2026. június 25., csütörtök

Égi Édesanyánk üzenete 2026. június 25-én Medjugorjéból

MEDJUGORJE 2026. június 25.
„Kedves gyermekeim! Örüljetek velem együtt, mert a Magasságos megengedte, hogy veletek legyek, és elvezesselek benneteket Hozzá, aki az Út, az Igazság és az Élet. Örüljetek, kicsi gyermekeim, és legyetek vidámak a nehézségek közepette is, és erőtök lesz, mert tudatában lesztek annak, hogy elmúlik az életetek, és tudni fogjátok, hogy mindent Istennek kell felajánlani. Ne felejtsétek el tehát: én vagyok az Anyátok, és szeretlek benneteket. Köszönöm, hogy válaszoltatok a hívásomra!
(Az Egyház jóváhagyásával)

ISTENI IMÁRA HÍVÁS MINDENKINEK!!!


A három fő jel, hogy az Apokalipszisben vagyunk és nem egyszerűen rendkívüli időkben a pápasággal kapcsolatban (antipápa kontra hamis próféta):
Egy: az emberiség képes arra, hogy kiégesse magát;
Kettőmajdnem kétmilliárd meg nem született csecsemőt abortáltak; és
Háromaz emberi génállományt olyan mértékben manipuláljuk, hogy alapvetően megváltoztathatjuk a földön élő minden ember DNS-ét (a fenevad bélyege), olyannyira, hogy már nem vagyunk többé emberek, és ezért nem vagyunk többé megváltva a mi Urunk, Jézus Krisztus keresztje által.


https://www.fromrome.info/2022/10/11/pope-benedict-xvi-declares-the-apostolic-see-impeded/



Ghislain ROY atya, híres québeci pap, Emiliano TARDIF atya karizmáinak örököse, küldte ezt az imát, és arra kér mindenkit, aki látja * hogy imádkozza ipso facto, sőt mától kezdve többször is ismételje meg: “Legszentebb Szentháromság, KRISZTUS VÉRE, pusztítsd el a Sátánt; hatástalanítsd és bénítsd meg azoknak a csapdáit (üzelmeit), akik az egész világot manipulálják! Mária Szeplőtelen Szíve, zúzd szét a Sátán fejét; semlegesítsd és blokkold azoknak a csapdáit, akik az egész világot manipulálják! SZENT MIHÁLY arkangyal és a te hat testvéred (az arkangyalok) láncoljátok meg a Sátánt; hatástalanítsátok és bénítsátok azok csapdáit, akik az egész világot manipulálják! Ámen!”


Kérem, imádkozzatok ezt az imát, és adjátok tovább másoknak. Így nagyon rövid időn belül nagyon sokan leszünk, akik ezt a könyörgést intézik Istenhez. Ne feledjétek, hogy a mi Urunk Jézus megmutatta nekünk, hogy az együtt imádkozás milyen erős: (Máté 18:20: “Bizony, bizony mondom nektek: Amit ketten közületek együtt kérnek a földön, azt meg fogják kapni mennyei Atyámtól. Mert ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük.”) Bíznunk kell és bízhatunk Istenben, hogy megállítja azt, amit az emberiség ellen a sötétben terveznek ! Tehát akkor előre: kezdjük el ezt az imát !!! Isten áldja meg a jóakaratú embereket. †” (* P. G. ROY azt mondta, hogy akik ezt az információt olvasták, nem véletlenül találkoztak vele: Isten az, aki hívja őket, és meghívja őket, hogy ezzel az imával cselekedjenek, hogy megfordítsák a helyzetet )

https://engesztelok.hu/isteni-imara-hivas-mindenkinek/

Ez az eredeti festmény Isten Anyját ábrázolja címe alatt: Remény és öröm anyja.

Mindenkit arra biztatunk, hogy imádkozzon a Szűzanya felé, miközben szeretettel nézi ezt a szentképet. Az Istenszülő Ígérete el fog érni hozzád, és megérinti a szívedet. Gyengédsége és anyai szeretete szorosan tart és megvéd. Soha nem fog elengedni! Add át Neki a szívedet és a múltadat – Ő alkalmazni fogja azokat az imákat, amelyek lassan begyógyítják legmélyebb sebeidet. Ne feledd, mint a mennyei Édesanyád, közelről ismer téged, és gondoskodik a szükségleteidről. Legyen hite, bizalma és magabiztossága imáitokkal, és biztonságban lesz az örök üdvösség ösvényén. Ne nézz hátra… csak nézz rá a szívedben. Jézus áldjon + téged és a Szűzanya gyengéden szeressenek. Ámen.

Imádkozd ezt az imát naponta, mert óriási a harc!



(Tartsd az agónia keresztjét, amit neked adtam a sötétség hatalmával szemben, az ég felé, és imádkozd ezt az imát a kereszt jelével. Tedd ezt az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Győzni fogsz… Imádkozd ezt az imát naponta, mert óriási a harc!)
Ó mennyei seregek legdicsőbb vezére, Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket ebben a rettenetes háborúban e világ fejedelmei, hatalmasságai és uralkodói, a gonosz lelkek ellen! Siess az emberek segítségére, akiket Isten a Saját képére halhatatlannak teremtett, és nagyon drága áron vásárolt vissza az ördög zsarnoksága alól!
A szent angyalok seregével vívd meg ma újra az Úr csatáját úgy, ahogy egykor Lucifer ellen, a gőgös lázadók vezetője, és kísérete, a bukott angyalok ellen tetted! Se erejük nem volt, hogy neked ellenálljanak, sem hely nem volt többé számukra a Mennyben. A rettenetes ősi kígyó, akit ördögnek és sátánnak is hívnak, és aki az egész világot tévútra vezeti, az egész kíséretével a mélységbe taszíttatott.
Íme, ez az ősellenség és kezdettől fogva embergyilkos ismét erőre kapott. A világosság angyalává változva megtámadta a földet, és a gonosz lelkek egész hadával körbejár azért, hogy Istennek és az ő Felkentjének a nevét eltörölje, és hogy azokat a lelkeket, akiknek az örök dicsőség koronája készült, birtokba vegye, gyilkolja és az örök kárhozatba taszítsa. Mint a legmocskosabb szennyvizet, úgy ontja ez a gonosz sárkány gonoszságának a mérgét: a hazugság, az istentelenség és káromlás lelkületét, a tisztátalanság pestises leheletét és mindenféle formáját a bűnnek és ocsmányságnak a megromlott lelkületű és szívű emberekre.
Ezek a legádázabb ellenségek az Egyházat, a szeplőtelen Báránynak a jegyesét epével és keserűséggel töltötték és részegítették meg, és mocskos kezüket annak legszentebb kincseire tették. Még a legszentebb helyeken is, ahol Szent Péter trónja, és az igazság trónja a világ megvilágosítására felállíttatott, még ott is felépítették a gyalázatosság trónját azzal a csalárd szándékkal, hogy odasújtsanak a pásztorra, hogy a nyáj minden irányba szétszéledjen.
Ezért emelkedj fel, ó legyőzhetetlen Hadvezér, siess Isten népének a segítségére a bukott szellemek támadásaival szemben, és add meg neki a győzelmet! Oltalmazójaként és védő patrónusaként tisztel Téged. Te hozod a szent egyház számára a dicsőséget azáltal, hogy megvédelmezed a pokol gonosz hatalmaival szemben. Terád bízta Isten az emberek lelkét, akiknek részük lesz az örökké tartó örömben. Ó imádkozz a béke Istenéhez, hogy alázza a sátánt lábaink alá, hogy oly módon győzessék le, hogy ne tarthassa többé fogságában az embereket, és ne árthasson többé az Egyháznak!
Vidd imáinkat a Magasságbeli színe elé, hogy a mi Urunk gazdag irgalma gyorsan leszálljon ránk, és adja meg Neked, hogy lesújthass a sárkányra, az ősi kígyóra, aki nem más, mint az ördög és a sátán, és láncaiddal megkötözve letaszíthasd a pokolba, hogy ne vezesse többé félre a népeket! Ámen.
Nézzétek az Úr keresztjét, legyetek szétzúzva ti ellenséges hatalmak!
Győzött az oroszlán Júda törzséből, Dávid sarja.
Áraszd ránk kegyelmeidet, ó Urunk!
Miránk, akik bízunk Benned.
Uram, hallgasd meg könyörgésemet!
És kiáltásom jusson eléd!
Könyörögjünk!
Ó Isten, a Mi Urunk, Jézus Krisztus Atyja, segítségül hívjuk legszentebb nevedet, és kérve kérjük szelídségedet és türelmedet, hogy a Szeplőtelen Szűzanya, a mi Édesanyánk, és a dicsőséges arkangyal, Szent Mihály közbenjárására nyújts segítséget nekünk a sátán és a többi tisztátalan lélek ellen, akik az emberek kárára és a lelkek romlására körüljárnak a világban. Ámen


Itt egy igevers gyűjtemény, amely elűzi a sátánt minden alkalommal, amikor hozzánk jön hazugságaival és megtévesztéseivel.

