A háború dühét terjeszti ki az egész Földön, a gyötrelem és a fájdalom pillanatai elárasztják az embereket: … akik hitetlenek voltak, hinni fognak!

Béke legyen veletek, gyermekeim, újra kezdődik az időtök. Nagy szenvedés kezdetét fogjátok látni, de elragadtattok és biztonságba viszlek benneteket. Én vagyok a szeretet Istene, aki megment benneteket a legnagyobb csapástól: a Sátántól!

Imádkozzatok, maradjatok közel a Boldogságos Szűz Máriához, kövessétek őt hűséges szeretettel, ő eljön, hogy megvédjen titeket és elvezessen benneteket a végső kihívásig!

Elég! … Ez a nyomorúság!

[Lásd a weboldalt:
https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/15/voglio-consolare-il-mio-popolo-lo-voglio-attento-e-preparato-al-rapimento/#more-11218 ]


ELJÖTT A SZENVEDÉS IDEJE, A KATASZTRÓFA KÜSZÖBÖN ÁLL, A FÖLD ÚGY FOG REMEGNI? AHOGY MÉG SOHA.

Carbonia, 2026. június 18.

Eljött a szenvedés ideje, a katasztrófa küszöbön áll,
a Föld úgy fog remegni, ahogy még soha.

Lejárt az idő, karom lesújt az igazságtalan emberekre.

Engedjétek szabadon népemet, átkozott viperák! Ó, ti, akik a Földön merészeltek dönteni testvéreitek sorsáról, engedjétek őket szabadon, hogy szabadságukban úgy döntsenek, hogy visszatérnek Hozzám, a Teremtő Istenhez.

Emeljétek fel az üdvösség kehelyét, hirdessétek dicsőségemet, ó emberek, ne engedjétek, hogy a Sátán magával rángasson titeket a pokolba!

Én, Isten, a Mindenható Isten, kijelentem ennek a bűnös történetnek a végét!

Fájdalommal tölt el, hogy Egyházam a démon kezébe került, gyermekeim eladták magukat neki egy nyomorult ezüstpénzért.

Eljött az óra, hogy végrehajtsam igazságosságomat!!! Megújulás ideje jött el híveim számára, azok számára, akik szeretnek engem és igazi szeretettel követnek engem.

Szeretteim, eljöttek a megjövendölt idők, a próféciák beteljesülnek, az árulók abban a hálóban fognak végződni, amelyet maguk szőttek az én gyermekeim ellen.

Eljött a fájdalom ideje, a katasztrófa küszöbön áll, a Föld úgy fog remegni, ahogy még soha, a vulkánok egyszerre fognak kitörni, a tengerek megemelkednek, hatalmas hullámok csapnak le a partokra: …a károk felbecsülhetetlenek lesznek, az ember tehetetlenül áll majd, technológia nélkül, és Sátán gyötrelmeinek lesz kitéve.

Hirtelen megjelenik az északi fény, amely elektromágneses jelenségeket vált ki, amelyek a Földet fogják érinteni.

Az ég elsötétül, az eső hevesen fog hullani, hatalmas lesz a pusztítás.
Azok az emberek, akik elutasítottak Engem, kegyelemért fognak kiáltani, visszatérnek hozzám, de már túl késő lesz! A bűn gyermekei, meghoztátok a döntéseiteket, most már nem részesülhettek szent áldásaimban, menjetek az átkozott istenetekhez, ő gondoskodni fog rólatok, teljes tönkremenetelbe taszítva benneteket: …a lélek halála!

Szeretteim, íme, én, a ti Atyátok, jövök, hogy megáldjalak benneteket, és magamba fogadjalak benneteket. Készítsétek elő lelketeket, hogy befogadjatok engem, ne mutassatok kételyt e szavaim iránt, hogy ne találjátok magatokat zavarban előttem.

https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/19/ecco-il-tempo-dei-dolori-il-disastro-e-alle-porte-la-terra-tremera-come-mai-e-successo/

VÁGYJATOK ARRA? HOGY AZ ENYÉIM LEGYETEK, AZ IGAZI ÉLET VÁR RÁTOK, HOGY ÖRÖK BOLDOGSÁGOT ÉLVEZHESSETEK

Carbonia, 2026. június 21.

Vágyjatok arra, hogy az enyéim legyetek, az igazi élet vár rátok, hogy örök boldogságban élvezhessétek.

Szeretett leányom, Istenként és Atyaként jövök, hogy meghirdessem neked szent akaratomat e képmutató, gátlástalan emberiség számára. Úgy döntöttem, hogy most, ebben a végzetes időben beavatkozom, hogy felrázzam a lelkeket.

Itt vagyok előttetek, hálátlan nép, itt vagyok, döntésre jutottam: sürgősen meg kell hallgatnotok Engem, most kihirdetem a „Elég!”-et, nem fogok visszafordulni, a döntés meghozatott.

Készüljetek fel arra, amit gonoszságotok miatt el fogtok szenvedni; ezt mondom nektek, akik kitöröltetek Engem az életetekből.

A Föld erősen remegni fog, hirtelen a kétségbeesésbe fogtok zuhanni, és nem fogjátok tudni, merre menjetek.

Én vagyok az, aki hozzátok szólok, ó, emberek, én vagyok Jahve, a Teremtő Isten, én vagyok az, aki még mindig az üdvösséget kiáltom nektek. Térjetek vissza hozzám, emberek, kövessétek szabályaimat, ne legyetek ostobák, a nektek adott idő lejárt, ez a bolygó átalakul, nekem kell ragyognia rajta.

Hallgassatok felhívásomra, sürgősen meg kell térnetek most, mert később már nem lesz rá időtök.

Tüzet fogok zúdítani az égből, minden életlehetőséget el fogok venni tőletek, a Földet el fogja égetni a hőség, nem lesz sem víz, sem élelem a megélhetésetekhez, a bőrötök kiszárad, a csontjaitok összetörnek, nélkülem semmire sem lesztek képesek!!!

Megsértettek; ez az emberiség elfordult tőlem, ellenségemmé vált, és a Gonosz mellé állt!

Szeretett gyermekeim, fájdalmam végtelen; szeretlek benneteket, és szeretném, ha mindannyian az enyéim lennétek, elvinni benneteket oda, ahol minden szeretet és öröm, és megismertetni benneteket végtelen szépségeimmel.

