2026. június 21., vasárnap

ISTENI IMÁRA HÍVÁS MINDENKINEK!!!


A három fő jel, hogy az Apokalipszisben vagyunk és nem egyszerűen rendkívüli időkben a pápasággal kapcsolatban (antipápa kontra hamis próféta):
Egy: az emberiség képes arra, hogy kiégesse magát;
Kettőmajdnem kétmilliárd meg nem született csecsemőt abortáltak; és
Háromaz emberi génállományt olyan mértékben manipuláljuk, hogy alapvetően megváltoztathatjuk a földön élő minden ember DNS-ét (a fenevad bélyege), olyannyira, hogy már nem vagyunk többé emberek, és ezért nem vagyunk többé megváltva a mi Urunk, Jézus Krisztus keresztje által.


https://www.fromrome.info/2022/10/11/pope-benedict-xvi-declares-the-apostolic-see-impeded/



Ghislain ROY atya, híres québeci pap, Emiliano TARDIF atya karizmáinak örököse, küldte ezt az imát, és arra kér mindenkit, aki látja * hogy imádkozza ipso facto, sőt mától kezdve többször is ismételje meg: “Legszentebb Szentháromság, KRISZTUS VÉRE, pusztítsd el a Sátánt; hatástalanítsd és bénítsd meg azoknak a csapdáit (üzelmeit), akik az egész világot manipulálják! Mária Szeplőtelen Szíve, zúzd szét a Sátán fejét; semlegesítsd és blokkold azoknak a csapdáit, akik az egész világot manipulálják! SZENT MIHÁLY arkangyal és a te hat testvéred (az arkangyalok) láncoljátok meg a Sátánt; hatástalanítsátok és bénítsátok azok csapdáit, akik az egész világot manipulálják! Ámen!”


Kérem, imádkozzatok ezt az imát, és adjátok tovább másoknak. Így nagyon rövid időn belül nagyon sokan leszünk, akik ezt a könyörgést intézik Istenhez. Ne feledjétek, hogy a mi Urunk Jézus megmutatta nekünk, hogy az együtt imádkozás milyen erős: (Máté 18:20: “Bizony, bizony mondom nektek: Amit ketten közületek együtt kérnek a földön, azt meg fogják kapni mennyei Atyámtól. Mert ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük.”) Bíznunk kell és bízhatunk Istenben, hogy megállítja azt, amit az emberiség ellen a sötétben terveznek ! Tehát akkor előre: kezdjük el ezt az imát !!! Isten áldja meg a jóakaratú embereket. †” (* P. G. ROY azt mondta, hogy akik ezt az információt olvasták, nem véletlenül találkoztak vele: Isten az, aki hívja őket, és meghívja őket, hogy ezzel az imával cselekedjenek, hogy megfordítsák a helyzetet )

https://engesztelok.hu/isteni-imara-hivas-mindenkinek/

Ez az eredeti festmény Isten Anyját ábrázolja címe alatt: Remény és öröm anyja.

Mindenkit arra biztatunk, hogy imádkozzon a Szűzanya felé, miközben szeretettel nézi ezt a szentképet. Az Istenszülő Ígérete el fog érni hozzád, és megérinti a szívedet. Gyengédsége és anyai szeretete szorosan tart és megvéd. Soha nem fog elengedni! Add át Neki a szívedet és a múltadat – Ő alkalmazni fogja azokat az imákat, amelyek lassan begyógyítják legmélyebb sebeidet. Ne feledd, mint a mennyei Édesanyád, közelről ismer téged, és gondoskodik a szükségleteidről. Legyen hite, bizalma és magabiztossága imáitokkal, és biztonságban lesz az örök üdvösség ösvényén. Ne nézz hátra… csak nézz rá a szívedben. Jézus áldjon + téged és a Szűzanya gyengéden szeressenek. Ámen.

Imádkozd ezt az imát naponta, mert óriási a harc!



(Tartsd az agónia keresztjét, amit neked adtam a sötétség hatalmával szemben, az ég felé, és imádkozd ezt az imát a kereszt jelével. Tedd ezt az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Győzni fogsz… Imádkozd ezt az imát naponta, mert óriási a harc!)
Ó mennyei seregek legdicsőbb vezére, Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket ebben a rettenetes háborúban e világ fejedelmei, hatalmasságai és uralkodói, a gonosz lelkek ellen! Siess az emberek segítségére, akiket Isten a Saját képére halhatatlannak teremtett, és nagyon drága áron vásárolt vissza az ördög zsarnoksága alól!
A szent angyalok seregével vívd meg ma újra az Úr csatáját úgy, ahogy egykor Lucifer ellen, a gőgös lázadók vezetője, és kísérete, a bukott angyalok ellen tetted! Se erejük nem volt, hogy neked ellenálljanak, sem hely nem volt többé számukra a Mennyben. A rettenetes ősi kígyó, akit ördögnek és sátánnak is hívnak, és aki az egész világot tévútra vezeti, az egész kíséretével a mélységbe taszíttatott.
Íme, ez az ősellenség és kezdettől fogva embergyilkos ismét erőre kapott. A világosság angyalává változva megtámadta a földet, és a gonosz lelkek egész hadával körbejár azért, hogy Istennek és az ő Felkentjének a nevét eltörölje, és hogy azokat a lelkeket, akiknek az örök dicsőség koronája készült, birtokba vegye, gyilkolja és az örök kárhozatba taszítsa. Mint a legmocskosabb szennyvizet, úgy ontja ez a gonosz sárkány gonoszságának a mérgét: a hazugság, az istentelenség és káromlás lelkületét, a tisztátalanság pestises leheletét és mindenféle formáját a bűnnek és ocsmányságnak a megromlott lelkületű és szívű emberekre.
Ezek a legádázabb ellenségek az Egyházat, a szeplőtelen Báránynak a jegyesét epével és keserűséggel töltötték és részegítették meg, és mocskos kezüket annak legszentebb kincseire tették. Még a legszentebb helyeken is, ahol Szent Péter trónja, és az igazság trónja a világ megvilágosítására felállíttatott, még ott is felépítették a gyalázatosság trónját azzal a csalárd szándékkal, hogy odasújtsanak a pásztorra, hogy a nyáj minden irányba szétszéledjen.
Ezért emelkedj fel, ó legyőzhetetlen Hadvezér, siess Isten népének a segítségére a bukott szellemek támadásaival szemben, és add meg neki a győzelmet! Oltalmazójaként és védő patrónusaként tisztel Téged. Te hozod a szent egyház számára a dicsőséget azáltal, hogy megvédelmezed a pokol gonosz hatalmaival szemben. Terád bízta Isten az emberek lelkét, akiknek részük lesz az örökké tartó örömben. Ó imádkozz a béke Istenéhez, hogy alázza a sátánt lábaink alá, hogy oly módon győzessék le, hogy ne tarthassa többé fogságában az embereket, és ne árthasson többé az Egyháznak!
Vidd imáinkat a Magasságbeli színe elé, hogy a mi Urunk gazdag irgalma gyorsan leszálljon ránk, és adja meg Neked, hogy lesújthass a sárkányra, az ősi kígyóra, aki nem más, mint az ördög és a sátán, és láncaiddal megkötözve letaszíthasd a pokolba, hogy ne vezesse többé félre a népeket! Ámen.
Nézzétek az Úr keresztjét, legyetek szétzúzva ti ellenséges hatalmak!
Győzött az oroszlán Júda törzséből, Dávid sarja.
Áraszd ránk kegyelmeidet, ó Urunk!
Miránk, akik bízunk Benned.
Uram, hallgasd meg könyörgésemet!
És kiáltásom jusson eléd!
Könyörögjünk!
Ó Isten, a Mi Urunk, Jézus Krisztus Atyja, segítségül hívjuk legszentebb nevedet, és kérve kérjük szelídségedet és türelmedet, hogy a Szeplőtelen Szűzanya, a mi Édesanyánk, és a dicsőséges arkangyal, Szent Mihály közbenjárására nyújts segítséget nekünk a sátán és a többi tisztátalan lélek ellen, akik az emberek kárára és a lelkek romlására körüljárnak a világban. Ámen