Haragom sokak számára ismeretlen, de tudnotok kell a következőket: Ha egy ember, aki ismer Engem, káromolja a Szentlelket, Én soha nem fogok tudni neki megbocsátani. Semmi sem tudja, és nem is fogja megváltoztatni ezt a tényt, mivel az ilyen ember már döntött a saját sorsa felett, ezért a megbékélés nem lehetséges. Annak az embernek, aki Színem elé járul, és megpróbálja megindokolni az élet kioltását, tudnia kell, hogy az ő életét Én fogom kioltani. Ha valaki eladja a lelkét a Sátánnak, Én azt nem tudom visszavenni, mivel ő már eggyé vált a gonosszal. Amikor egy ember, aki Fiam, Jézus Krisztus Nevében beszél, elpusztítja az Enyéim lelkét, örökre félre fogom őt dobni. Féljétek most Haragomat, mert Én minden olyan lelket meg fogok büntetni, aki a végsőkig dacol Akaratommal.


A három fő jel, hogy az Apokalipszisben vagyunk és nem egyszerűen rendkívüli időkben a pápasággal kapcsolatban (antipápa kontra hamis próféta):
Egy: az emberiség képes arra, hogy kiégesse magát;
Kettőmajdnem kétmilliárd meg nem született csecsemőt abortáltak; és
Háromaz emberi génállományt olyan mértékben manipuláljuk, hogy alapvetően megváltoztathatjuk a földön élő minden ember DNS-ét (a fenevad bélyege), olyannyira, hogy már nem vagyunk többé emberek, és ezért nem vagyunk többé megváltva a mi Urunk, Jézus Krisztus keresztje által. (keressétek elő melyik üzenetben volt így leírva először 20130513, majd másodszor, s valószínűleg már harmadszor is ki volt nyilatkoztatva)


https://www.fromrome.info/2022/10/11/pope-benedict-xvi-declares-the-apostolic-see-impeded/

 

Az ördög nem akarja, hogy tudjuk róla az igazságot

„Engedelmeskedjetek azért Istennek, de álljatok ellen az ördögnek, és elfut tőletek.” Jakab 4:7.

„A békesség Istene pedig összezúzza a sátánt lábatok alatt hamarosan. A mi Urunk Jézus Krisztus kegyelme legyen veletek!” Róma 16:20.

„A tolvaj csak azért jön, hogy lopjon, öljön és pusztítson; én azért jöttem, hogy életük legyen, sőt bőségben éljenek.” János 10:10.

„És levettetett a hatalmas sárkány, az ősi kígyó, akit ördögnek és sátánnak hívnak, aki megtéveszti az egész földkerekséget; levettetett a földre, és vele együtt angyalai is levettettek. Hallottam, hogy egy hatalmas hang megszólal a mennyben: Most jött el az üdvösség, Istenünk ereje és királyi uralma, és az ő Krisztusának hatalma, mert levettetett testvéreink vádlója, aki a mi Istenünk színe előtt éjjel és nappal vádolta őket. Legyőzték őt a Bárány vérével és bizonyságtételük igéjével azok, akik nem kímélték életüket mindhalálig.” Jelenések 12:9–11.

„Legyetek józanok, vigyázzatok, mert ellenségetek, az ördög mint ordító oroszlán jár szerte, keresve, kit nyeljen el: álljatok neki ellen a hitben szilárdan, tudva, hogy ugyanazok a szenvedések telnek be testvéreiteken e világban.” 1 Péter 5:8–9.

„Ti Istentől valók vagytok, gyermekeim, és legyőztétek őket, mert nagyobb az, aki bennetek van, mint az, aki a világban van.” 1 János 4:4.

„Aki a bűnt cselekszi, az az ördögtől van, mert az ördög cselekszi a bűnt kezdettől fogva. Azért jelent meg az Isten Fia, hogy az ördög munkáit lerombolja.” 1 János 3:8.

sátán nem akarja, hogy tudjuk, nincs mitől félnünk

„Ne félj, mert én veled vagyok, ne csüggedj, mert én vagyok Istened! Megerősítelek, meg is segítelek, sőt győzelmes jobbommal támogatlak.” Ézsaiás 41:10.

„Íme, hatalmat adtam nektek, hogy kígyókon, skorpiókon tapodjatok, és az ellenség minden erején; és semmi nem árthat nektek.” Lukács 10:19.

„Mert nem a félelem lelkét adta nekünk Isten, hanem az erő, a szeretet és a józanság lelkét.” 2 Timóteus 1:7.

Nem akarja, hogy tudjunk a hatalomról, amelyhez hozzáférésünk van

„Mit mondjunk tehát ezekre? Ha Isten velünk, ki lehet ellenünk?” Róma 8:31.

„De ő ezt mondta nekem: Elég neked az én kegyelmem, mert az én erőm erőtlenség által ér célhoz. Legszívesebben tehát az erőtlenségeimmel dicsekszem, hogy Krisztus ereje lakozzék bennem… Mert amikor erőtlen vagyok, akkor vagyok erős.” 2 Korinthus 12:9–10.

„Mégis jól tettétek, hogy közösséget vállaltatok velem nyomorúságomban.” Filippi 4:13.

„Emberi erőt meghaladó kísértés még nem ért titeket. Isten pedig hűséges, és nem hagy titeket erőtökön felül kísérteni; sőt a kísértéssel együtt el fogja készíteni a szabadulás útját is, hogy el bírjátok azt viselni.” 1 Korinthus 10:13.

Az ördög nem akarja, hogy tudjunk a nekünk tett ígéretekről Krisztusban

„Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.” János 3:16.

„Ő szabadított meg minket a sötétség hatalmából, és ő vitt át minket szeretett Fiának országába, akiben van megváltásunk és bűneink bocsánata.” Kolossé 1:13–14.

„Nincsen azért most már semmiféle kárhoztató ítélet azok ellen, akik Krisztus Jézusban vannak, mert az élet Szellemének törvénye megszabadított téged Krisztus Jézusban a bűn és a halál törvényétől. Amire ugyanis képtelen volt a törvény, mert erőtlen volt a test miatt, azt tette meg Isten, amikor bűnért való áldozatként tulajdon Fiát küldte el a bűnös testhez hasonló formában, és kárhozatra ítélte a bűnt a testben.” Róma 8:1–4.

„Krisztussal együtt keresztre vagyok feszítve: többé tehát nem én élek, hanem Krisztus él bennem; azt az életet pedig, amelyet most testben élek, az Isten Fiában való hitben élem, aki szeretett engem, és önmagát adta értem.” Galátákhoz 2:20.

„Ha tehát száddal Úrnak vallod Jézust, és szíveddel hiszed, hogy Isten feltámasztotta őt a halálból, akkor üdvözülsz. Mert szívvel hiszünk, hogy megigazuljunk, és szájjal teszünk vallást, hogy üdvözüljünk.” Róma 10:9–10.

„Isten azonban a maga szeretetét mutatta meg irántunk, mert Krisztus már akkor meghalt értünk, amikor még bűnösök voltunk.” Róma 5:8.

„Amilyen messze van napkelet napnyugattól, olyan messzire veti el vétkeinket.” Zsoltárok 103:12.

sátán nem akarja, hogy tudomásunk legyen a feltételekről

„Nem mindenki megy be a mennyek országába, aki ezt mondja nekem: Uram, Uram, hanem csak az, aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát.” Máté 7:21.

„Legyetek az igének cselekvői, ne csupán hallgatói, hogy be ne csapjátok magatokat.” Jakab 1:22.

„Mi tanúi vagyunk ezeknek az eseményeknek, és tanúja a Szentlélek, akit azoknak adott Isten, akik engedelmeskednek neki.” Apostolok cselekedetei 5:32.

Nem akarja, hogy tudjunk arról, amit vetettünk, azt le is kell aratnunk

„Ne tévelyegjetek: Istent nem lehet megcsúfolni. Hiszen amit vet az ember, azt fogja aratni is: mert aki a maga testének vet, az a testből arat majd pusztulást; aki pedig a Szellemnek vet, a Szellemből fog aratni örök életet.” Galátákhoz 6:7–8.

„Azután a kívánság megfoganva bűnt szül, a bűn pedig kiteljesedve halált nemz.” Jakab 1:15.

„Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri, lelkében pedig kárt vall? Vagy mit adhat az ember váltságdíjul a lelkéért?” Máté 16:26.