Szeretett gyermekeim, ma arra kérem titeket, hogy figyeljetek erre a felhívásomra: térjetek meg, ne legyetek gőgösek, hamarosan nem lesz több időtök visszatérni hozzám. Lezárom ezt az ősi történetet, kitörlöm… túl nagy a gonosz, a bűn felváltotta a jót, a gátlástalanság felütötte a fejét, az emberek az átkozott Ősi Kígyó nyomdokaiba léptek.

Gyermekeim, szabaduljatok meg a szíveteket szorító bilincstől, ti nem a Gonosz gyermekei vagytok, hanem a Szeretet gyermekei! Vágyjatok arra, hogy az enyéim legyetek, az igazi élet vár rátok, hogy örök boldogságban élvezhessétek. Szabaduljatok meg az Ördög kötelékeitől, félelem nélkül szálljatok szembe vele, hívjatok segítségül engem, és én veletek leszek a csatában; velem az oldalatokon győztesek lesztek.

Itt az éberség ideje, imádkozzatok, cselekedjetek jót, mutassátok magatokat nyitottnak az én üdvösségre hívó szavamra, hamarosan meghalljátok az igazságosság kiáltásomat!!! Hagyjátok, hogy megmentselek benneteket, gyermekeim, tegyétek lehetővé, hogy a ti Istenetek magával vigyen titeket oda, ahol tej és méz folyik.

Várlak benneteket bennem, vágyakozom utánatok, gyermekeim. Áldalak benneteket.

JAHWEH

https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/22/desiderate-essere-miei-la-vera-vita-vi-attende-per-essere-goduta-nella-felicita-eterna/

ÚJ ÉG ÉS ÚJ FÖLD. MEG FOGTOK LÁTNI, MEG FOGTOK ISMERNI ÉS TÖBBÉ NEM MONDHATJÁTOK, HOGY ISTEN MESE A SZEGÉNYEK ELMÉJÉBEN!

Carbonia, 2026. június 24.

Új ég és új föld.

Meg fogtok látni, meg fogtok ismerni, és többé nem mondhatjátok, hogy Isten

csupán egy mese a szegények elméjében!

Szeretett leányom, imádságokat kérek népemért!

Figyelmeztessétek gyermekeimet, hogy a régi dolgok ideje lejárt, az újak lépnek be: új ég és új föld.

Szeretett teremtményeim, meg akarom örvendeztetni titeket Magammal, végtelen szépségeimmel, meg akarom valósítani titeket Magamban.

Minden csendben van, országotok várakozásra kényszerül, de hirtelen minden elszabadul, a föld remegni fog, és az ég elsötétül.

Hatalmam még nem teljesen világos az emberek számára; azt gondolják, hogy én egy kísérteties Isten vagyok, egy távollévő Isten, de íme, szeretett gyermekeim, eljövök, hogy megnyilvánuljak előttetek, hogy bennetek bekövetkezzen a látás kegyelme; megnyitom a szemeteket… Látni fogtok engem, meg fogtok ismerni engem, és többé nem mondhatjátok, hogy Isten csupán egy mese a szegények elméjében!

Itt vagyok, gyermekeim, itt vagyok nálatok, teljes mértékben szeretet vagyok, szeretetet és örömöt sugárzok; nyissátok meg nekem a szíveteket, hagyjátok, hogy én simogassalak meg benneteket, és tápláljalak titeket az én gyönyöreimmel; ne legyetek hitetlenek, hanem higgyetek, mert eljött az Elragadás órája!

A Menny vágyik arra, hogy gyermekeit visszakapja magához, hevesen vágyik arra, hogy velük éljen, új világokat teremtsen szeretett népével.

A Magam hatalmasságában befogadlak benneteket, Szellemben és Igazságban visszaadlak benneteket Magamnak; mindenféle jót megkapjátok, és hatalmas boldogságban fogtok élni. A korábbi dolgok elmúlnak, feledésbe merülnek annak a szépségének fényében, ami Magamban a tiétek lesz.

Alig várom, hogy találkozhassak veletek, gyermekeim: …milyen csodálatos lesz, amikor magamhoz szoríthatlak benneteket, beengedhetlek benneteket Magamba, …Mellkasom megnyílik, amikor beléptek Magamba, és Szellemem belétek árad belőlem.

Kezdjétek el az életet azzal, hogy beléptek belém, szeretett gyermekeim, ne gondoljatok arra, ami a Földön marad, minden feledésbe merül; Istenetek iránti szeretetből mindent elfelejtetek, minden szenvedést, újra magatokhoz ölelitek minden kedveseteket, és a végtelen Szeretet dimenziójában fogtok lakozni.

Értetek és belőletek élek, Magammal táplállak benneteket, Szent Szavam behatol belétek, legyen köztetek szeretet és irgalmasság, egyesüljetek egyetlen szívvé és egyetlen lélekké, a nekem való várakozásra maradt időtök lejárt, az átjáró megnyílt, hogy én az egész mennyei seregemmel eljöjjek, és véget vessek ennek a földön uralkodó söpredéknek: Elég!

Itt vagyok nálatok, gyermekeim, népem, szeretett népem, itt vagyok nálatok, a szeretettől remegve várlak benneteket, örülök, hogy újra magamban tarthatlak benneteket, ti az enyéim vagytok, részei vagytok nekem, … újra bennem fogtok lakozni.

Oldódjanak fel a halál kötelékei, nyíljon meg a Föld, és nyelje el minden tisztátalan lényt, …azokat, akik ellenem lázadnak: hagyjátok a földet az én kiválasztottaimnak, gonosz szellemek! Én itt egy szeretet világát készítem elő, amelyet népemnek adok, a szabadságban és a végtelen szeretetben.

https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/25/cieli-nuovi-e-terra-nuova-mi-vedrete-mi-conoscerete-non-potrete-piu-dire-che-dio-e-solo-una-favola-nella-mente-dei-poveri/

FÜLSIKETÍTŐ MENNYDÖRGÉS FOG FELTÖRNI AZ ÉGBŐL... EZ LESZ A TEREMTŐ HANGJA

Carbónia 2026. június 25.

Fülsiketítő mennydörgés fog feltörni az égből, … ez lesz a Teremtő haragja.