Itt egy igevers gyűjtemény, amely elűzi a sátánt minden alkalommal, amikor hozzánk jön hazugságaival és megtévesztéseivel.

Haragom sokak számára ismeretlen, de tudnotok kell a következőket: Ha egy ember, aki ismer Engem, káromolja a Szentlelket, Én soha nem fogok tudni neki megbocsátani. Semmi sem tudja, és nem is fogja megváltoztatni ezt a tényt, mivel az ilyen ember már döntött a saját sorsa felett, ezért a megbékélés nem lehetséges. Annak az embernek, aki Színem elé járul, és megpróbálja megindokolni az élet kioltását, tudnia kell, hogy az ő életét Én fogom kioltani. Ha valaki eladja a lelkét a Sátánnak, Én azt nem tudom visszavenni, mivel ő már eggyé vált a gonosszal. Amikor egy ember, aki Fiam, Jézus Krisztus Nevében beszél, elpusztítja az Enyéim lelkét, örökre félre fogom őt dobni. Féljétek most Haragomat, mert Én minden olyan lelket meg fogok büntetni, aki a végsőkig dacol Akaratommal.


A három fő jel, hogy az Apokalipszisben vagyunk és nem egyszerűen rendkívüli időkben a pápasággal kapcsolatban (antipápa kontra hamis próféta):
Egy: az emberiség képes arra, hogy kiégesse magát;
Kettőmajdnem kétmilliárd meg nem született csecsemőt abortáltak; és
Háromaz emberi génállományt olyan mértékben manipuláljuk, hogy alapvetően megváltoztathatjuk a földön élő minden ember DNS-ét (a fenevad bélyege), olyannyira, hogy már nem vagyunk többé emberek, és ezért nem vagyunk többé megváltva a mi Urunk, Jézus Krisztus keresztje által. (keressétek elő melyik üzenetben volt így leírva először 20130513, majd másodszor, s valószínűleg már harmadszor is ki volt nyilatkoztatva)


https://www.fromrome.info/2022/10/11/pope-benedict-xvi-declares-the-apostolic-see-impeded/

 

Az ördög nem akarja, hogy tudjuk róla az igazságot

„Engedelmeskedjetek azért Istennek, de álljatok ellen az ördögnek, és elfut tőletek.” Jakab 4:7.

„A békesség Istene pedig összezúzza a sátánt lábatok alatt hamarosan. A mi Urunk Jézus Krisztus kegyelme legyen veletek!” Róma 16:20.

„A tolvaj csak azért jön, hogy lopjon, öljön és pusztítson; én azért jöttem, hogy életük legyen, sőt bőségben éljenek.” János 10:10.

„És levettetett a hatalmas sárkány, az ősi kígyó, akit ördögnek és sátánnak hívnak, aki megtéveszti az egész földkerekséget; levettetett a földre, és vele együtt angyalai is levettettek. Hallottam, hogy egy hatalmas hang megszólal a mennyben: Most jött el az üdvösség, Istenünk ereje és királyi uralma, és az ő Krisztusának hatalma, mert levettetett testvéreink vádlója, aki a mi Istenünk színe előtt éjjel és nappal vádolta őket. Legyőzték őt a Bárány vérével és bizonyságtételük igéjével azok, akik nem kímélték életüket mindhalálig.” Jelenések 12:9–11.

„Legyetek józanok, vigyázzatok, mert ellenségetek, az ördög mint ordító oroszlán jár szerte, keresve, kit nyeljen el: álljatok neki ellen a hitben szilárdan, tudva, hogy ugyanazok a szenvedések telnek be testvéreiteken e világban.” 1 Péter 5:8–9.

„Ti Istentől valók vagytok, gyermekeim, és legyőztétek őket, mert nagyobb az, aki bennetek van, mint az, aki a világban van.” 1 János 4:4.

„Aki a bűnt cselekszi, az az ördögtől van, mert az ördög cselekszi a bűnt kezdettől fogva. Azért jelent meg az Isten Fia, hogy az ördög munkáit lerombolja.” 1 János 3:8.

sátán nem akarja, hogy tudjuk, nincs mitől félnünk

„Ne félj, mert én veled vagyok, ne csüggedj, mert én vagyok Istened! Megerősítelek, meg is segítelek, sőt győzelmes jobbommal támogatlak.” Ézsaiás 41:10.

„Íme, hatalmat adtam nektek, hogy kígyókon, skorpiókon tapodjatok, és az ellenség minden erején; és semmi nem árthat nektek.” Lukács 10:19.

„Mert nem a félelem lelkét adta nekünk Isten, hanem az erő, a szeretet és a józanság lelkét.” 2 Timóteus 1:7.

Nem akarja, hogy tudjunk a hatalomról, amelyhez hozzáférésünk van

„Mit mondjunk tehát ezekre? Ha Isten velünk, ki lehet ellenünk?” Róma 8:31.

„De ő ezt mondta nekem: Elég neked az én kegyelmem, mert az én erőm erőtlenség által ér célhoz. Legszívesebben tehát az erőtlenségeimmel dicsekszem, hogy Krisztus ereje lakozzék bennem… Mert amikor erőtlen vagyok, akkor vagyok erős.” 2 Korinthus 12:9–10.

„Mégis jól tettétek, hogy közösséget vállaltatok velem nyomorúságomban.” Filippi 4:13.

„Emberi erőt meghaladó kísértés még nem ért titeket. Isten pedig hűséges, és nem hagy titeket erőtökön felül kísérteni; sőt a kísértéssel együtt el fogja készíteni a szabadulás útját is, hogy el bírjátok azt viselni.” 1 Korinthus 10:13.