Olvass többet itt: Vetés és aratás: jót választani

sátán nem akarja, hogy tudjunk a jövőről

„Ne örülj bajomnak, ellenségem, mert ha elestem is, fölkelek, ha sötétségben lakom is, az Úr az én világosságom.” Mikeás 7:8

„Éppen ezért meg vagyok győződve arról, hogy aki elkezdte bennetek a jó munkát, elvégzi Krisztus Jézus napjára.” Filippi 1:6.

„Mert csak én tudom, mi a tervem veletek – így szól az Úr –: jólétet és nem romlást tervezek, és reményteljes jövő az, amelyet nektek szánok.” Jeremiás 29:11.

Felfegyverkezve a győzelemre! Isten igéje mindennel felfegyverez bennünket, hogy ellen tudjunk állni Sátánnak és lerombolhassuk munkáját. Nem csoda tehát, hogy az ördög nem akarja, hogy ismerjük az igeverseket! Hogyha Istennek ajánlottuk magunkat szolgálatra, akkor tapasztalni fogjuk, hogy bár az ördög dühöng, mi mégis képesek vagyunk bátran szembeszállni vele, mert Isten megígérte nekünk, hogy győzni fogunk – minden alkalommal! Az eredmény pedig magabiztosság, béke, és nyugalom a szellemünkben. A Szellem gyümölcsei lesznek láthatóak életünkben, és örök életet nyerünk!


A teljes Covid globális zsarnokság idővonala = FENEVAD BÉLYEGE

Út az új világrendhez

2015 WEF ( World Economic Forum) Dokumentum.

1. Fázis:

2019.December – 2020.Március: Szimulálni egy fenyegetést és félelmet kelteni. Beindítani egy pandémiát Kínában. Megölni több ezer embert. Növelni a halálozások számát. Már az elején az oltásról beszélni. A Médiában csak is erről a Covid-19ről beszélni.

Végeredmény: Félelem és pánikkeltés.

2. Fázis:

2020.Március-2020.December: Viszályt szítani a nép között. Alkotmányellenes intézkedések bevezetése. Kereskedelem és gazdaság megbénítása. Lázadók megbélyegzése és kigúnyolása. Cenzúrázni a lázadókat és a lázadó vezetőket a közösségi médián keresztül( Youtube, Google, Facebook, instagram stb. ) Orrturkálós teszt általánosítása. Az engedetlenek büntetése. Zavart kelteni a kórházban ápoltak és halottak számában. Valamennyi hatékony kezelés és gyógymód eltüntetése és kizárása a piacról.

Végeredmény: elkeseredés, szorongás, félelem. A lakosság egyre nagyobb megosztása.

3. Fázis:

2020.December-2021.Június: Felajánlani egy ingyenes vakcinát mindenkinek, megígérni a teljes immunitást és védelmet a covid-19 ellen, hogy visszatérjünk a normális élethez. Célként a csorda immunizálását kell kitűzni. Eltüntetni az eredményeket a káros hatásokról és elhalálozásokról. A vakcina káros hatásait bemutatni mint a betegség és a virus természetes hatása. Indokot találni a kényszerintézkedések fenntartására a kívánt immunitás elérésének elmulasztása esetén. Megbüntetni és felfüggeszteni azon orvosokat aki nem az előírt „gyógymódot” alkalmazza.

Végeredmény: Kétségek és félelem, árulás érzése az oltottak között. Oltatlanok elszigetelése. Szétválasztási taktika.

4. Fázis:

2021. Junius-2021. Október: QR-Kód, zöldkártya elterjesztése. Megjutalmazni útlevéllel aki beadatja a vakcinát. És eltiltani azt aki megtagadja. Mozgalmat indítani a kiváltságosok számára(oltott) és büntetni az ellenkezőket (oltatlan). Megtagadni a munkalehetőséget és a tanulást a nem oltottak számára.

Végeredmény: Első lépés a digitális megfigyelés felé és a megtagadók leszegényítése.

5. Fázis

2021.November-2022.Március: Megerősíteni és tovább növelni a káoszt az oltott és az oltatlanok között. Robbanásszerű élelmiszer és áruhiány. Megállítani a reálgazdaságot és bezárni kis és középvállalkozásokat, gyárakat. Megnövelni a munkanélküliséget. A 3. oltás beadása. KÖTELEZNI MINDENKIT AZ OLTÁSRA. A Variánsok mítoszának megerősítése. Az oltás hatékonyságának és az immunitásnak a bizonygatása. Démonizálni a nem oltottakat. Őket okolni a halálozásokért. Bevezetni a digitális felismerést mindenkinek. QR kód-ban Személyi ig., útlevél, anyakönyvi kivonat, TB kártya, jogosítvány stb. Összevonása. Hadiállapot bevezetése.

Végeredmény: A teljes digitális megfigyelés két szakaszának végrehajtása. Az oltást megtagadók bebörtönzése vagy megszüntetése.

6. Fázis:

2022.Március-2022.Szeptember: Az államadósság és a készpénz felszámolása. A tőzsdei összeomlás elindítása. A Bankok veszteségének visszatérítése a magánszámlákról. A Great reset beindítása. Digitális fizetés kötelezése. Az összes érték, magán ingatlan és föld elkobzása. Gyógyszerhasználat betiltása. Kötelező oltás 6-8 hónaponként. Kötelező diétát bevezetni a WHO 1963as dokumentuma alapján. (Műhús, rovarok)

Végeredmény: Digitális ellenőrzés teljes körű elterjesztése. Az új világrend kiterjesztése az egész földre.

7. Fázis:

2022. Szeptember- 2023. Március: Társadalmi pontrendszer általánosítása és kiterjesztett megfigyelés a Kínai rendszer alapján. Katonai fegyelemtartás. Az összes tiltakozó eltörlése. Beindítani az egész világon az elektromágneses frekvenciákat (5G) a biometrikus vezérléshez, a gondolatok, érzelmek és viselkedés ellenőrzéséhez. Tömeges népirtás aktiválása. Chip karba ültetése.

Végeredmény: Az új világrend bevezetése 2030-ig.

https://www.jamiiforums.com/threads/heres-the-timeline-to-the-total-covid-global-tyranny.1924387/ ]

Miasszonyunk a Béke Királynéja a következőket mondta Pedro Regis (brazil) látnoknak

TARTSÁTOK ÉLETBEN A HITETEK LÁNGJÁT! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 2-án közvetítve

Drága gyermekeim, szeretlek benneteket. Arra kérlek benneteket, hogy tartsátok életben hitetek lángját, és éljetek távol a világtól. Ti az Úréi vagytok, és csak Őt kell követnetek és szolgálnotok. Ne felejtsétek el: minden elmúlik ebben az életben, de Isten kegyelme bennetek örök lesz. Hallgassatok rám! Egy sűrű lelki sötétségbe vezető jövő felé haladtok. Az ördög mindenütt lelki vakságot fog okozni, de ti, akik az Úréi vagytok, maradjatok azon az úton, amelyet mutattam nektek, és győztesek lesztek. Térdeljetek le imádságra, és merítsetek erőt az Evangéliumból és az Oltáriszentségből. Bátorság! A nagy nyomorúság csúcspontján híveim védelmet fognak élvezni. Legyetek engedelmesek hívásomra. Mellettetek vagyok, bár nem láttok engem. Menjetek előre félelem nélkül! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.


AZ OLTÁRISZENTSÉGRE SÚLYOS TÁMADÁSOK VÁRHATÓK A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 4-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok Jézus Anyja és a ti Anyátok. A mennyből jöttem, hogy megmutassam nektek az üdvösség útját. Legyetek szelídek és alázatosak szívből, mert csak így érthetitek meg Isten terveit az életetekre vonatkozóan. Bízzatok Jézusban. Ő a ti mindentek, és nélküle semmik vagytok, és semmit sem tudtok tenni. Keressétek Őt mindig az Oltáriszentségben. Ő nagyon közel van hozzátok. Mondjátok el mindenkinek, hogy az Ő jelenléte az Oltáriszentségben, Testében, Vérében, Lelkében és Istenségében, örök és megkérdőjelezhetetlen igazság. Olyan jövő felé haladtok, amelyben nagy támadások érik az Oltáriszentséget. Az ellenségek nagy dühvel fognak cselekedni, és kevesen maradnak meg szilárdan a hitben. Legyetek éberek! Bármi is történjék, tartsatok ki az én Jézusom Egyházának igazi tanításai mellett. Nincs győzelem kereszt nélkül. Gyertek előre! Szeretlek benneteket, és mindig veletek leszek. Bátorság! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték nekem, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

FOGADJÁTOK EL AZ ÚR AKARATÁT AZ ÉLETETEKBEN! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 6-án közvetítve