Jahve áldja meg népét!

Szeretett gyermekeim, én vagyok az, aki mindent teremtett, én vagyok az, aki ma visszatérek, hogy mindent, amit a Gonosz beszennyezett, helyrehozzak!

Népem, szeretett népem, ez a végtelen igazság, hogy ÉN VAGYOK!

Halld meg az Én Igémet, Izrael, ne térj le az Én utaimról, maradj meg az Én békémben, feloldozlak minden bűnödet, ha átadod magad Nekem.

Népem, szeretett népem, maradjatok Bennem, fordítsátok szíveteket Hozzám, kérjetek irgalmat Tőlem, gyermekeim győzelmének ideje Bennem van, öleljetek át Engem szívetekben, és zengjetek dicsőséges himnuszokat Nekem.

Itt vagyok, szeretett gyermekeim, erősen fúj a keleti szél, de közbelépésem el fog téveszteni. Eleget láttam már, látom az emberek romlottságát a Sátánban!

Végtelenül szeretlek titeket, gyermekeim, ezért kérlek benneteket, hogy szorosan öleljetek át Engem, bízzatok bennem, az idő már lejárt, a Sátán elvesztette a csatát és dühöng, ezekben az utolsó pillanatokban mindent elpusztít, amit törékenynek talál.

Szeretett gyermekeim, térjetek meg! Térjetek vissza a Szeretet Istenetekhez, térjetek vissza, hogy hálát adjatok Neki. Végtelenül szeret titeket és várja az ébredéseteket. Nézzetek körül, ó, emberiség: a Föld lázad, a vulkánok felébrednek és dübörögnek, tüzet okádnak, a tengerek emelkednek, a víz tomboló folyóként folyik át a városokon, mindent elsodorva az útjába kerülőben.

A szél a házak tetejét is felfedi, a földrengések miatt összeomlanak, az emberek elkalandoznak: …mint Noé idejében, az emberek szívük részegségében élnek, romlottak, buják, megvetik a szentet, a gonoszt kedvelik:

...szegény emberek, mi lesz veletek?

Rossz útra tértetek, és még mindig nem ébredtetek fel ebből a tévedésből. Az ördög karmaiba gabalyodva, kitartotok a gonoszban! Szegény gyermekeim, akik saját szabad választásotokból már nem vagytok az enyémek.

Íme, fülsiketítő mennydörgés támad az égből, … a Teremtő haragja lesz ez, mit fogtok tenni e jel láttán? Átkozni fogtok engem? Felismeritek a hibátokat? Ítélet alá kerültök, ó, emberek!

Az idő a végéhez közeledik, Sátán zűrzavarban van, követői veszítenek hatalmukból, Isten megállás nélkül halad előre, elpusztítja a gonoszokat, felmagasztalja az igazakat, és újjáteremt mindent.

Íme, szeretett gyermekeim, most saját szemetekkel fogjátok látni beavatkozásomat ebbe az ősi történelembe, bezárom kapuit, megnyitom az Új Korszakot , a szeretet és az öröm történetét híveim számára.

A Nap mindjárt kitör, megrémíti majd ezt az emberiséget, térdre kényszeríti.

Boldog az az ember, aki hisz bennem, mert csak bennem talál menedéket!

Isten ment!

[Lásd a weboldalt:
https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/26/un-tuono-assordante-verra-dal-cielo-sara-lira-del-creatore/ ]

2026. június 25., csütörtök

A tudatos, sőt akart tudatlanság

S. Maessen azon a véleményen volt, hogy Isten a most élő embereket másképp fogja megítélni, mint a – mondjuk – 50 évvel ezelőttig élteket. Vagyis elnézőbb lesz irántuk, és még akkor sem engedi őket a pokolra jutni, ha nem a megszentelő kegyelem állapotában halnak meg.
S. Maessen véleményét ugyan nem osztottam teljesen, de azért nem tartottam eleve kizártnak. Teljesen kizártnak ugyan még most sem tartom, de visszagondolva az elmúlt hónapokban szerzett tapasztalataimra, egyre kevésbé hiszem el. Mégpedig azért, mert – legjobb esetben is az ú. n. önhibán kívüli tudatlanság helyett – ismerőseim körében mindenütt és mindig tudatos, sőt akart tudatlansággal találkozom.

Tapasztalataimat katolikusnak keresztelt ismerőseim körében szereztem. Az utóbbi években egyetlen eggyel sem találkoztam, akit valóban katolikusnak lehetne tartani. A legmegdöbbentőbb számomra a 80 körüli, sőt már a 86. évet is elért idősek vélekedése volt. „Most kezdjek el ezzel foglalkozni?” – ilyen és ehhez hasonló válaszokat kaptam olyanoktól, akik nem sokkal haláluk előtt még mindig csak azon töprengtek, mivel tudnák evilági életüket színesebbé tenni, és hallani sem akartak Istenről, vallásról, túlvilági életről.
Egy kicsit fiatalabb, kirakat-katolikus családban felnőtt ismerősöm arról tartott nekem előadást, hogy ő ugyan már valami sámán-kultusz felkent tagja, de ez mindegy, mert csak egy isten van, s ezért minden vallásnak ugyanaz az istene.
A 60 alatti gyakorló "katolikusok" már első pillanatban elzárkóznak attól, hogy velem vallásról, vagy az Egyházról beszéljenek. Ők láthatóan nagyon jól elvannak a zsinati szektában, ragaszkodnak ott elfoglalt helyükhöz, és semmi áron nem akarják, hogy bárki is kétségeket ébresszen bennük, illetve, hogy gondolkodásra bírja őket.