Az ördög nem akarja, hogy tudjunk a nekünk tett ígéretekről Krisztusban

„Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.” János 3:16.

„Ő szabadított meg minket a sötétség hatalmából, és ő vitt át minket szeretett Fiának országába, akiben van megváltásunk és bűneink bocsánata.” Kolossé 1:13–14.

„Nincsen azért most már semmiféle kárhoztató ítélet azok ellen, akik Krisztus Jézusban vannak, mert az élet Szellemének törvénye megszabadított téged Krisztus Jézusban a bűn és a halál törvényétől. Amire ugyanis képtelen volt a törvény, mert erőtlen volt a test miatt, azt tette meg Isten, amikor bűnért való áldozatként tulajdon Fiát küldte el a bűnös testhez hasonló formában, és kárhozatra ítélte a bűnt a testben.” Róma 8:1–4.

„Krisztussal együtt keresztre vagyok feszítve: többé tehát nem én élek, hanem Krisztus él bennem; azt az életet pedig, amelyet most testben élek, az Isten Fiában való hitben élem, aki szeretett engem, és önmagát adta értem.” Galátákhoz 2:20.

„Ha tehát száddal Úrnak vallod Jézust, és szíveddel hiszed, hogy Isten feltámasztotta őt a halálból, akkor üdvözülsz. Mert szívvel hiszünk, hogy megigazuljunk, és szájjal teszünk vallást, hogy üdvözüljünk.” Róma 10:9–10.

„Isten azonban a maga szeretetét mutatta meg irántunk, mert Krisztus már akkor meghalt értünk, amikor még bűnösök voltunk.” Róma 5:8.

„Amilyen messze van napkelet napnyugattól, olyan messzire veti el vétkeinket.” Zsoltárok 103:12.

sátán nem akarja, hogy tudomásunk legyen a feltételekről

„Nem mindenki megy be a mennyek országába, aki ezt mondja nekem: Uram, Uram, hanem csak az, aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát.” Máté 7:21.

„Legyetek az igének cselekvői, ne csupán hallgatói, hogy be ne csapjátok magatokat.” Jakab 1:22.

„Mi tanúi vagyunk ezeknek az eseményeknek, és tanúja a Szentlélek, akit azoknak adott Isten, akik engedelmeskednek neki.” Apostolok cselekedetei 5:32.

Nem akarja, hogy tudjunk arról, amit vetettünk, azt le is kell aratnunk

„Ne tévelyegjetek: Istent nem lehet megcsúfolni. Hiszen amit vet az ember, azt fogja aratni is: mert aki a maga testének vet, az a testből arat majd pusztulást; aki pedig a Szellemnek vet, a Szellemből fog aratni örök életet.” Galátákhoz 6:7–8.

„Azután a kívánság megfoganva bűnt szül, a bűn pedig kiteljesedve halált nemz.” Jakab 1:15.

„Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri, lelkében pedig kárt vall? Vagy mit adhat az ember váltságdíjul a lelkéért?” Máté 16:26.

Olvass többet itt: Vetés és aratás: jót választani

sátán nem akarja, hogy tudjunk a jövőről

„Ne örülj bajomnak, ellenségem, mert ha elestem is, fölkelek, ha sötétségben lakom is, az Úr az én világosságom.” Mikeás 7:8

„Éppen ezért meg vagyok győződve arról, hogy aki elkezdte bennetek a jó munkát, elvégzi Krisztus Jézus napjára.” Filippi 1:6.

„Mert csak én tudom, mi a tervem veletek – így szól az Úr –: jólétet és nem romlást tervezek, és reményteljes jövő az, amelyet nektek szánok.” Jeremiás 29:11.

Felfegyverkezve a győzelemre! Isten igéje mindennel felfegyverez bennünket, hogy ellen tudjunk állni Sátánnak és lerombolhassuk munkáját. Nem csoda tehát, hogy az ördög nem akarja, hogy ismerjük az igeverseket! Hogyha Istennek ajánlottuk magunkat szolgálatra, akkor tapasztalni fogjuk, hogy bár az ördög dühöng, mi mégis képesek vagyunk bátran szembeszállni vele, mert Isten megígérte nekünk, hogy győzni fogunk – minden alkalommal! Az eredmény pedig magabiztosság, béke, és nyugalom a szellemünkben. A Szellem gyümölcsei lesznek láthatóak életünkben, és örök életet nyerünk!


A teljes Covid globális zsarnokság idővonala = FENEVAD BÉLYEGE

Út az új világrendhez

2015 WEF ( World Economic Forum) Dokumentum.

1. Fázis:

2019.December – 2020.Március: Szimulálni egy fenyegetést és félelmet kelteni. Beindítani egy pandémiát Kínában. Megölni több ezer embert. Növelni a halálozások számát. Már az elején az oltásról beszélni. A Médiában csak is erről a Covid-19ről beszélni.

Végeredmény: Félelem és pánikkeltés.

2. Fázis:

2020.Március-2020.December: Viszályt szítani a nép között. Alkotmányellenes intézkedések bevezetése. Kereskedelem és gazdaság megbénítása. Lázadók megbélyegzése és kigúnyolása. Cenzúrázni a lázadókat és a lázadó vezetőket a közösségi médián keresztül( Youtube, Google, Facebook, instagram stb. ) Orrturkálós teszt általánosítása. Az engedetlenek büntetése. Zavart kelteni a kórházban ápoltak és halottak számában. Valamennyi hatékony kezelés és gyógymód eltüntetése és kizárása a piacról.

Végeredmény: elkeseredés, szorongás, félelem. A lakosság egyre nagyobb megosztása.

3. Fázis:

2020.December-2021.Június: Felajánlani egy ingyenes vakcinát mindenkinek, megígérni a teljes immunitást és védelmet a covid-19 ellen, hogy visszatérjünk a normális élethez. Célként a csorda immunizálását kell kitűzni. Eltüntetni az eredményeket a káros hatásokról és elhalálozásokról. A vakcina káros hatásait bemutatni mint a betegség és a virus természetes hatása. Indokot találni a kényszerintézkedések fenntartására a kívánt immunitás elérésének elmulasztása esetén. Megbüntetni és felfüggeszteni azon orvosokat aki nem az előírt „gyógymódot” alkalmazza.

Végeredmény: Kétségek és félelem, árulás érzése az oltottak között. Oltatlanok elszigetelése. Szétválasztási taktika.

4. Fázis:

2021. Junius-2021. Október: QR-Kód, zöldkártya elterjesztése. Megjutalmazni útlevéllel aki beadatja a vakcinát. És eltiltani azt aki megtagadja. Mozgalmat indítani a kiváltságosok számára(oltott) és büntetni az ellenkezőket (oltatlan). Megtagadni a munkalehetőséget és a tanulást a nem oltottak számára.

Végeredmény: Első lépés a digitális megfigyelés felé és a megtagadók leszegényítése.