Drága gyermekeim, fogadjátok el az Úr akaratát az életetekben. Tudjátok meg, hogy Ő irányít mindent, és olyan dolgokat készített számotokra, amelyeket emberi szem még soha nem látott. Legyen bennetek bizalom, hit és remény. A világban éltek, de az Úréi vagytok. Az emberiség a lelki mélység felé tart, de nektek az Úr fényét kell keresnetek, és a Menny felé kell haladnotok. Imádkozzatok. Amikor eltávolodtok az imádságtól, Isten ellenségének célpontjává váltok. Ne engedjétek, hogy a bennetek lévő Isten képe a bűn által eltorzuljon. Térjetek meg, és keressétek Jézusom irgalmát a gyónás szentségén keresztül. Könnyek és siránkozás. Jézusom Egyháza meg fogja inni a szenvedés keserű kehelyét. Én vagyok a fájdalmas Anyátok, és szenvedek attól, ami rátok vár. Bátorság! Ebben a pillanatban rendkívüli kegyelmi esőt zúdítok rátok az égből. Haladjatok tovább az általam kijelölt úton! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

KÖZELEDIK A NAGY HÁBORÚ! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 9-én közvetítve

Drága gyermekeim, eljön a nagy háború, és szegény gyermekeim nehéz keresztet fognak cipelni. Térdeljetek le imádkozni, mert közelednek számotokra a legfájdalmasabb idők. Bármi is történjék, maradjatok hűségesek Fiamhoz, Jézushoz. Ne csüggedjetek! Hűségetek az Úrhoz győzelemre vezet titeket. Én vagyok az anyátok, és a mennyből jöttem, hogy megtérésre hívjalak benneteket. Nyissátok meg szíveteket, és fogadjátok el Isten akaratát az életetekben. Bátorság! Mindig veletek vagyok, bár nem láttok engem. Ne felejtsétek el: Istenben nincs féligazság. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

A NAGY BÁBEL A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 11-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok az anyátok, és a mennyből jöttem, hogy elvigyelek benneteket a mennybe. Hallgassatok rám! Még nemes dolgokat kell mondanom nektek. A fájdalom idejében éltek, és én a mennyből jöttem, hogy a jóság és a szentség útjára vezesselek benneteket. Nincs győzelem kereszt nélkül. Arra kérlek titeket, hogy legyetek hűek Fiamhoz, Jézushoz, és az Ő Egyházának igazi tanításaihoz. Nagy tömeg fog az igazság után kutatni, de a nagy Bábelre fog találni, és sokan elveszítik az igazi hitet. Szenvedek amiatt, ami rátok vár. Legyetek éberek. Jézusom Igazsága csak a katolikus egyházban marad meg sértetlenül. Ez egy örök és megkerülhetetlen igazság. Ne féljetek. Hirdessétek az igazságot, még ha el is utasítanak benneteket. Ha a világ elutasít benneteket, Jézusom befogad benneteket Irgalmas Szívébe. Menjetek félelem nélkül! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A NAGY LELKI CSATA KÖZELEDIK A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 13-án közvetítve

Drága gyermekeim, az égből jöttem, hogy biztonságos menedéket nyújtsak nektek Szeplőtelen Szívemben. Fájdalmas jövő felé tartotok, de azok, akik nekem szentelik magukat, különleges védelmet fognak élvezni. Nagy lelki csata fog bekövetkezni, amely sok szegény gyermekemet érint majd. Adjátok nekem a kezeteket, és én elvezetlek benneteket a győzelemhez. Mindannyiótokat név szerint ismerlek, és azt akarom, hogy már itt a Földön boldogok legyetek, majd később velem a Mennyben. Ne felejtsétek el: a kezetekben a Szent Rózsafüzér és a Szentírás. A szívetekben pedig az Igazság iránti szeretet. Legyetek éberek. Ne hagyjátok, hogy a hit lángja kialudjon bennetek. Ha gyengének érezitek magatokat, merítsetek erőt Jézusom Evangéliumából, valamint a gyónás és az Eucharisztia szentségeiből. Ha azon az úton maradtok, amelyet kijelöltem nektek, soha nem fogtok vereséget szenvedni. Bátorságot! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

FÁJDALMAS ESEMÉNY FOG BEKÖVETKEZIK EZEN A FÖLDÖN A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, Barra dos Coqueirosból (SE), 2026. június 14-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok az anyátok, és szeretlek benneteket. Mindig mellettetek vagyok, még ha nem is láttok engem. Legyetek szelídek és alázatosak szívből. Ti fontosak vagytok terveim megvalósításához. Legyetek éberek, mert a szentség magas csúcsára kívánlak vezetni benneteket. Saját életetekkel tanúskodjatok arról, hogy az Úréi vagytok, és hogy a világ dolgai nem nektek valók. Szabaduljatok meg valóban minden gonosztól, és igyekezzetek örömmel élni hitetekben. Rosszabb időket éltek, mint az özönvíz idején. A teremtmény a Teremtő helyébe lépett, és az emberiség meg fogja inni a fájdalom keserű kehelyét. Gyorsan térjetek vissza! Amit tennetek kell, ne halasszátok holnapra! Fájdalmas jövő felé haladtok, és csak az ima erejével érhetitek el a győzelmet. Fájdalmas esemény fog bekövetkezni ezen a földön, és nagy lesz a fájdalom szegény gyermekeim számára. Bátorság! Ebben a pillanatban rendkívüli kegyelmi esőt zúdítok rátok az égből. Haladjatok tovább az általam kijelölt úton! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A LEGNEHEZEBB PILLANATOKBAN IS GONDOSKODNI FOGOK RÓLAD A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 16-án közvetítve

Drága gyermekeim, nyújtsátok nekem a kezeteket, és én gondoskodom rólatok a legnehezebb pillanatokban is. Bízzatok Jézusban! Benne van az igazi megszabadulásotok és üdvösségetek. Ne csüggedjetek el a nehézségek előtt! Példátokkal és szavaitokkal tanúságot tegyetek arról, hogy az Úréi vagytok. Ne engedjétek, hogy a világ dolgai beszennyezzenek benneteket, és eltérítsenek az üdvösség útjáról. Fájdalmas lelki küzdelemmel teli jövő felé haladtok. Nagyobb fájdalom nem létezett. A rózsafüzérrel a kezetekben és az Igazsággal a szívetekben győztesek lesztek. Lépjetek a gyóntatószékhez, és fogadjátok be Jézusom irgalmát. Megtisztult lelketekkel táplálkozzatok az Eucharisztia drága táplálékával. Bátorság! Semmi sem veszett el. Isten mindent irányít. Bár távolinak tűnik, Ő nagyon közel van hozzátok. Gyertek előre! Imádkozni fogok Jézusomhoz értetek. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

AZ IGAZSÁGOS BÍRÓ SZÁMON FOGJA KÉRNI TŐLED A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 20-án közvetítve

Drága gyermekeim, életetek az Úr kezében van. Bízzatok Benne, és mindenhol tanúskodjatok az Ő szeretetéről. Legyetek őszinték cselekedeteitekben. Ne felejtsétek el: az Igazságos Bíró számon fogja kérni tőletek, és jutalmatok attól függ, hogyan viselkedtetek ebben az életben. Nyissátok meg szíveteket, és fogadjátok be Jézusom evangéliumát! Egy mély lelki sötétség által jellemzett jövő felé haladtok. Szegény gyermekeim vakokként fognak járni, más vakokat vezetve, és nagy lesz az igazak fájdalma. Hallgassatok rám! Még hosszú évek várnak rátok, tele kemény megpróbáltatásokkal, de azok, akik szilárdan kitartanak az igazság útján, megmenekülnek. Bátorságot! Jézusom sokat vár tőletek. Haladjatok előre a szeretetben és az Igazság védelmében! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

EL FOG JÖNNI A NAGY ÜLDÖZÉS A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 23-án közvetítve

Drága gyermekeim, arra hívlak benneteket, hogy legyen bennetek Keresztelő János bátorsága és Péter alázatossága. Bátorság az Igazság tanúságtételéhez, és alázatosság a gyengeség elismeréséhez és az én Jézusom irgalmának kereséséhez. Íme egy lelki titok, amely elvezet benneteket a szentséghez. Olyan világban éltek, ahol a bűnt már nem tekintik gonosznak, és ezért szegény gyermekeim egy nagy lelki szakadék felé tartanak. A Mennyből jöttem, hogy segítsek nektek. Hallgassatok rám! Nehéz idők jönnek, és csak azok menekülnek meg, akik szeretik és védik az Igazságot. Ne felejtsétek el: Istenben nincs féligazság. Legyetek hűek Jézushoz. Bármi is történjék, ne távolodjatok el az Ő Egyházától. A Kálvária fájdalmas lesz az igaz hívők számára. Eljön a nagy üldözés, és sok papi ruhás katonát börtönbe visznek. Szenvedek amiatt, ami rátok vár. Imádkozzatok, imádkozzatok, imádkozzatok. Isten győzelme az igazakra fog várni. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 24-én közvetítve