A legszomorúbb élményemet erről a magatartásról megint Székelyföldön szereztem, ahol utoljára két héttel ezelőtt jártam. Tizenöt évvel ezelőtt írt beszámolómban – Erdély romlásának okairól – a vidék elhanyagolt állapotáról is beszámoltam: Ma már csak Tusnádfürdőn tapasztaltam ilyet, máshol nem. – De a vallási élet terén is láttam változást: sajnos, nem a jó, hanem a kifejezetten negatív irányba. Szállásom Csíksomlyón volt, így naponta eljártam a kegytemplomba. Az ott látottak értették meg végre velem a mai ú. n. "katolikusok" gondolkodásmódját és viselkedését.
Csíksomlyón Szent Antal ünnepe nagy eseménynek számít, amire kilenceddel – kilenc egymást követő kedden – készülnek. Ezért láthattam közelről egyik nap már a templom bezárása utáni egy ú. n. szentségimádást, melyen egy ferences és néhány fiatal vett részt. – Tökéletesen meg vagyok győződve a jószándékukról, még akkor is, ha a három fiatal lány közül kettő az útszéli örömlányok öltözetét viselte (ennyire szemérmetlen viseletet ott láttam életemben első ízben, aztán másodszor hazatértemkor egy budapesti buszon). Minazonáltal amit láttam, annak az égvilágon semmi köze nem volt a szentségimádáshoz és a katolikus hithez. És elsősorban nem is a fiatalok viselkedése, hanem vezetőjük, az ú. n. "szerzetes" ténykedése miatt nem. Már eddig is láttam néhány NOM-os "szentségimádást" (például Rómában és Konnersreuth-ban), amik szintén alig hasonlítottak a valódi szertartáshoz, de amit itt láttam, az minden eddigit felülmúlt. Ahogy a barna csuhába öltözött férfi viselkedett, az csak arról tanúskodott, hogy a mai klerikusoknak nemcsak a katolikus szertartásokról, vallásuk mibenlétéről, előírásairól, de Isten kilétéről sincs semmi fogalmuk. Ekkor értettem meg végre, hogy a NOM-os "katolikusok" miért nem hajlandók velem vallásukról beszélni.
Ugyanis az új-katolikusok számára a katolikus vallás a valahova tartozást, az intézményi létet jelenti csupán. Ők tényleg jól, otthon érzik magukat ezekben a közösségekben, örülnek, hogyha minél többen vannak, így annak is, ha más-vallásúak csatlakoznak hozzájuk, és ezért fülüket-szemüket szorosan bezárják, ha ezt a közösségi-létet bármi veszélyeztetni merészeli – például a józan ész, vagy a katolikus vallás követelménye az igazság megismerésére. Ahogy Dombi Márk írta: „Mindenki tartozik megszerezni azokat az ismereteket, melyek állapotbeli kötelességének teljesítéséhez szükségesek. Ámde a kereszténynek nem lehet fontosabb és szükségesebb tudnivalója, mint az Isten, és az embernek Istenhez való viszonya.” – Pontosan ez az, amiről ők nem akarnak hallani, hogy kényelmes hitéletüket ne zavarja meg semmi és senki.

Ez a fajta általánossá vált viselkedés arra enged következtetni, hogy nem lehet nagy reményeket fűzni ahhoz, hogy Isten a ma élőket enyhébben fogja megítélni, azaz nem követeli meg az üdvözülésükhöz az igaz hit megvallását és gyakorlását, hiszen a magukat katolikusnak mondókat – mégpedig mind a NOM-osokat, mind az ú. n. tradicionalistákat – egyfelől nem érdeklik komolyan vallásuk tanai, másfelől nem is akarják az igazságot megismerni,Szó sem lehet náluk az „önhibán kívüli tudatlanságról”. Miként e cikkben áll: A „tudatlanságnak nem minden formája számít legyőzhetetlennek – különösen akkor nem, ha az közömbösségen vagy az igazság tudatos visszautasításán alapszik. A katolikus Egyház 1859-es (!) katekizmusa világosan kimondja: »A színlelt tudatlanság és a szív konoksága nem csökkenti a bűn önkéntességét, hanem még meg is növeli.«”

De történt valami más is az általam látott csíksomlyói "szentségimádáson": A résztvevő lányok közül a harmadik illendően volt felöltözve! Vagyis még ma is akad, aki katolikus módon viselkedik, akár tudatosan, akár csak jóértésből! Amíg egyetlen egy ember marad, aki ellenáll a Gonosznak, addig a Sátán nem tud győzni! Mert ha akár csak egy ember akad, aki nem őt követi, akkor az azt bizonyítja, hogy nem a Sátán győzött, vagyis nem ő verhetetlen, hanem az emberek gyengék. Mert ha egy ember ellen tudott állni, akkor erre mindenkinek megvolt a lehetősége. És ezért érvényes az, hogy amíg egyetlen igazhitű marad, addig Sátán nem mondhatja Istennek: elpusztítottam az Egyházadat (amit állítólag XIII. Leó hallott).

Az is jellemző a mai helyzetre, hogy az ú. n. tradicionalisták legtöbbjét csak Bergoglio túlzásai vezették arra, hogy végre észrevegyék a zsinati szekta hitehagyását, eretnekségét. Sőt, legtöbbjük számára az "egyházban" még most is minden elhajlás, minden rossz csak Bergoglioval vette kezdetét. Holott az igaz katolikus viselkedés az lett volna, és az most is, ha nem az egyes szereplők tettei, hanem a katolikus tanítás, a katolikus hitigazságok alapján döntöttek volna, döntenének most is hovatartozásukról. Ezt követelte volna tőlük a katolikus vallás. És ha ezt tették volna, akkor most nem hirdetne legtöbbjük egy másik eretnekséget, az „elismerni és ellenállni” velejéig antikatolikus tanát.

Ezen tradicionalisták egyik képviselője, Wolfram Schrems írta minap „Az idő apokaliptikus jelei iránti érdektelenség” című cikkében (forrás: www.katholisches.info – 2026. június 18.):
»Sajnos, alig van olyan ember, akit érdekelnének korunknak egyre sűrűsödő apokaliptikus jelei. Ez megmagyarázza Jézus végidőkről szóló beszédének rejtélyes mondatait: „Mert valamint a vízözön előtti napokban ettek és ittak, házasodtak és férjhez mentek, mindaddig a napig, melyen Noé bement a bárkába; és nem vették észre, míg el nem jött a vízözön és elragadta mindnyájukat; úgy lészen az Emberfiának eljövetele is.” (Mt 24,38-39) – „Nem vették észre”, mert nem érdekelte őket helyzetük tárgyilagos felmérése. És ugyanígy nem fogják ezt megtenni az utolsó generáció tagjai sem. Szodoma lakosait is azért lepte meg a tűz és kéneső, mert saját gyalázatos viselkedésüket nem tartották bűnösnek „Amely napon pedig kiment Lót Szodomából, tűz és kénkő esett az égből, és elveszített mindenkit. Ugyanígy leszen azon a napon is, melyen az Emberfia megjelenik.” (Lk 17,29-30)
Ez megbocsáthatatlan ostobaság. Korunk apokaliptikus jelei iránti érdektelenség az ostobaság következménye (Mk 7,22), ami a maga részéről éppen e kor jellegzetessége. (lásd Mk 7,22)«

Nagy kár, hogy maga a szerző (m. m. W.Sch.) sem tanul saját okos meglátásaiból….