5. Fázis

2021.November-2022.Március: Megerősíteni és tovább növelni a káoszt az oltott és az oltatlanok között. Robbanásszerű élelmiszer és áruhiány. Megállítani a reálgazdaságot és bezárni kis és középvállalkozásokat, gyárakat. Megnövelni a munkanélküliséget. A 3. oltás beadása. KÖTELEZNI MINDENKIT AZ OLTÁSRA. A Variánsok mítoszának megerősítése. Az oltás hatékonyságának és az immunitásnak a bizonygatása. Démonizálni a nem oltottakat. Őket okolni a halálozásokért. Bevezetni a digitális felismerést mindenkinek. QR kód-ban Személyi ig., útlevél, anyakönyvi kivonat, TB kártya, jogosítvány stb. Összevonása. Hadiállapot bevezetése.

Végeredmény: A teljes digitális megfigyelés két szakaszának végrehajtása. Az oltást megtagadók bebörtönzése vagy megszüntetése.

6. Fázis:

2022.Március-2022.Szeptember: Az államadósság és a készpénz felszámolása. A tőzsdei összeomlás elindítása. A Bankok veszteségének visszatérítése a magánszámlákról. A Great reset beindítása. Digitális fizetés kötelezése. Az összes érték, magán ingatlan és föld elkobzása. Gyógyszerhasználat betiltása. Kötelező oltás 6-8 hónaponként. Kötelező diétát bevezetni a WHO 1963as dokumentuma alapján. (Műhús, rovarok)

Végeredmény: Digitális ellenőrzés teljes körű elterjesztése. Az új világrend kiterjesztése az egész földre.

7. Fázis:

2022. Szeptember- 2023. Március: Társadalmi pontrendszer általánosítása és kiterjesztett megfigyelés a Kínai rendszer alapján. Katonai fegyelemtartás. Az összes tiltakozó eltörlése. Beindítani az egész világon az elektromágneses frekvenciákat (5G) a biometrikus vezérléshez, a gondolatok, érzelmek és viselkedés ellenőrzéséhez. Tömeges népirtás aktiválása. Chip karba ültetése.

Végeredmény: Az új világrend bevezetése 2030-ig.

https://www.jamiiforums.com/threads/heres-the-timeline-to-the-total-covid-global-tyranny.1924387/ ]

Miasszonyunk a Béke Királynéja a következőket mondta Pedro Regis (brazil) látnoknak

TARTSÁTOK ÉLETBEN A HITETEK LÁNGJÁT! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 2-án közvetítve

Drága gyermekeim, szeretlek benneteket. Arra kérlek benneteket, hogy tartsátok életben hitetek lángját, és éljetek távol a világtól. Ti az Úréi vagytok, és csak Őt kell követnetek és szolgálnotok. Ne felejtsétek el: minden elmúlik ebben az életben, de Isten kegyelme bennetek örök lesz. Hallgassatok rám! Egy sűrű lelki sötétségbe vezető jövő felé haladtok. Az ördög mindenütt lelki vakságot fog okozni, de ti, akik az Úréi vagytok, maradjatok azon az úton, amelyet mutattam nektek, és győztesek lesztek. Térdeljetek le imádságra, és merítsetek erőt az Evangéliumból és az Oltáriszentségből. Bátorság! A nagy nyomorúság csúcspontján híveim védelmet fognak élvezni. Legyetek engedelmesek hívásomra. Mellettetek vagyok, bár nem láttok engem. Menjetek előre félelem nélkül! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.


AZ OLTÁRISZENTSÉGRE SÚLYOS TÁMADÁSOK VÁRHATÓK A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 4-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok Jézus Anyja és a ti Anyátok. A mennyből jöttem, hogy megmutassam nektek az üdvösség útját. Legyetek szelídek és alázatosak szívből, mert csak így érthetitek meg Isten terveit az életetekre vonatkozóan. Bízzatok Jézusban. Ő a ti mindentek, és nélküle semmik vagytok, és semmit sem tudtok tenni. Keressétek Őt mindig az Oltáriszentségben. Ő nagyon közel van hozzátok. Mondjátok el mindenkinek, hogy az Ő jelenléte az Oltáriszentségben, Testében, Vérében, Lelkében és Istenségében, örök és megkérdőjelezhetetlen igazság. Olyan jövő felé haladtok, amelyben nagy támadások érik az Oltáriszentséget. Az ellenségek nagy dühvel fognak cselekedni, és kevesen maradnak meg szilárdan a hitben. Legyetek éberek! Bármi is történjék, tartsatok ki az én Jézusom Egyházának igazi tanításai mellett. Nincs győzelem kereszt nélkül. Gyertek előre! Szeretlek benneteket, és mindig veletek leszek. Bátorság! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték nekem, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

FOGADJÁTOK EL AZ ÚR AKARATÁT AZ ÉLETETEKBEN! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 6-án közvetítve

Drága gyermekeim, fogadjátok el az Úr akaratát az életetekben. Tudjátok meg, hogy Ő irányít mindent, és olyan dolgokat készített számotokra, amelyeket emberi szem még soha nem látott. Legyen bennetek bizalom, hit és remény. A világban éltek, de az Úréi vagytok. Az emberiség a lelki mélység felé tart, de nektek az Úr fényét kell keresnetek, és a Menny felé kell haladnotok. Imádkozzatok. Amikor eltávolodtok az imádságtól, Isten ellenségének célpontjává váltok. Ne engedjétek, hogy a bennetek lévő Isten képe a bűn által eltorzuljon. Térjetek meg, és keressétek Jézusom irgalmát a gyónás szentségén keresztül. Könnyek és siránkozás. Jézusom Egyháza meg fogja inni a szenvedés keserű kehelyét. Én vagyok a fájdalmas Anyátok, és szenvedek attól, ami rátok vár. Bátorság! Ebben a pillanatban rendkívüli kegyelmi esőt zúdítok rátok az égből. Haladjatok tovább az általam kijelölt úton! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

KÖZELEDIK A NAGY HÁBORÚ! A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 9-én közvetítve

Drága gyermekeim, eljön a nagy háború, és szegény gyermekeim nehéz keresztet fognak cipelni. Térdeljetek le imádkozni, mert közelednek számotokra a legfájdalmasabb idők. Bármi is történjék, maradjatok hűségesek Fiamhoz, Jézushoz. Ne csüggedjetek! Hűségetek az Úrhoz győzelemre vezet titeket. Én vagyok az anyátok, és a mennyből jöttem, hogy megtérésre hívjalak benneteket. Nyissátok meg szíveteket, és fogadjátok el Isten akaratát az életetekben. Bátorság! Mindig veletek vagyok, bár nem láttok engem. Ne felejtsétek el: Istenben nincs féligazság. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűjtsem önöket itt. Áldom önöket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjanak békében.