Drága gyermekeim, imádkozzatok az én Jézusom Egyházáért. Üldözni fogják, és sok szentelt személyt elűznek majd. Az igazaknak nagy fájdalmat kell elviselniük. Az ellenségek elözönlik a nagy teret, és megtámadják a hívőket. Amit a múltban bejelentettem nektek, az be fog teljesülni. Szenvedek attól, ami rátok vár. Sok helyen templomokat fognak lerombolni, és a hívők sírni és siránkozni fognak. Fájdalommal teli jövő felé haladtok. Szörnyűségeket fogtok látni Isten házában, de azokat, akik hűek maradnak az igaz tanításhoz, az Atya áldottjainak fogja kikiáltani. Bátorságot! Nézzétek Keresztelő János hitbeli példáját! Bármi is történjék, maradjatok hűségesek a végsőkig. Előre! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

2026. június 24., szerda

A közös origó

Több írásban megemlékeztem a magyarországi görögkatolikus püspökeink törekvéseiről.Természetesen csak hallgatás követte az írásokat, nem látták szükségét a cáfolatnak, ahogy a katolikus hit megvallásnak sem. Kocsis Fülöp és társai nem érezték botrányosnak a hit hiányát mímelni a hitet romboló cselekvéseikben. Ennek oka pedig valószínűleg abban keresendő, amit már oly sokszor leírtam: az erények mímelhetők, de a hiányuk nem, mert még a leplezett erény is megakadályozná, hogy a hiányát mímeljék. Ha tehát valakinek mégis sikerülni látszik egy ilyen erény hiányát mímelni, akkor az az erény bizony nem létezik. És ez igaz a természetfölötti, isteni erényekre is, így a hitre is.

De ha valaki a gyökerekre kíváncsi, azt talán meglepheti, hogy a görögkatolikus püspökök pályájának kezdeteinél ugyanaz a mozgalom bábáskodott, amely a római rítust leromboló deformokat előkészítette: a híres-nevezetes liturgikus mozgalom. Meglepőnek tűnhet, mert a görögkatolikusok eddig megúszni látszottak a liturgikus deformot, ők tehát liturgikus deformáció lépését kihagyva térnek egyből a lényegre, a hitvesztésre. Ebben a tekintetben persze tökéletes és lényegi az azonosság a római deformmal, amelynek okai szintén a prelátusok és teológusok hitvesztése volt, és az ugyanúgy vezetett a tömegek hitvesztéséhez, ahogy a görögkatolikus hierarchák hitvesztése is ahhoz fog vezetni.

A liturgikus mozgalom csodálatos kezdés (Dom Prosper Guéranger) után már a két világháború között nagyrészt eltért a katolikus iránytól. A második világháborúig már minden összeállt eszmei és gondolati szinten, sőt a követett módszerek tekintetében is abból, ami a háború után, és majdan a II. vatikáni zsinaton győzelemre jutott. A belga mozgalom egy része, Dom Lambert Beauduin, az (e)világi papból lett szerzetes vezetésével az ökumené felé fordult. A német mozgalom Dom Ildefons Herwegen, a Maria Laach monostor apátjának vezetésével arra törekedett, hogy a középkori csökevényektől megszabadítsa a liturgiát, visszatérve az ókeresztény kor általuk feltételezett liturgiájához. Ezt folytatta Dom Odo Casel, aki már az áldozatbemutatás furcsa gondolatától is szabadítani kívánta az Egyházat. Majd következett Romano Guardini, aki költői vénájából ömlesztett vért a mozgalomba: ő adta az „áldott” homályt a mozgalomhoz, amely az örök keresés, a semmit sem tudás elvének követésével megfoghatatlanná és csúszóssá tette a mozgalmat, és sötétben tartotta céljait: semmit sem állítani nyíltan és biztosan, csak sejtetni és utalgatni, hiszen különben is, ki tudhat biztosan bármit is? Az osztrákok a klosterneuburgi Pius Parsch révén járultak hozzá a mozgalom deformálásához, a protestáns biblicizmus meghonosításával, annak judaizáló jellegével, az örök kísérletezés szellemével, amelynek lényege már akkor is a szabályoknak való ellentmondás volt, a nagyságos énjük kiszolgálása mellett, persze.

Talán egy ilyen rövid összefoglaló is elég ahhoz, hogy Guardini szellemében sejtethessem: a félrecsúszott liturgikus mozgalom prioritásai a II. vatikáni zsinat, és egyben a szinodális szinódus prioritásai is, így valószínűleg – mélyebb elemzés nélkül is belátható módon – okai is. Ha tehát Kocsis Fülöp meghívott volt a szinodális szinóduson, annak oka nem a teljesen vak és roppant süket véletlen lehetett. Orosz Atanáz és Kocsis Fülöp egyaránt abban az ökumenikus monostorban képződött szerzetessé, amelyet Dom Beauduin, a liturgikus mozgalom nyughatatlan beduinja alapított.

Aki a maga részéről azáltal vált érzékennyé az ökumenére, hogy a szerzetesi hivatás kötelességei helyett az evilági aktivizmus felé fordult a német megszállás idején. Így egy idő után menekülnie kellett Angliába, ahol szívélyes kapcsolatot építhetett ki anglikánokkal, és érzékennyé válhatott az ökumenére. Felfigyelhetett az ortodoxok és anglikánok közötti közeledésre is, amelynek kezdetei még a 19. századra nyúlnak vissza, amikor több anglikán püspök próbálta ortodoxoktól vásárolt szenteléssel pótolni a nekik püspökként is fájóan hiányzó egyházi rend szentségét, amely miatt XIII. Leó pápa olyan szépen volt kénytelen kifejteni, hogy miért is érvénytelen továbbra is az anglikán „mise”.

Beauduin két ökumenikus monostort is világra hozott: az Amay-sur-Meuse-ban alapított Egység Monostorát még elsodorta ugyan a Mortalium Animos tanítása a mai értelemben vett, tehát hamis ökumené elítélésével, de a következő, Chevetogne-ban alapított ökomonostor megmaradt, és sikerrel szolgálja urait a mai napig, küzdve a görögkatolikus főpásztoraink által oly nagyon megvetett és kiírtani kívánt „latinizmus” ellen is. Beauduin túlélte az ökumenizmus és vallási relativizmus ma is érvényben lévő elítélését, megérte a teljes fordulatot, és nem véletlenül vált az ő munkássága nyomán azonossá a Liturgikus Mozgalom az elítélt ökumenikus mozgalommal.

A nyughatatlan liturgikus beduin a háború után a nagy öreggé vált, a látnokká, aki szügyig belemerült a liturgikus deform előkészítésébe. Ez volt az az időszak, amikor Guardini költői homálya egyre kevésbé takarta a mozgalmárok igazi céljait. Dom Lambert Beauduin a Centre de Pastorale Liturgique megalapításában és működésében is részt vett, és az ő újítóként szerzett korábbi tapasztalatai iránymutatásul szolgáltak az liturgikus deform propagálásában. Amelynek okaiként 1945-ben már ilyesmiket sorolt fel:

„jelenlegi liturgiánk oly kevéssé tűnik alkalmazkodónak híveink pszichológiai igényeihez, itt a francia földön, a XX. században! Annyi az archaikus, elavult, stilizált elem; annyi a visszafejlődött, minden dinamizmustól megfosztott szerv, amely képtelen hatást gyakorolni a kortárs lélekre: egy nagy múltú valóság tiszteletreméltó maradványai; múzeumi darabok, hang és élet nélkül! És minden arra szövetkezik, hogy ezt a benyomást keltse bennünk: elmosódott szimbólumok, elavult formulák, merev (papos) gesztusok, idegen nyelv; a megkereszteltek úgy vannak a templomban, mint idegenek egy olyan országban, amelynek sem a szokásait, sem a nyelvét nem ismerik.” (La Maison-Dieu : cahiers de pastorale liturgique | 1945 | Gallica)

És mi a megoldás az elavult, múzeumi darabok által uralt liturgia helyett? Hát a visszatérés az ősi, csak muzeológusok számára ismertnek vélt formákhoz. Logikus, nem?