A zsinati szekta borzalmai annyira nyilvánvalóak, hogy akiben a hit legkisebb cseppje, és/vagy a katolikus hitigazságok minimális ismerete megvan, annak ezeket fel kell ismernie. A Jóisten talán éppen azért enged meg ennyi borzalmat, hogy még a leggyengébben látók is észrevegyék végre, hogy ez a zsinati szekta már régen nem Urunk Szeplőtelen Menyasszonya. A tragédia, hogy hiába történnek ezek a fertelmek, a papír-katolikusok túl-túlnyomó többsége tudatosan nem akar erről tudomást venni.

(a két fotó a Csíkszeredai római katolikus főgimnázium dísztermének ablakairól készültek)

https://www.katolikus-honlap.hu/2601/tudatos.htm

Égi Édesanyánk üzenete 2026. június 25-én Medjugorjéból

MEDJUGORJE 2026. június 25.
„Kedves gyermekeim! Örüljetek velem együtt, mert a Magasságos megengedte, hogy veletek legyek, és elvezesselek benneteket Hozzá, aki az Út, az Igazság és az Élet. Örüljetek, kicsi gyermekeim, és legyetek vidámak a nehézségek közepette is, és erőtök lesz, mert tudatában lesztek annak, hogy elmúlik az életetek, és tudni fogjátok, hogy mindent Istennek kell felajánlani. Ne felejtsétek el tehát: én vagyok az Anyátok, és szeretlek benneteket. Köszönöm, hogy válaszoltatok a hívásomra!
(Az Egyház jóváhagyásával)

ISTENI IMÁRA HÍVÁS MINDENKINEK!!!


A három fő jel, hogy az Apokalipszisben vagyunk és nem egyszerűen rendkívüli időkben a pápasággal kapcsolatban (antipápa kontra hamis próféta):
Egy: az emberiség képes arra, hogy kiégesse magát;
Kettőmajdnem kétmilliárd meg nem született csecsemőt abortáltak; és
Háromaz emberi génállományt olyan mértékben manipuláljuk, hogy alapvetően megváltoztathatjuk a földön élő minden ember DNS-ét (a fenevad bélyege), olyannyira, hogy már nem vagyunk többé emberek, és ezért nem vagyunk többé megváltva a mi Urunk, Jézus Krisztus keresztje által.


https://www.fromrome.info/2022/10/11/pope-benedict-xvi-declares-the-apostolic-see-impeded/



Ghislain ROY atya, híres québeci pap, Emiliano TARDIF atya karizmáinak örököse, küldte ezt az imát, és arra kér mindenkit, aki látja * hogy imádkozza ipso facto, sőt mától kezdve többször is ismételje meg: “Legszentebb Szentháromság, KRISZTUS VÉRE, pusztítsd el a Sátánt; hatástalanítsd és bénítsd meg azoknak a csapdáit (üzelmeit), akik az egész világot manipulálják! Mária Szeplőtelen Szíve, zúzd szét a Sátán fejét; semlegesítsd és blokkold azoknak a csapdáit, akik az egész világot manipulálják! SZENT MIHÁLY arkangyal és a te hat testvéred (az arkangyalok) láncoljátok meg a Sátánt; hatástalanítsátok és bénítsátok azok csapdáit, akik az egész világot manipulálják! Ámen!”


Kérem, imádkozzatok ezt az imát, és adjátok tovább másoknak. Így nagyon rövid időn belül nagyon sokan leszünk, akik ezt a könyörgést intézik Istenhez. Ne feledjétek, hogy a mi Urunk Jézus megmutatta nekünk, hogy az együtt imádkozás milyen erős: (Máté 18:20: “Bizony, bizony mondom nektek: Amit ketten közületek együtt kérnek a földön, azt meg fogják kapni mennyei Atyámtól. Mert ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük.”) Bíznunk kell és bízhatunk Istenben, hogy megállítja azt, amit az emberiség ellen a sötétben terveznek ! Tehát akkor előre: kezdjük el ezt az imát !!! Isten áldja meg a jóakaratú embereket. †” (* P. G. ROY azt mondta, hogy akik ezt az információt olvasták, nem véletlenül találkoztak vele: Isten az, aki hívja őket, és meghívja őket, hogy ezzel az imával cselekedjenek, hogy megfordítsák a helyzetet )

https://engesztelok.hu/isteni-imara-hivas-mindenkinek/

Ez az eredeti festmény Isten Anyját ábrázolja címe alatt: Remény és öröm anyja.

Mindenkit arra biztatunk, hogy imádkozzon a Szűzanya felé, miközben szeretettel nézi ezt a szentképet. Az Istenszülő Ígérete el fog érni hozzád, és megérinti a szívedet. Gyengédsége és anyai szeretete szorosan tart és megvéd. Soha nem fog elengedni! Add át Neki a szívedet és a múltadat – Ő alkalmazni fogja azokat az imákat, amelyek lassan begyógyítják legmélyebb sebeidet. Ne feledd, mint a mennyei Édesanyád, közelről ismer téged, és gondoskodik a szükségleteidről. Legyen hite, bizalma és magabiztossága imáitokkal, és biztonságban lesz az örök üdvösség ösvényén. Ne nézz hátra… csak nézz rá a szívedben. Jézus áldjon + téged és a Szűzanya gyengéden szeressenek. Ámen.

Imádkozd ezt az imát naponta, mert óriási a harc!