A NAGY BÁBEL A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 11-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok az anyátok, és a mennyből jöttem, hogy elvigyelek benneteket a mennybe. Hallgassatok rám! Még nemes dolgokat kell mondanom nektek. A fájdalom idejében éltek, és én a mennyből jöttem, hogy a jóság és a szentség útjára vezesselek benneteket. Nincs győzelem kereszt nélkül. Arra kérlek titeket, hogy legyetek hűek Fiamhoz, Jézushoz, és az Ő Egyházának igazi tanításaihoz. Nagy tömeg fog az igazság után kutatni, de a nagy Bábelre fog találni, és sokan elveszítik az igazi hitet. Szenvedek amiatt, ami rátok vár. Legyetek éberek. Jézusom Igazsága csak a katolikus egyházban marad meg sértetlenül. Ez egy örök és megkerülhetetlen igazság. Ne féljetek. Hirdessétek az igazságot, még ha el is utasítanak benneteket. Ha a világ elutasít benneteket, Jézusom befogad benneteket Irgalmas Szívébe. Menjetek félelem nélkül! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A NAGY LELKI CSATA KÖZELEDIK A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 13-án közvetítve

Drága gyermekeim, az égből jöttem, hogy biztonságos menedéket nyújtsak nektek Szeplőtelen Szívemben. Fájdalmas jövő felé tartotok, de azok, akik nekem szentelik magukat, különleges védelmet fognak élvezni. Nagy lelki csata fog bekövetkezni, amely sok szegény gyermekemet érint majd. Adjátok nekem a kezeteket, és én elvezetlek benneteket a győzelemhez. Mindannyiótokat név szerint ismerlek, és azt akarom, hogy már itt a Földön boldogok legyetek, majd később velem a Mennyben. Ne felejtsétek el: a kezetekben a Szent Rózsafüzér és a Szentírás. A szívetekben pedig az Igazság iránti szeretet. Legyetek éberek. Ne hagyjátok, hogy a hit lángja kialudjon bennetek. Ha gyengének érezitek magatokat, merítsetek erőt Jézusom Evangéliumából, valamint a gyónás és az Eucharisztia szentségeiből. Ha azon az úton maradtok, amelyet kijelöltem nektek, soha nem fogtok vereséget szenvedni. Bátorságot! Imádkozni fogok értetek az én Jézusomhoz. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

FÁJDALMAS ESEMÉNY FOG BEKÖVETKEZIK EZEN A FÖLDÖN A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, Barra dos Coqueirosból (SE), 2026. június 14-én közvetítve

Drága gyermekeim, én vagyok az anyátok, és szeretlek benneteket. Mindig mellettetek vagyok, még ha nem is láttok engem. Legyetek szelídek és alázatosak szívből. Ti fontosak vagytok terveim megvalósításához. Legyetek éberek, mert a szentség magas csúcsára kívánlak vezetni benneteket. Saját életetekkel tanúskodjatok arról, hogy az Úréi vagytok, és hogy a világ dolgai nem nektek valók. Szabaduljatok meg valóban minden gonosztól, és igyekezzetek örömmel élni hitetekben. Rosszabb időket éltek, mint az özönvíz idején. A teremtmény a Teremtő helyébe lépett, és az emberiség meg fogja inni a fájdalom keserű kehelyét. Gyorsan térjetek vissza! Amit tennetek kell, ne halasszátok holnapra! Fájdalmas jövő felé haladtok, és csak az ima erejével érhetitek el a győzelmet. Fájdalmas esemény fog bekövetkezni ezen a földön, és nagy lesz a fájdalom szegény gyermekeim számára. Bátorság! Ebben a pillanatban rendkívüli kegyelmi esőt zúdítok rátok az égből. Haladjatok tovább az általam kijelölt úton! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedték, hogy ismét összegyűljek itt veletek. Áldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 16-án közvetítve

Drága gyermekeim, nyújtsátok nekem a kezeteket, és én gondoskodom rólatok a legnehezebb pillanatokban is. Bízzatok Jézusban! Benne van az igazi megszabadulásotok és üdvösségetek. Ne csüggedjetek el a nehézségek előtt! Példátokkal és szavaitokkal tanúságot tegyetek arról, hogy az Úréi vagytok. Ne engedjétek, hogy a világ dolgai beszennyezzenek benneteket, és eltérítsenek az üdvösség útjáról. Fájdalmas lelki küzdelemmel teli jövő felé haladtok. Nagyobb fájdalom nem létezett. A rózsafüzérrel a kezetekben és az Igazsággal a szívetekben győztesek lesztek. Lépjetek a gyóntatószékhez, és fogadjátok be Jézusom irgalmát. Megtisztult lelketekkel táplálkozzatok az Eucharisztia drága táplálékával. Bátorság! Semmi sem veszett el. Isten mindent irányít. Bár távolinak tűnik, Ő nagyon közel van hozzátok. Gyertek előre! Imádkozni fogok Jézusomhoz értetek. Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

A Béke Királynője, Szűz Mária üzenete, 2026. június 20-án közvetítve

Drága gyermekeim, életetek az Úr kezében van. Bízzatok Benne, és mindenhol tanúskodjatok az Ő szeretetéről. Legyetek őszinték cselekedeteitekben. Ne felejtsétek el: az Igazságos Bíró számon fogja kérni tőletek, és jutalmatok attól függ, hogyan viselkedtetek ebben az életben. Nyissátok meg szíveteket, és fogadjátok be Jézusom evangéliumát! Egy mély lelki sötétség által jellemzett jövő felé haladtok. Szegény gyermekeim vakokként fognak járni, más vakokat vezetve, és nagy lesz az igazak fájdalma. Hallgassatok rám! Még hosszú évek várnak rátok, tele kemény megpróbáltatásokkal, de azok, akik szilárdan kitartanak az igazság útján, megmenekülnek. Bátorságot! Jézusom sokat vár tőletek. Haladjatok előre a szeretetben és az Igazság védelmében! Ez az üzenet, amelyet ma a Szentháromság nevében közvetítek nektek. Köszönöm, hogy megengedtétek, hogy ismét összegyűjtselek benneteket itt. Megáldalak benneteket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Maradjatok békében.