De görögkatolikus főpapjaink szellemi fejlődésére Dom Lambert eszközei és módszerei is hathattak. Ezekről három pontban elvi iránymutatást adva imígyen szóla vala Beauduin:

„a) Hierarchikusan eljárni: gyakorlati kezdeményezésként kizárólag olyasmit szabad tenni, ami megfelel a liturgia jelenlegi szabályainak; például: a hívek felé fordulva bemutatott szentmise — az ambóról, vagy még jobb, ha az ambókról végzett olvasmányok — a bevonulási körmenet — a hívek testtartásai. Itt is legyünk azonban óvatosak. Sok olyan dolog, ami történelmi értelemben hagyományos, már több évszázada nincs gyakorlatban; ezek tehát nem felelnek meg a jelenlegi hagyománynak, még akkor sem, ha a mostani liturgikus könyveinkben még szerepelnek, mint például a hívek felé fordított oltár. A Szentszék ezekben az esetekben megkövetelheti a helyi főpásztor (ordinárius) jóváhagyását.”

Értjük, kedves olvasó? a jelen hagyomány nem az igazi hagyomány. És hogy a törvénykövetés durva vádjától mentesíthessem, egy közbevetett idézetecske tőle:

Vajon nem kellene megszabadítanunk magunkat a jelenlegi liturgikus szabályok kicsinyes fegyelmétől, és visszaadnunk a szentségi jeleknek, valamint a keresztény intézményeknek teljes erejüket és hatékonyságukat?”

Ó, jaj, az a káros fegyelem! És az a csodás lelkipásztori hatékonyság, amelynek nyitját mindig a felvilágosult nagyjaink ismerik: egykor a liturgikus beduin, ma a nattudású Gerfel és Fülöp érsek tudják, hogy mitől döglik a légy, Isten és az Egyház évszázadokon keresztül tévedett és tévelygett. Csak véletlenül lehet ismerős a görögkatolikus könyvek és a hitvallás revíziójából is ugyanez a szellemiség, ugye?

„b) Türelmesen eljárni: mértéktartóan kell alkalmazni azt, ami ma legitim, és készíteni a jövőt azáltal, hogy vágyat és szeretetet ébresztünk az ősi liturgiában rejlő minden gazdagság iránt; fel kell készíteni a lelkeket: Róma mindenekfelett a hívők körében fellépő botránytól tart. (E tekintetben a paraliturgiák rendkívül hatékonyak lennének. Ilyen például a keresztény beavatás szertartása, amelyet a liturgián kívül rekonstruálnának úgy, ahogyan az a kora középkorban a Lateránban zajlott.) Azonban minden elhamarkodottság halogató vagy késleltető intézkedéseket vonhat maga után: „Non expedire” (Nem tanácsos) vagy „reponatur in archivio” (irattárba helyezendő): ezek olyan fékek, amelyek különösen ártanának mozgalmunknak.”

Oan naon szép, nem? A múzeumi darabokat lecserélni nem kell félnetek jó lesz az általunk kitalált ősi liturgia elemeire, erre kell vágyat, sőt, szeretetet (!) ébreszteni a hívekben, hogy már valósággal követeljék az ősi kor sosem volt elemeinek és gazdagságának visszaállítását a múzeumi ótvar régiségekkel szemben.

„c) Módszeresen eljárni. Terjeszteni az elképzeléseket történelmi tanulmányok, és különösen komoly ismeretterjesztő munkák révén. Ebből a szempontból olyan gyűjtemények, mint a „La Clarté-Dieu”, vagy folyóiratcikkek, amelyekben bebizonyítják, hogy a római liturgia egykor ismerte azokat a nagy liturgikus funkciókat, amelyeket egy napon szeretnénk újra viszontlátni: a nagyheti zsolozsmákat — a húsvéti éjszakát (vigíliát) — a koncelebrációt, stb.”

Értjük, ugye: olyan cikkeket kell írni, amelyek bebizonyítják, hogy már régen is voltak azok, amiket részben vagy egészben mi találunk ki. És mi előre kérhetjük, hogy írják meg a tanulmányokat, amelyek majd be fogják bizonyítani azt, amit mi véletlenül már most tudunk. Mert ez a történelmi kutatások sajátos természete: tudjuk, hogy mi van a meg sem talált forrásokban. Vagy esetleg a történelmi munkák alatt olyasmiket kell értenünk, mint a kézbeáldozás hazug történetét bemutató tudddományos művek, a kitalált liturgiák, az étterem teraszán írott eredeti ősi eucharisztikus ima? Mivel ők szerették volna látni azt, ami sosem volt úgy. És hogy mindenki megnyugodhasson a hitvesztés felülről induló jellegére vonatkozó állításom tekintetében, ezt írta a nyugtalan beduin a hierarchia szerepéről a hitvesztés gyakorlati előkészítésében:

„Harmadik megfigyelés. — A római Egyházat erősen hierarchikus szellem fűti: Kívánságainkat és kéréseinket a püspökök által kell előterjesztenünk. Ennélfogva a püspöki kar több tagját is érdekeltté kell tennünk a mozgalmunkban, akik aztán Rómában kívánságaink pártfogói és posztulátorai lesznek. Nem elegendő egy távolságtartó és protokolláris püspöki védnökség; meggyőződéses és cselekvő támogatásra van szükségünk. A főpapok aktív jelenléte a gyűléseinken – amint azt múlt januárban is láthattuk – rendkívül értékes erőfeszítéseink sikere szempontjából.

Vajon hogyan lehetett érdekeltté tenni a püspöki kar több tagját? De mindegy is, ki ne látná be, hogy meeecsoda zseniális húzás volt ott képeztetni a görögkatolikus szerzeteseket, azaz a leendő püspököket, ahol egykor ilyen szellemi naccság működött. Akit a XX. századi liturgia Mózesének is neveztek. Az új Mózes, aki egyszerre két helyről vezette ki a népét: a múzeumi liturgia fogságból az ősi kor igen ősi liturgiájának szabadságára, a hitből pedig a hitvesztésre.

Vajon ki találta ki, hogy az ő sírja mellé menjenek képződni görögkatolikus főpapjaink?

https://invocabo.wpcomstaging.com/2026/06/24/a-kozos-origo/

2026. június 21., vasárnap

Luz de Maria üzenetek Szent Mihály Arkangyaltól, Jézustól és Szűzanyától

A MEGTISZTULÁS KÜSZÖBÖN ÁLL. NE SZÉGYELLJÉTEK, HA GYERMEKEIMKÉNT ISMERNEK EL BENNETEKET. JÉZUS KRISZTUS URUNK ÜZENETE LUZ DE MÁRIÁNAK
2026. JÚNIUS 7.

„Tudjátok meg, hogy veletek vagyok minden nap, a világ végéig.” (Mt 28,20)

Szeretteim:

A TÖBBSÉGTŐL KÖZÖNSÉGET KAPTAM IMÁDOTT SZÍVEM IRÁNT, AMIKOR MEGTAGADTÁTOK, HOGY KÖVESSETEK ENGEM, MEGSÉRTETTEK ÉS MEGVETETTEK ENGEM, FOLYAMATOSAN BŰNÖKET KÖVETETTEK EL TESTVÉREITEK ELLEN, MEGENGEDVE, HOGY AZ EMBERI ÉN (1) FELÜLKEREKEDJEN, ÉS AZT HIGGYÉK, HOGY ISTENEK VAGYTOK.

Mindenkinek a közösségre hívlak benneteket; ha mindannyian belőlem táplálkoztok, mindannyian egy Testet alkotunk, az Én Testemet, (2) akkor hogyan folytathatjátok egymás megsebezését?

Ebben a pillanatban meg kell őriznetek egész Egyházam egységét; ebben a pillanatban, amikor a gonosz beültette gyermekeimbe a világi és bűnös dolgok iránti vágyat, hogy gyermekeim eltávolodjanak Tőlem és Szent Anyámtól. Irgalmasságom a legtöbb gyermekemet szeretné megmenteni; ne szégyelljétek, hogy gyermekeimnek ismernek el benneteket.

MEGHÍVOM ÖNÖKET, HOGY TARTSAK OTTHONUKBAN A KERESZTEMET. ÉN MINDEN PILLANATBAN ELISMEREM ÖNÖKET, NE SZÉGYELLJÉK MAGUKAT MIATTAM.

Közeledik a pestis, és ezt tudják. Az emberiségre hamarosan megtisztulás vár. Az ima csodákat művel, ha a megfelelő feltételek mellett végzik.

Imádkozzatok, hogy eltávolítsák az emberiséget körülvevő gonoszt.
Imádkozzatok, hogy azok a fülek, amelyek lelkileg süketek lettek, és azok, akik saját akaratukból elvakították lelki látásukat, felébredjenek és meghallják az én szavam a Szentírásban.

Szeretett gyermekeim:

Én vagyok a Szeretet, és a Szeretetem számon kéri tőletek a minden határt túllépő bűnt. Ne felejtsétek el, hogy Én a végtelen Irgalom vagyok, és minden bűnbánó bűnöst nagy örömmel fogadok magamhoz.

Jöjjenek hozzám, mielőtt besötétedik!
Jöjjenek hozzám!