(Tartsd az agónia keresztjét, amit neked adtam a sötétség hatalmával szemben, az ég felé, és imádkozd ezt az imát a kereszt jelével. Tedd ezt az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Győzni fogsz… Imádkozd ezt az imát naponta, mert óriási a harc!)
Ó mennyei seregek legdicsőbb vezére, Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket ebben a rettenetes háborúban e világ fejedelmei, hatalmasságai és uralkodói, a gonosz lelkek ellen! Siess az emberek segítségére, akiket Isten a Saját képére halhatatlannak teremtett, és nagyon drága áron vásárolt vissza az ördög zsarnoksága alól!
A szent angyalok seregével vívd meg ma újra az Úr csatáját úgy, ahogy egykor Lucifer ellen, a gőgös lázadók vezetője, és kísérete, a bukott angyalok ellen tetted! Se erejük nem volt, hogy neked ellenálljanak, sem hely nem volt többé számukra a Mennyben. A rettenetes ősi kígyó, akit ördögnek és sátánnak is hívnak, és aki az egész világot tévútra vezeti, az egész kíséretével a mélységbe taszíttatott.
Íme, ez az ősellenség és kezdettől fogva embergyilkos ismét erőre kapott. A világosság angyalává változva megtámadta a földet, és a gonosz lelkek egész hadával körbejár azért, hogy Istennek és az ő Felkentjének a nevét eltörölje, és hogy azokat a lelkeket, akiknek az örök dicsőség koronája készült, birtokba vegye, gyilkolja és az örök kárhozatba taszítsa. Mint a legmocskosabb szennyvizet, úgy ontja ez a gonosz sárkány gonoszságának a mérgét: a hazugság, az istentelenség és káromlás lelkületét, a tisztátalanság pestises leheletét és mindenféle formáját a bűnnek és ocsmányságnak a megromlott lelkületű és szívű emberekre.
Ezek a legádázabb ellenségek az Egyházat, a szeplőtelen Báránynak a jegyesét epével és keserűséggel töltötték és részegítették meg, és mocskos kezüket annak legszentebb kincseire tették. Még a legszentebb helyeken is, ahol Szent Péter trónja, és az igazság trónja a világ megvilágosítására felállíttatott, még ott is felépítették a gyalázatosság trónját azzal a csalárd szándékkal, hogy odasújtsanak a pásztorra, hogy a nyáj minden irányba szétszéledjen.
Ezért emelkedj fel, ó legyőzhetetlen Hadvezér, siess Isten népének a segítségére a bukott szellemek támadásaival szemben, és add meg neki a győzelmet! Oltalmazójaként és védő patrónusaként tisztel Téged. Te hozod a szent egyház számára a dicsőséget azáltal, hogy megvédelmezed a pokol gonosz hatalmaival szemben. Terád bízta Isten az emberek lelkét, akiknek részük lesz az örökké tartó örömben. Ó imádkozz a béke Istenéhez, hogy alázza a sátánt lábaink alá, hogy oly módon győzessék le, hogy ne tarthassa többé fogságában az embereket, és ne árthasson többé az Egyháznak!
Vidd imáinkat a Magasságbeli színe elé, hogy a mi Urunk gazdag irgalma gyorsan leszálljon ránk, és adja meg Neked, hogy lesújthass a sárkányra, az ősi kígyóra, aki nem más, mint az ördög és a sátán, és láncaiddal megkötözve letaszíthasd a pokolba, hogy ne vezesse többé félre a népeket! Ámen.
Nézzétek az Úr keresztjét, legyetek szétzúzva ti ellenséges hatalmak!
Győzött az oroszlán Júda törzséből, Dávid sarja.
Áraszd ránk kegyelmeidet, ó Urunk!
Miránk, akik bízunk Benned.
Uram, hallgasd meg könyörgésemet!
És kiáltásom jusson eléd!
Könyörögjünk!
Ó Isten, a Mi Urunk, Jézus Krisztus Atyja, segítségül hívjuk legszentebb nevedet, és kérve kérjük szelídségedet és türelmedet, hogy a Szeplőtelen Szűzanya, a mi Édesanyánk, és a dicsőséges arkangyal, Szent Mihály közbenjárására nyújts segítséget nekünk a sátán és a többi tisztátalan lélek ellen, akik az emberek kárára és a lelkek romlására körüljárnak a világban. Ámen


Itt egy igevers gyűjtemény, amely elűzi a sátánt minden alkalommal, amikor hozzánk jön hazugságaival és megtévesztéseivel.

Haragom sokak számára ismeretlen, de tudnotok kell a következőket: Ha egy ember, aki ismer Engem, káromolja a Szentlelket, Én soha nem fogok tudni neki megbocsátani. Semmi sem tudja, és nem is fogja megváltoztatni ezt a tényt, mivel az ilyen ember már döntött a saját sorsa felett, ezért a megbékélés nem lehetséges. Annak az embernek, aki Színem elé járul, és megpróbálja megindokolni az élet kioltását, tudnia kell, hogy az ő életét Én fogom kioltani. Ha valaki eladja a lelkét a Sátánnak, Én azt nem tudom visszavenni, mivel ő már eggyé vált a gonosszal. Amikor egy ember, aki Fiam, Jézus Krisztus Nevében beszél, elpusztítja az Enyéim lelkét, örökre félre fogom őt dobni. Féljétek most Haragomat, mert Én minden olyan lelket meg fogok büntetni, aki a végsőkig dacol Akaratommal.


A három fő jel, hogy az Apokalipszisben vagyunk és nem egyszerűen rendkívüli időkben a pápasággal kapcsolatban (antipápa kontra hamis próféta):
Egy: az emberiség képes arra, hogy kiégesse magát;
Kettőmajdnem kétmilliárd meg nem született csecsemőt abortáltak; és
Háromaz emberi génállományt olyan mértékben manipuláljuk, hogy alapvetően megváltoztathatjuk a földön élő minden ember DNS-ét (a fenevad bélyege), olyannyira, hogy már nem vagyunk többé emberek, és ezért nem vagyunk többé megváltva a mi Urunk, Jézus Krisztus keresztje által. (keressétek elő melyik üzenetben volt így leírva először 20130513, majd másodszor, s valószínűleg már harmadszor is ki volt nyilatkoztatva)


https://www.fromrome.info/2022/10/11/pope-benedict-xvi-declares-the-apostolic-see-impeded/

 

Az ördög nem akarja, hogy tudjuk róla az igazságot

„Engedelmeskedjetek azért Istennek, de álljatok ellen az ördögnek, és elfut tőletek.” Jakab 4:7.