2026. június 20., szombat

Figyelem, idegeninvázió bukott angyalokkal

Idegenek fognak felfedni kilétüket. Azt fogják állítani, hogy más galaxisokból származó hírvivők…
A bukott angyalok, akiket a világotokban „idegeneknek” neveztek, megszállják a Földet; egyre többen észlelik ezeket a pokoli űrhajókat, és az antikrisztus utolsó uralkodása alatt láthatjátok majd őket.
Részletek a Mennyország üzeneteiből (2003–2021), amelyeket a látnok Enochnak, Kolumbiából küldtek, aki 2021. november 4-én hunyt el. 1. Az idegenek megismertetik magukat
1. Idegenek fognak felfedni magukat.
2. A pokol lényeinek technológiáit használják.
3. Azt fogják állítani, hogy más galaxisokból származó hírvivők.
4. Különböző helyeken fognak megjelenni
. 5. Ellenségem elkezdte bevetni hamis prófétáit.
6. Sokan hallgatnak majd ördögi tanításokra.
7. Cselekvési idejük éjfél.
8. A nagyhatalmak minden halálos technológiája pokoli lények műve.
9. A lények, akiket földönkívülieknek neveztek, démonok, és megszállják a Földet.
10. Ellenségem utolsó uralkodása alatt démonok fogják megszállni a Földet.
11. Ők a pokol démonai, nem földönkívüliek.
12. Egy új technológia hamarosan megjelenik a világotokban.
13. Minden lény, akit földönkívülinek vagy idegennek neveztek, démon.
14. A démonok, akiket földönkívülieknek neveztek, szövetségesek az elitekkel.
15. Ezek a hologramok a megtévesztés bemutatójának kezdetét jelentik
. 16. A bukott angyalok, akiket földönkívülieknek neveztek, megszállják a... föld