A természetben a változások egyre láthatóbbak…
Az emberben a változások egyre láthatóbbak, a háború szele nem csillapodik, a nagyhatalmak nem állnak meg a felsőbbrendűség iránti vágyukban.

Kicsi gyermekeim: siessetek, térjetek vissza!

IRGALMAM ELŐTTETEK ÁLL.

GYEREK, FOGADJATOK BE A SZENT EUKARISZTIÁBAN, ÉLETBEN VAGYOK,
JELENLÉTEM VALÓDI…

Kicsi gyermekeim,  kérjétek Szentlélektől a megkülönböztetés ajándékát, hogy az Igazság útjain járhassatok.

Bejelentettem nektek, mi közeledik az emberiség számára, nem azért, hogy féljetek, hanem hogy mindannyian megvizsgáljátok, milyen lelki állapotban vagytok, és így siessetek hozzám.

Az emberiség saját kezével fog súlyosan szenvedni. Ne vetkőzzétek el azt, amit kértem tőletek, hogy lelkileg és anyagilag megőrizzétek a saját javatokra, kicsi gyermekeim.

Fogjátok meg Anyám kezét! Ő fog támogatni benneteket, és elvezetni az én házamba.

NE FÉLJETEK, NEM VAGYTOK EGYEDÜL, VELEM VAGYTOK, GYERMEKEIM!

Megáldalak benneteket, szeretlek benneteket.

Jézus

ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZÜZESEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK
ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZÜZESEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK
ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZÜZESEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK

(1) Az egóról olvassátok el…
(2) A Misztikus Testről olvassátok el…
(3) Az utolsó időkről olvassátok el…


LUZ DE MARÍA MEGJEGYZÉSE

Testvéreim:

Urunk áldása olyan, mint a friss víz, amely csillapítja szomjunkat, és olyan, mint az élelem, amely elmulasztja éhségünket.

Ezen a napon, amikor a Szenttest ünnepét ünnepeljük, és az utcákat olyan nagy gonddal díszítették fel, hogy Urunk, Jézus Krisztus tetszését elnyerjék, gondolkodjunk el azon, hogy szívünket is így kell tartanunk: mindig tisztán, készen, díszesen, hogy dicsőséget adjunk az Egy és Háromságos Istennek.

Az örök élet útjain járunk Isten dicsőségére, imádkozva a lelkek üdvösségéért.

Ámen.

AZ ISTENI LÉLEK AZ, AKI AZ AJÁNDÉKOKAT ÉS AZ ERÉNYEKET ADOMÁNYOZZA SZENT MIHÁLY ARKANGYAL ÜZENETE LUZ DE MÁRIÁNAK
2026. JÚNIUS 11.

Királyunk és Urunk, Jézus Krisztus szeretett gyermekei!

AZ ISTENI AKARAT ALAPJÁN JÖTTEM, HOGY BÉKÉT ÉS JÓT HOZZAK NEKTEK AZOKBAN A PILLANATOKBAN, AMIKOR ISTENI SEGÍTSÉGRE LESZ SZÜKSÉGETEK.

Az emberiség nagy része megveti a Szentet, megveti az Istent és Királynőnket és Anyánkat. Mi lesz ennek a nemzedéknek a sorsa?

EZ AZ ISTEN NÉLKÜLI EMBERISÉG NEM JÓ IRÁNYBA HALAD, HANEM AZ ÚRÁLÓ, AZ EMBERISÉG MEGTÉVESZTŐJÉNEK KEZÉBE KERÜL.

Ti a Király gyermekei vagytok! És egyre inkább el fogjátok hagyni Őt, mert nap mint nap pillanatnyi álmokba merültök, nem hagyva helyet a Szentháromság imádására, és nem imádkozva Királynőnkhöz és Anyánkhoz. Mindennek megvan a maga ideje és mértéke, gyermekeim. Nem hagyhatjátok el Uratokat és Isteneteket valamiért, ami később szenvedést hoz a világra.

Ne feledjétek a betegséget, legyetek készenlétben…
Ne feledjétek, hogy a gonosz kihasználja a lelki langyosságot, hogy betörjön és megjelenjen azzal, amivel korábban fenyegetett.

AZ EGÉSZ EMBERISÉG MEGSZENVEDNI FOGJA AZT, AMIT ELFELEJTETTEK ÉS TAGADTATOK.

Isten nélkül egyetlen emberi teremtmény sem juthat tovább annál, amit emberi érzékei megengednek neki; az Isteni Lélek az, aki betölti az embereket, az Isteni Lélek az, aki adományokat és erényeket ad:

ADOMÁNYOK:

BÖLCSESSÉG: Adomány arra, hogy a dolgokat abból a szempontból elemezzék, ahogyan Isten ítélné meg őket.

MEGÉRTÉS: Az a kegyelem, hogy elmélyüljenek az Isteni Igazságban, és megértsék Isten szándékát.

TANÁCS: Az a kegyelem, amely segít nektek a helyes cselekedetekben, különösen a kételyek idején.

ERŐ: Az a kegyelem, amely segít nektek bátran és kitartóan viselkedni minden nehéz pillanatban, anélkül, hogy elveszítenétek a hiteteket.

TUDÁS (VAGY ISMERET):  Ezt az Isteni Lélek adja, hogy megismerjétek Istent, önmagatokat és az emberiséget, az Isteni Lélek Fényének megvilágításában.

JÓINDULAT:  Ez az ajándék különleges, mert az emberi teremtménynek olyan szívet ad, amely hajlandó Istent szeretni, Őt Atyaként tisztelni és engedelmeskedni Neki; ugyanakkor képessé teszi az embert arra, hogy megkülönböztetés nélkül szeresse felebarátját.

ISTENFÉLELEM: Egy hatalmas ajándék, amellyel kevés lélek rendelkezik: az Isten megsértésétől való félelem, a bűnről és az Isten megsértésének tiszteletlenségéről való éles tudatosság.

Királyunk és Urunk, Jézus Krisztus gyermekei:

Legyetek óvatosak az ítélkezésben, mert nem illik az embereknek meggondolatlanul cselekedni. Ez a nemzedék más értelmet adott Isten Igéjének, és bíró és egyben esküdtszéki tag is akar lenni, miközben könyörtelen a felebarátjával szemben.

A FIGYELMEZTETÉS (1) NEM MÚLT EL, TOVÁBBRA IS ISTEN IDŐSZÁMÍTÁSA SZERINT FOLYIK, és úgy tűnik, hogy elhanyagolták a belső önvizsgálatot és a napi önvizsgálatot; elhanyagolták bűneik gyónását. A sötétséget már elfeledtek, és mennyire fogják ezt bánni.

A betegségeket (2) és a Mennyből jövő gyógyszereket (3) félretették, sírni fognak emiatt, Jézus Krisztus, a mi Királyunk és Urunk gyermekei; a betegség elszabadul, és sírni fogtok.

Királyunk és Urunk, Jézus Krisztus gyermekei, nem kívánom, hogy szenvedjetek, ezért a Szentháromság e küldetés nagy részét annak szentelte, hogy megadja nektek a védekezéshez szükséges eszközöket, ha válság idején nincs mivel enyhíteni a betegséget.

Még mindig nem értitek, hogy az Isteni Szeretet minden értelmet felülmúl, és előre megadja nektek a zálogot és még többet is, hogy legyen mivel felkészülni. Figyeljetek, gyermekeim, figyeljetek!

Figyeljetek a nap szokatlan mozgására (4), és tegyétek meg azokat az intézkedéseket, amelyeket ismertek. Készüljetek fel!

Segítsetek egymásnak minden pillanatban.

Törekedjetek arra, hogy jó teremtmények legyetek, és tükrözzétek a szívetekben élő szeretetet.

KARDOMMAL VÉDEM BENNETEKET, SZÁRNYAIMMAL VÉDELMEZLEK BENNETEKET, FÉNYEMMEL MEGVILÁGÍTOM BENNETEKET.

Szeressétek a Királynőt és Anyát, engedjétek, hogy a Szeretet és Irgalmasság Királynője vezessen benneteket.

Nem vagytok egyedül, tartsátok meg szilárd hiteteket.

Ámen.

Szent Mihály arkangyal

ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZÜZESEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK
ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZÜZESEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK
ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZÜZESEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK

(1) A Figyelmeztetésről, olvassátok…
(2) A betegségekről, olvassátok…
(3) Gyógynövényekről, olvassátok…
(4) A naptevékenységről, olvassátok…


LUZ DE MARÍA MEGJEGYZÉSE

Testvéreim:

Jól tudjuk, hogy nem kötelező hinni a magánjelenésekben, de eljönnek olyan pillanatok, amikor sokan emlékezni fognak arra, amit megvetettek. Akkor meg fogják érteni, hogy a lelki és körültekintő felkészülés nem félelem volt, hanem engedelmesség; nem túlzás volt, hanem az Isteni Szeretet Hívása.