„A békesség Istene pedig összezúzza a sátánt lábatok alatt hamarosan. A mi Urunk Jézus Krisztus kegyelme legyen veletek!” Róma 16:20.

„A tolvaj csak azért jön, hogy lopjon, öljön és pusztítson; én azért jöttem, hogy életük legyen, sőt bőségben éljenek.” János 10:10.

„És levettetett a hatalmas sárkány, az ősi kígyó, akit ördögnek és sátánnak hívnak, aki megtéveszti az egész földkerekséget; levettetett a földre, és vele együtt angyalai is levettettek. Hallottam, hogy egy hatalmas hang megszólal a mennyben: Most jött el az üdvösség, Istenünk ereje és királyi uralma, és az ő Krisztusának hatalma, mert levettetett testvéreink vádlója, aki a mi Istenünk színe előtt éjjel és nappal vádolta őket. Legyőzték őt a Bárány vérével és bizonyságtételük igéjével azok, akik nem kímélték életüket mindhalálig.” Jelenések 12:9–11.

„Legyetek józanok, vigyázzatok, mert ellenségetek, az ördög mint ordító oroszlán jár szerte, keresve, kit nyeljen el: álljatok neki ellen a hitben szilárdan, tudva, hogy ugyanazok a szenvedések telnek be testvéreiteken e világban.” 1 Péter 5:8–9.

„Ti Istentől valók vagytok, gyermekeim, és legyőztétek őket, mert nagyobb az, aki bennetek van, mint az, aki a világban van.” 1 János 4:4.

„Aki a bűnt cselekszi, az az ördögtől van, mert az ördög cselekszi a bűnt kezdettől fogva. Azért jelent meg az Isten Fia, hogy az ördög munkáit lerombolja.” 1 János 3:8.

sátán nem akarja, hogy tudjuk, nincs mitől félnünk

„Ne félj, mert én veled vagyok, ne csüggedj, mert én vagyok Istened! Megerősítelek, meg is segítelek, sőt győzelmes jobbommal támogatlak.” Ézsaiás 41:10.

„Íme, hatalmat adtam nektek, hogy kígyókon, skorpiókon tapodjatok, és az ellenség minden erején; és semmi nem árthat nektek.” Lukács 10:19.

„Mert nem a félelem lelkét adta nekünk Isten, hanem az erő, a szeretet és a józanság lelkét.” 2 Timóteus 1:7.

Nem akarja, hogy tudjunk a hatalomról, amelyhez hozzáférésünk van

„Mit mondjunk tehát ezekre? Ha Isten velünk, ki lehet ellenünk?” Róma 8:31.

„De ő ezt mondta nekem: Elég neked az én kegyelmem, mert az én erőm erőtlenség által ér célhoz. Legszívesebben tehát az erőtlenségeimmel dicsekszem, hogy Krisztus ereje lakozzék bennem… Mert amikor erőtlen vagyok, akkor vagyok erős.” 2 Korinthus 12:9–10.

„Mégis jól tettétek, hogy közösséget vállaltatok velem nyomorúságomban.” Filippi 4:13.

„Emberi erőt meghaladó kísértés még nem ért titeket. Isten pedig hűséges, és nem hagy titeket erőtökön felül kísérteni; sőt a kísértéssel együtt el fogja készíteni a szabadulás útját is, hogy el bírjátok azt viselni.” 1 Korinthus 10:13.

Az ördög nem akarja, hogy tudjunk a nekünk tett ígéretekről Krisztusban

„Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.” János 3:16.

„Ő szabadított meg minket a sötétség hatalmából, és ő vitt át minket szeretett Fiának országába, akiben van megváltásunk és bűneink bocsánata.” Kolossé 1:13–14.

„Nincsen azért most már semmiféle kárhoztató ítélet azok ellen, akik Krisztus Jézusban vannak, mert az élet Szellemének törvénye megszabadított téged Krisztus Jézusban a bűn és a halál törvényétől. Amire ugyanis képtelen volt a törvény, mert erőtlen volt a test miatt, azt tette meg Isten, amikor bűnért való áldozatként tulajdon Fiát küldte el a bűnös testhez hasonló formában, és kárhozatra ítélte a bűnt a testben.” Róma 8:1–4.

„Krisztussal együtt keresztre vagyok feszítve: többé tehát nem én élek, hanem Krisztus él bennem; azt az életet pedig, amelyet most testben élek, az Isten Fiában való hitben élem, aki szeretett engem, és önmagát adta értem.” Galátákhoz 2:20.

„Ha tehát száddal Úrnak vallod Jézust, és szíveddel hiszed, hogy Isten feltámasztotta őt a halálból, akkor üdvözülsz. Mert szívvel hiszünk, hogy megigazuljunk, és szájjal teszünk vallást, hogy üdvözüljünk.” Róma 10:9–10.

„Isten azonban a maga szeretetét mutatta meg irántunk, mert Krisztus már akkor meghalt értünk, amikor még bűnösök voltunk.” Róma 5:8.

„Amilyen messze van napkelet napnyugattól, olyan messzire veti el vétkeinket.” Zsoltárok 103:12.

sátán nem akarja, hogy tudomásunk legyen a feltételekről

„Nem mindenki megy be a mennyek országába, aki ezt mondja nekem: Uram, Uram, hanem csak az, aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát.” Máté 7:21.

„Legyetek az igének cselekvői, ne csupán hallgatói, hogy be ne csapjátok magatokat.” Jakab 1:22.

„Mi tanúi vagyunk ezeknek az eseményeknek, és tanúja a Szentlélek, akit azoknak adott Isten, akik engedelmeskednek neki.” Apostolok cselekedetei 5:32.

Nem akarja, hogy tudjunk arról, amit vetettünk, azt le is kell aratnunk

„Ne tévelyegjetek: Istent nem lehet megcsúfolni. Hiszen amit vet az ember, azt fogja aratni is: mert aki a maga testének vet, az a testből arat majd pusztulást; aki pedig a Szellemnek vet, a Szellemből fog aratni örök életet.” Galátákhoz 6:7–8.

„Azután a kívánság megfoganva bűnt szül, a bűn pedig kiteljesedve halált nemz.” Jakab 1:15.

„Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri, lelkében pedig kárt vall? Vagy mit adhat az ember váltságdíjul a lelkéért?” Máté 16:26.