1. Az idegenek felfedik majd magukat
Mária, Misztikus Rózsa: «A földönkívüli lények által megidézett bukott angyalok megismertetik magukat, és a Messiás visszatéréséről beszélnek. Ti, Isten népe, ne hallgassatok rájuk; emlékezzetek arra, hogy mindez része annak a tervnek, amelyet ellenségem eszelt ki, hogy megtévessze e istentelen és bűnös generáció túlnyomó többségét.
Milliók fognak elveszni, mert figyelni fognak ellenségem hamis tanaira és követni fogják azokat; a hamis csodák sokakat el fognak kápráztatni, és ez a megtévesztés fogja okozni a legtöbb lélek elvesztését. E világ királyai imádni fogják őt, leborulnak előtte, és nemzeteiket a hazugság istenének szentelik.
E megpróbáltatás és megtévesztés közepette Atyám elküldi a „Figyelmeztetést”, hogy több lélek ne vesszen el. Ellenségem azt fogja mondani, hogy a lelkiismeret felébredése az ő műve, és hogy mindez az emberiség megmentésére irányuló tervének része. De ti, Atyám magva, jól tudjátok, hogy a Figyelmeztetés Isten utolsó felhívása lesz az emberiséghez a megtérésre.
2. A pokol lényeinek technológiáit használják
Isten, az Atya: «Gyermekeim, mindezt réges-régen az úgynevezett »Illuminátusok« [1] tervezték , akik az emberiség sorsát irányító igazi királyok. Ez a szupertitkos szervezet felelős a nemzetek gazdaságának és politikájának irányításáért; háborúkat provokálnak és katasztrófákat idéznek elő a földönkívülieknek nevezett pokoli lények technológiáit felhasználva. Gyermekeim, azért mondom el nektek mindezt, hogy ismerhessétek a jövőt, és így felkészülhessetek arra, hogy hittel és bátorsággal nézzetek szembe a világban bekövetkező változásokkal.»
3. Azt fogják állítani, hogy más galaxisokból érkező hírvivők
Mária, aki megszentel: „Farkasok gyermekei, mert ők már szabadon járnak; hamarosan megjelennek a bukott angyalok, akiket földönkívülieknek neveztek, és a békéről beszélnek; azt fogják állítani, hogy más galaxisokból érkező hírnökök a béke látogatására.
Ne higgyetek a hazugságaiknak; mindez ellenségem megtévesztése, hogy összezavarja az emberiséget. Sok „megvilágosodottnak” nevezett lény fog megjelenni, és sokakat megtévesztenek, sőt sokakat a kiválasztottak közül is. A bukott angyalok emberi testet öltenek, hogy hamis üzeneteket közvetítsenek, amelyeket sokan mennyei üzeneteknek fognak hinni. Ne figyeljetek tehát az energiákról és kozmikus erőkről szóló üzenetekre, mert mindez az ellenségem megtévesztésének része.
4. Különböző helyeken jelennek meg
Mária, aki megszenteli: «A bukott angyalok, akiket ti földönkívülieknek neveztek, hamarosan megjelennek különböző helyeken, békét hirdetve és előkészítve az utat az antikrisztus megjelenésének; ne hallgassatok rájuk, mert ismeritek a származásukat; ezek a lények, akik azt állítják, hogy megvilágosodtak, olyan üzeneteket fognak közvetíteni, amelyeket sokan mennyei üzeneteknek fognak hinni. Ezért figyelmeztetlek benneteket, kisgyermekeim, hogy ne figyeljetek ezekre a lényekre, akik azt állítják, hogy a fénytől valók, mert az, amit akarnak, az a lelketek ellopása».
5. Ellenségem elkezdte bevetni hamis prófétáit
Mária, aki megszentel: „Ellenségem elkezdte bevetni küldötteit és hamis prófétáit; ne higgyetek hazugságaiknak, ne hallgassatok rájuk. Hamis isten, hamis béke eljövetelét fogják hirdetni; hazugságokat fognak terjeszteni mindenhol, és rágalmazni fogják Isten prófétáit; óvakodjatok tőlük, mert már beszivárogtak soraitokba, Isten népe.
Ne higgyetek, kisgyermekeim, a földönkívülieknek nevezett pokoli lényekben; ők a gonosz küldöttei, akik a Földre jönnek, hogy sokakat megtévesszenek azzal, hogy azt állítják, hogy a fény lényei, és hogy azért jöttek, hogy egy új világot alapítsanak, és békét és harmóniát hozzanak az emberiségnek. Mindannyian bukott angyalok, jóságnak álcázva magukat, de lényegük gonosz; azért jönnek, hogy előkészítsék az utat a hamis isten megjelenésének. Ó, micsoda szomorúság tölt el, amikor látom, hogy sokan elvesznek, ha hallgatnak ezeknek a gonosz lényeknek a tanításaira és tanaira!
Ellenségem ravasz és ismeri az emberek gyengeségét, különösen ezekben az elterjedt hitehagyás idején; kihasználja majd egyesek hitetlenségét, hogy ellopja a lelküket. Ezért figyelmeztetlek benneteket, kisgyermekeim, hogy ne figyeljetek az úgynevezett „megvilágosodott lények”, más néven földönkívüliek üzeneteire, és ne hallgassatok a tanításaikra, mert mindez az ellenségem megtévesztése.
6. Sokan hallgatnak majd az ördögi tanításokra
Názáreti Jézus: «Megkezdődött a nagy hitehagyás ideje; a szeretet és a hit végsőkig kihűl; az emberek átadják magukat a világ örömeinek; ellenségem panteista tana virágozni fog; és a szekták sokakat megtévesztenek, és elveszítik hitüket. Sokan ördögi tanításokra és csábító szellemekre fognak hallgatni, amelyek elrabolják lelküket. A nők elveszítik szerénységüket, és átadják magukat a test örömeinek; a test imádata és a hiúság sokak istene lesz; a hatalom és a birtoklás utáni vágy dehumanizálja az emberiséget; a férfiak idegen isteneket fognak imádni, és hódolnak a földönkívülieknek nevezett pokoli lényeknek; képeimet és feszületeimet sok helyről eltávolítják, hogy helyet adjanak az emberi bálványok és a pogány istenek imádatának.»
7. A cselekvésük ideje éjfél
Szent Mihály arkangyal: «Testvérek, az idők végezetéhez érkeztek; már nagyon kevés van hátra, mielőtt elszabadulnak a megpróbáltatások, amelyek megkezdik megtisztulásotokat. Mondom nektek, testvérek, hogy bukott angyalok szállnak meg benneteket; az alvilág lényei, akiket ti „idegeneknek” neveztek, már közöttetek vannak. Ezek a gonosz entitások a pokol mélyéről jönnek, hogy csatlakozzanak a gonosz seregéhez itt a földön, és elhozzák a nagy Armageddont. Sokféle bukott angyal van, de akik közöttetek vannak: a hüllők és az anunnakik, akik a sumér és az egyiptomi civilizációk idején is megszállták a földet. Ezek a gonosz entitások emberi alakot próbálnak ölteni azáltal, hogy elfoglalják a sötétségben és bűnben élők testét. Tevékenységük ideje éjfél, amikor lelkeket keresve barangolnak, hogy félrevezessék őket.»
8. A nagyhatalmak összes halálos technológiája pokoli lények műve
Szent Mihály arkangyal: «Testvérek, világotokat már ellepték az alvilág lényei, a bukott angyalok, akiket ti földönkívülieknek neveztek. Micsoda nagy megtévesztést hitettek el veletek e világ királyai és a tudósok, amikor azt mondják, hogy a földönkívüliek más bolygókról származó lények, akik békében érkeztek, hogy az emberiség mellett éljenek! Ne higgyetek ezeknek a hazugságoknak, testvérek; az úgynevezett földönkívüliek pokoli lények, akik a világotokban az ellenség földi seregét készítik fel a nagy Armageddonra.
Testvérek, a nagyhatalmak minden halálos technológiája a pokoli lények műve, akiket földönkívülieknek vagy földönkívülieknek neveztek. E világ királyai tudják ezt, ahogy a tudósok is, de hogy ne keltsenek pánikot az emberiség körében, azt mondják nektek, hogy az idegenek egy másik világból származó lények. Mindezek a lények démonok, és az alvilágból származó lények, akiket hüllőknek és anunnakiknak neveznek, már közöttetek vannak. A hüllők az pokoli milícia részét képezik, az anunnakik pedig olyan pokoli lények, akik biztosították a technológiát és a tudományt, hogy a nagyhatalmak végrehajthassák a pusztító és halálos fegyverkezési versenytervüket. Minden technológia, amit ma a nagyhatalmak harci gépeiben látsz, ezektől a pokoli lényektől származik, akiket az emberiség földönkívülieknek nevez.
Tudjátok meg hát, testvéreim és nővéreim, hogy ezek a lények már régóta közöttetek vannak, oktatják és felkészítik a sötétség gyermekeit az antikrisztus eljövetelére és a nagy szellemi csata megkezdésére».
9. Azok a lények, akiket földönkívülieknek neveztek, démonok, és megszállják a Földet
María Rosa Mística: «Gyermekeim, az ellenségemet szolgáló Illuminátus elit rituálékon keresztül nyit dimenziós portálokat, hogy a világot démonok szállhassák meg. A lények, akiket földönkívülieknek neveztek, démonok, és megszállják a Földet; sok helyen sok fényszférát látnak, és nem más bolygókról származó lények, ahogy el akarják hitetni veletek. Ezek az alvilág lényei, a pokolból előbukkanó démonok, akik azért jönnek, hogy csatlakozzanak a gonosz küldötteihez itt a Földön.