Aki hallgat, alázatos és engedelmes, az megerősödik. Aki gúnyolódik, halogatja a dolgokat és megkeményíti a szívét, az sírni fog, mert nem figyelt, amikor még volt rá ideje.

Eljött az az óra, amikor az embernek fel kell ébrednie közönyéből, mert nem lesz biztonságos menedék annak, aki bezárja a szívét Isten előtt. Nem elég hallgatni, meg kell térni, imádkozni, jóvátenni és alázatosan visszatérni az Úr útjára. Az a lélek, amely ma ragaszkodik a világhoz, holnap felfedezi az ürességet, ami abból fakad, hogy megvetette a kegyelmet; de az a lélek, amely letérdel, elismeri bűnét és Isten segítségét keresi, még a próbatétel közepette is megerősítést nyer.

Minden szív megértse, hogy a Hívás nem fenyegetés, hanem Irgalom; nem üres félelem, hanem a Menny szerető figyelmeztetése, hogy senki se vesszen el.

E nemzedék embere, térj vissza Istenhez, mielőtt a fájdalom könnyek között kényszerít téged arra, hogy keressed Őt!

Ámen.

A SZENT SZŰZ MÁRIA ÜZENETE LUZ DE MÁRIÁNAK
2026. JÚNIUS 21.

Szeretett gyermekeim, Szeplőtelen Szívem gyermekei, mindannyiótokat megáldalak, szeretlek benneteket, és mindannyiótokért közbenjárok Isteni Fiam előtt.

A ZAVAR (1) MINDENHOL TERJED, HOGY ELTÁVOLÍTSA ŐKET ISTENI FIAMTÓL, ÉS VÉGÜL ARRA KÉNYSZERÍTSE ŐKET, HOGY TAGADJÁK ŐT URUKKÉNT ÉS ISTENÜKKÉNT.

Törekedjetek folyamatosan arra, hogy egyre szellemesebbek legyetek, és törekedjetek az egységre, a jóságra, a szeretetre és az alázatosságra, anélkül, hogy elfelejtenétek: az én Isteni Fiam szeretett titeket először.

Az idők megváltoztak; jelenleg az emberiség egy része abból táplálkozik, hogy testvéreik bukását látja, mert az emberi ego (2) hatalmába kerítette az embert, és határtalan gőgbe vezette.

KISGYERMEKEIM, FIGYELJETEK A KOR JELEIRE ÉS JELZÉSEIRE, IMÁDKOZZATOK AZOKÉRT AZ ESEMÉNYEKÉRT, AMELYEKET NEM ÉRTETEK.

Tartsátok meg a hiteteket mélyen gyökerezve magatokban, legyetek olyan hívők, akik elszántan mindent feláldoznak az Én Isteni Fiamért, és imádkozzatok a Szentlélekhez, hogy kérésetekre megteljen benneteket az Ő ajándékaival és erényeivel, hogy meg tudjátok különböztetni a közelgő eseményeket, amelyek az emberiséget – az egész emberiséget – váratlanul a káoszba taszítják.

Imádkozzatok, gyermekeim, imádkozzatok, hogy a helyes úton maradhassatok és megtérjetek.
Imádkozzatok, gyermekeim, imádkozzatok, imádva az Egy és Háromságos Istent.
Imádkozzatok, gyermekeim, imádkozzatok, ne szégyelljétek az imádkozást.
Imádkozzatok, gyermekeim, imádkozzatok, az emberiség felkavarodik attól, amit mindenfelé látni fog.

NE FÉLJETEK, GYERMEKEIM,
Isteni Fiam veletek van…
Ez az Anya veletek van…
NE FÉLJETEK, ÉLJETEK A KEGYELEM ÁLLAPOTÁBAN, HOGY A SZENTLÉLEK MEGVILÁGOSÍTASSON BENNETEKET.

Imádkozzatok, kiáltsatok az emberiség teljes megújulásáért a hit elvesztése miatt; ti, kicsi gyermekeim, nem nézhetitek tétlenül, ahogy a hit elhalványul; ti vagytok Isteni Fiam népe, ezt véssétek a szívetekbe.

Meg kell őriznetek a kegyelmi állapotot, és imádkozzátok a Szent Rózsafüzért és a Szent Trisagiont.

TARTSÁTOK MAGATOKNÁL A SZAKRAMENTÁLIS TÁRGYAKAT, NE FELEJTSÉTEK EL, HOGY MEGFELELŐ KEGYELMI ÁLLAPOTBAN KELL LENNETEK, FORDULJATOK A BŰNBOCSÁNAT SZAKRAMENTUMÁHOZ.

Táplálkozzatok az Isteni Ige nedvéből, övezzetek fel magatokat, keressétek folyamatosan Isteni Fiamat, hogy ne tartozzatok azok közé, akik önellátónak érzik magukat, és nem érzik szükségüket az Isteni Segítségre. Ezek a gyermekek büszkeségükkel emelkednek piedesztálra; legyetek alázatosak, az alázatos bölcsen cselekszik, nem gyenge, hanem körültekintő.

Cselekedjetek bölcsességgel, nincs olyan bűnbánó bűnös, aki ne kapná meg bűneinek bocsánatát, ha alázatosan és bűneinek valódi tudatában járul az oltárhoz.

Ne féljetek, gyermekeim, ne féljetek, szenteljétek magatokat Isteni Fiam Szent Szívének.

Szeretlek titeket, kicsi gyermekeim, szeretlek titeket.

Mária Anya

ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZENTEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK
ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZENTEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK
ÜDVÖZÖLJÜK A LEGSZENTEBB MÁRIÁT, AKIT BŰN NÉLKÜL FOGANTATTAK

(1) A zavarról olvassátok el…
(2) Az emberi egóról olvassátok el…


LUZ DE MARÍA MEGJEGYZÉSE

Testvéreim:

A Szent Szűz Anya elsősorban arra hív minket, hogy mély lelki elmélkedésbe kezdjünk; ez egy nagyon sürgető üzenet, de tele van az Isteni Irgalmassággal.

Az életünk egyfajta versenyfutás az idővel; mindent olyan sietve végzünk, hogy nem veszünk tudomást arról, amit az emberiség átél. Ezért az ember önellátónak érzi magát, olyannyira, hogy elfeledi az általa elkövetett bűn jelentőségét.

Életünkben buzgón kell keresnünk azt a lelki ellenállást, amely eltávolít minket Urunktól, Jézus Krisztustól; ezért hív minket az imádságra, a bukás nagy veszélye előtt, és attól a tévhittől, hogy Isten segítségére nincs szükségünk a felálláshoz.
Testvéreim, előttünk áll a bűnbánat és a bűnbocsánat szentségéhez való jog, a bűnök bocsánata, amely megnyitja az ember előtt Isten irgalmas szeretetének nagyszerűségét.

A Szent Szűz Anyánk kérésére, hogy megfelelő lelkiismereti állapotban szenteljük magunkat Jézus Szent Szívének, készüljünk fel erre a nagy szeretetcselekedetre.

Dicsőítve legyen Jézus Szent Szíve,
minden ember számára a szeretet forrása!

Ámen.


FELAJÁNLÁS JÉZUS SZENT SZÍVÉNEK

Uram, Jézus Krisztus,
a világ Megváltója,
ma bizalommal fordulok
Szent Szívedhez,
a szeretet,
az irgalom és a remény kimeríthetetlen forrásához.

Neked szentelem az életemet,
az elmémet, a szívemet,
a gondolataimat, szavaimat és cselekedeteimet;
az örömeimet, a szenvedéseimet,
a családomat és mindazt, ami vagyok és amim van.

Uralkodj a szívemben, Jézus Uram!
Tisztíts meg minden bűntől,
gyógyítsd meg sebeimet,
és alakítsd át az életemet a Te akaratod szerint.

Segíts, hogy a Te Szívedtől tanuljak meg
őszintén szeretni,
nagylelkűen megbocsátani,
alázatosan szolgálni,
és szilárdan kitartani a hitben.

Jézus Szent Szíve,
Rád bízom gondjaimat,
szükségleteimet és jövőmet.
Ne engedd, hogy eltávolodjak Tőled,
és add meg nekem, hogy mindig
a Te kegyelmedben és barátságodban élhessek.

Neked szentelem családomat is,
az Egyházat és az egész emberiséget.
Tedd, hogy szereteted ismertté váljon,
hogy békéd uralkodjon a szívekben,
és hogy azok, akik eltávolodtak,
visszatérjenek irgalmad fényébe.

Jézus Szent Szíve,
Benned bízom.
Légy menedékem a megpróbáltatásokban,
erőm a gyengeségben,
és reményem a végsőkig.

Ámen.