Olvass többet itt: Vetés és aratás: jót választani

sátán nem akarja, hogy tudjunk a jövőről

„Ne örülj bajomnak, ellenségem, mert ha elestem is, fölkelek, ha sötétségben lakom is, az Úr az én világosságom.” Mikeás 7:8

„Éppen ezért meg vagyok győződve arról, hogy aki elkezdte bennetek a jó munkát, elvégzi Krisztus Jézus napjára.” Filippi 1:6.

„Mert csak én tudom, mi a tervem veletek – így szól az Úr –: jólétet és nem romlást tervezek, és reményteljes jövő az, amelyet nektek szánok.” Jeremiás 29:11.

Felfegyverkezve a győzelemre! Isten igéje mindennel felfegyverez bennünket, hogy ellen tudjunk állni Sátánnak és lerombolhassuk munkáját. Nem csoda tehát, hogy az ördög nem akarja, hogy ismerjük az igeverseket! Hogyha Istennek ajánlottuk magunkat szolgálatra, akkor tapasztalni fogjuk, hogy bár az ördög dühöng, mi mégis képesek vagyunk bátran szembeszállni vele, mert Isten megígérte nekünk, hogy győzni fogunk – minden alkalommal! Az eredmény pedig magabiztosság, béke, és nyugalom a szellemünkben. A Szellem gyümölcsei lesznek láthatóak életünkben, és örök életet nyerünk!


A teljes Covid globális zsarnokság idővonala = FENEVAD BÉLYEGE

Út az új világrendhez

2015 WEF ( World Economic Forum) Dokumentum.

1. Fázis:

2019.December – 2020.Március: Szimulálni egy fenyegetést és félelmet kelteni. Beindítani egy pandémiát Kínában. Megölni több ezer embert. Növelni a halálozások számát. Már az elején az oltásról beszélni. A Médiában csak is erről a Covid-19ről beszélni.

Végeredmény: Félelem és pánikkeltés.

2. Fázis:

2020.Március-2020.December: Viszályt szítani a nép között. Alkotmányellenes intézkedések bevezetése. Kereskedelem és gazdaság megbénítása. Lázadók megbélyegzése és kigúnyolása. Cenzúrázni a lázadókat és a lázadó vezetőket a közösségi médián keresztül( Youtube, Google, Facebook, instagram stb. ) Orrturkálós teszt általánosítása. Az engedetlenek büntetése. Zavart kelteni a kórházban ápoltak és halottak számában. Valamennyi hatékony kezelés és gyógymód eltüntetése és kizárása a piacról.

Végeredmény: elkeseredés, szorongás, félelem. A lakosság egyre nagyobb megosztása.

3. Fázis:

2020.December-2021.Június: Felajánlani egy ingyenes vakcinát mindenkinek, megígérni a teljes immunitást és védelmet a covid-19 ellen, hogy visszatérjünk a normális élethez. Célként a csorda immunizálását kell kitűzni. Eltüntetni az eredményeket a káros hatásokról és elhalálozásokról. A vakcina káros hatásait bemutatni mint a betegség és a virus természetes hatása. Indokot találni a kényszerintézkedések fenntartására a kívánt immunitás elérésének elmulasztása esetén. Megbüntetni és felfüggeszteni azon orvosokat aki nem az előírt „gyógymódot” alkalmazza.

Végeredmény: Kétségek és félelem, árulás érzése az oltottak között. Oltatlanok elszigetelése. Szétválasztási taktika.

4. Fázis:

2021. Junius-2021. Október: QR-Kód, zöldkártya elterjesztése. Megjutalmazni útlevéllel aki beadatja a vakcinát. És eltiltani azt aki megtagadja. Mozgalmat indítani a kiváltságosok számára(oltott) és büntetni az ellenkezőket (oltatlan). Megtagadni a munkalehetőséget és a tanulást a nem oltottak számára.

Végeredmény: Első lépés a digitális megfigyelés felé és a megtagadók leszegényítése.

5. Fázis

2021.November-2022.Március: Megerősíteni és tovább növelni a káoszt az oltott és az oltatlanok között. Robbanásszerű élelmiszer és áruhiány. Megállítani a reálgazdaságot és bezárni kis és középvállalkozásokat, gyárakat. Megnövelni a munkanélküliséget. A 3. oltás beadása. KÖTELEZNI MINDENKIT AZ OLTÁSRA. A Variánsok mítoszának megerősítése. Az oltás hatékonyságának és az immunitásnak a bizonygatása. Démonizálni a nem oltottakat. Őket okolni a halálozásokért. Bevezetni a digitális felismerést mindenkinek. QR kód-ban Személyi ig., útlevél, anyakönyvi kivonat, TB kártya, jogosítvány stb. Összevonása. Hadiállapot bevezetése.

Végeredmény: A teljes digitális megfigyelés két szakaszának végrehajtása. Az oltást megtagadók bebörtönzése vagy megszüntetése.

6. Fázis:

2022.Március-2022.Szeptember: Az államadósság és a készpénz felszámolása. A tőzsdei összeomlás elindítása. A Bankok veszteségének visszatérítése a magánszámlákról. A Great reset beindítása. Digitális fizetés kötelezése. Az összes érték, magán ingatlan és föld elkobzása. Gyógyszerhasználat betiltása. Kötelező oltás 6-8 hónaponként. Kötelező diétát bevezetni a WHO 1963as dokumentuma alapján. (Műhús, rovarok)

Végeredmény: Digitális ellenőrzés teljes körű elterjesztése. Az új világrend kiterjesztése az egész földre.

7. Fázis:

2022. Szeptember- 2023. Március: Társadalmi pontrendszer általánosítása és kiterjesztett megfigyelés a Kínai rendszer alapján. Katonai fegyelemtartás. Az összes tiltakozó eltörlése. Beindítani az egész világon az elektromágneses frekvenciákat (5G) a biometrikus vezérléshez, a gondolatok, érzelmek és viselkedés ellenőrzéséhez. Tömeges népirtás aktiválása. Chip karba ültetése.

Végeredmény: Az új világrend bevezetése 2030-ig.

https://www.jamiiforums.com/threads/heres-the-timeline-to-the-total-covid-global-tyranny.1924387/ ]