Kisgyermekek, ezek a démonok fénynek álcázva jönnek, hogy megtévesszenek titeket; figyelmeztetlek benneteket, hogy ne figyeljetek semmilyen üzenetre, amely fénylényekről beszél, mert ez démoni. Sok üzenet terjed már, amelyek a kozmikus Krisztus és a fény angyalainak eljöveteléről szólnak. Vigyázzatok, kisgyermekek, mert ezek az angyalok démonok! A Mennyország csak három arkangyal létezését hozta tudtotokra: Mihály, Gábriel és Rafael; az ezeken kívüli arkangyalok nevei az ellenségemet szolgáló Új Korhoz tartoznak. Legyetek éberek és figyelmesek, ne figyeljetek és ne hallgassatok az úgynevezett világosságlények üzeneteire, mert ezek az én ellenségemtől származnak».
10. Ellenségem utolsó uralkodása alatt démonok lepik el a földet
Mária, Misztikus Rózsa: «Fiam nyája, a sötétség napjai már elérkeznek; ellenségem ideje hamarosan elkezdődik. Maradjatok egységesek az imában, éberek és virrasztók, mert ellenségem végső uralkodásának idején démonok lepik el a földet, és a nemzetek kormányai földönkívülieknek fogják nevezni magukat. Készítsétek elő a menny minden védelmét, hogy szembe tudjátok nézni a gonosz erőivel. Ne legyen hiány otthonaitokban a szentségekből: vízből, sóból és olajból, megfelelően kiűzve; áldottak és kiűzve legyenek az összes érmek, rózsafüzérek és képek, amelyek minket jelképeznek».
11. Ők a pokol démonai, nem földönkívüliek
Segítő Mária, a Keresztények Ura: „Harcotokat a gonosz lények ellen vívjátok, akik már a világotokban vannak, és igyekeznek minél több lelket félrevezetni. Ők a pokol démonai, nem földönkívüliek – tehát ne hagyjátok magatokat megtéveszteni. A legyőzésükre szolgáló fegyverek nem anyagiak, hanem lelkiek; a démonokat csak imádsággal, böjtöléssel, bűnbánattal és önmegtagadással lehet legyőzni; azzal, hogy Isten kegyelmében maradunk, és hiteteket és bizalmatokat Belé helyezzük. Ha lelkileg nem vagytok felkészülve, ne szálljatok harcba a gonosz erőivel, mert fennáll a veszélye annak, hogy elvesztek.
Gyermekeim, a csatateretek az elmétek; a démonok megpróbálják átvenni az irányítást felette, hogy aztán a testeteket is elfoglalhassák. Ezért kell Isten kegyelmében maradnotok, és mindenkor imádkoznotok, hogy elháríthassátok a gonosz tüzes nyilait.
12. Egy új technológia hamarosan megjelenik a világodban
Jézus, a Jó Pásztor: «Nyájom, egy új technológia készül megjelenni a világotokban, és teljes mértékben ellenségemet fogja szolgálni. Tartózkodjatok ettől a luciferi technológiától, mert célja az emberiség irányítása és leigázása. A „Nagy Testvér” technológia (ahogy 2019-ben, az üzenet idején nevezték, és 2026-ban „Mesterséges Intelligencia” néven fogják hívni) nem e világból való; ez az alvilágból származó technológia, a földönkívülieknek nevezett bukott angyaloktól; amit akarnak vele, az az emberiség irányítása és rabszolgasorba taszítása. Mindazok, akik ezt a technológiát használják, ellenségem végső uralkodásának elméjében és idejében fognak csapdába esni; ők lesznek az elsők, akik elbuknak.
Hamarosan a világot a „Nagy Testvér” technológiája fogja irányítani, amely mindent látni, irányítani és megfigyelni fog. Ez a gonosz technológia milliónyi lény és ember lelkét fogja ellopni, és utat nyit a hamis messiás megjelenésének. Hórusz mindent látó szeme [2] lesz rányomva; ez az a jel, amely azonosítja majd. Mindent irányítani és megfigyelni fognak; azoknak az akaratát, akik használják, leigázzák.
13. Minden lény, akit földönkívülinek vagy idegennek nevezel, démon
Szent Mihály arkangyal: «Testvérek, minden lény, akit földönkívülinek vagy idegennek neveztek, démon. Ne higgyetek a földönkívüliek vagy az úgynevezett Megvilágosodott vagy Felemelkedett lények hazugságainak, mert mindannyian démonok! Ők az alvilág entitásai; sokan a Fény Angyalaiként álcázzák magukat, és olyan üzeneteket küldenek, amelyeket az emberiség túlnyomó többsége – miután eltávolodott Istentől – úgy fogad el és követ, mintha isteniek lennének.
Nagyon óvatosak legyetek ezzel, testvérek, mert az úgynevezett „angyaltan” egy New Age koncepció, ami az ellenséget szolgálja!
Minden, a Magasságostól érkező üzenetnek Isten Igéjén kell alapulnia. Ne feledjétek, hogy minden már meg van írva; a mennyei eszközök igazi próféciái ezekben az utolsó napokban arra emlékeztetnek benneteket, ami már a Szent Igében szerepel. Minden mennyei üzenetnek az emberiség bűnbánatára és megtérésére kell szólítania; és ami a legfontosabb, lelkileg fel kell készítenie Isten Népét az eljövendő eseményekre.
Minden mennyei üzenetnek figyelmeztetnie kell benneteket arra a büntetésre, amely az emberiségre vár, ha nem tér meg és nem tér vissza Istenhez. Vigyázzatok tehát, testvéreim, nehogy elcsábítsanak titeket olyan üzenetek, amelyek nem az Isteni Irgalmasságról és Igazságosságról beszélnek, hanem hamis üdvösséget kínálnak, ahol nincs bűnbánat vagy megtérés.
Még egyszer megismétlem nektek: a Fénylényektől érkező üzenetek, az „angyalológia”, a megvilágosodott Lények és Mesterek üzenetei nem Istentől származnak, hogy ne essetek ezekbe a csapdákba. Mindez az Új Kor része, amely az az álca, amellyel az ellenség álcázza magát ezekben az utolsó napokban.
14. Az általatok földönkívülieknek nevezett démonok az elitekkel szövetkeznek
Jézus, a Jó Pásztor: «Legyetek éberek és figyeljetek, mert az Illuminátusok elitjei, akik ezt a világot irányítják, már mindent megterveztek, hogy elhozzák ellenségem uralkodását. A démonok, akiket földönkívülieknek neveztek, szövetségesek az elitekkel és a világhatalmak uralkodóival. Ők, az úgynevezett földönkívüliek, akik az eliteken keresztül vezetik és tanácsolják a nagy nemzetek összes uralkodóját.
Már mindent elterveztek, hogy destabilizálják a gazdaságot és a világbékét, hogy a világ káoszba süllyedjen; hogy e válság közepette az Antikrisztus megjelenhessen, mint az emberiség béketeremtője és megmentője. Ti, akik az én nyájamhoz tartoztok, könnyen felismeritek a megtévesztés látványát, amikor megjelenik a hamis messiás; de ennek a hálátlan és bűnös emberiségnek a túlnyomó többsége, amely eltávolodott Tőlem, sietni fog, hogy üdvözölje, imádja őt, és bejelentse az egész világnak, hogy a Messiás visszatért. Az antikrisztus már köztetek van; csak ki kell jelentenie magát a világnak, hogy kinyilatkoztassa magát az emberiségnek.
15. Ezek a hologramok a megtévesztés kezdetét jelentik
Jézus, a Jó Pásztor: «Hamarosan holografikus kivetüléseket fogtok látni az égen. … Sok világító gömb, amelyeket azonosítatlan repülő tárgyaknak (UFO-knak) neveztek, szintén nagy számban fognak megjelenni a Föld számos pontján. Világotok uralkodói és tudósai azt fogják mondani, hogy földönkívüliek, fénylények, akik békésen érkeztek, hogy az emberiség mellett éljenek és megosszák technológiájukat.
Vigyázzatok, Nyáj, ne dőljetek be ennek a megtévesztésnek, mert jól tudjátok, hogy ezek a lények nem más világokból származnak, hanem fénylényeknek álcázott démonok, akik az Antikrisztust fogják kísérni utolsó uralkodásában!
Legyetek éberek és figyelmesek, nyájam, hogy ne essetek ezekbe a megtévesztésekbe; a holografikus kivetítések és a démonok, akiket földönkívülieknek neveztek, a megtévesztés részét képezik, amelyeken keresztül ellenségem (az Antikrisztus) megpróbálja kinyilatkoztatni magát az emberiségnek.
16. A földönkívülieknek nevezett bukott angyalok megszállják a Földet
Szent Mihály arkangyal: «A törvénytelenség embere már köztetek van, indoktrinálja és felkészíti seregét a nagy Armageddonra. A bukott angyalok, akiket a világotokban „idegeneknek” neveztek, megszállják a Földet; egyre többen észlelnek ilyen pokoli űrhajókat, és az antikrisztus utolsó uralkodása alatt láthatjátok majd őket. Ezek a pokoli lények a fény angyalaiként fognak eljönni, a szeretetről és a békéről beszélve; sokan hitük, tudásuk hiánya és Istentől való elidegenedésük miatt követni fogják őket, és ezzel elveszítik a Lélek életét.
Ezek a bukott angyalok az Antikrisztust fogják kísérni utolsó uralkodása alatt, és vele együtt élvezni fogják e világ királyainak helyeslését. Egy ideig a törvénytelenség emberével együtt a világosság lényeiként fognak megjelenni, hogy megtévesszék az emberiséget. Amikor eljön Armageddon ideje, urukkal együtt felfedik majd, hogy kik ők: démonok. Ezért figyelmeztetlek titeket, Isten népe, hogy ne essetek ebbe a megtévesztésbe; az antikrisztus show-ja hamarosan elkezdődik; a média és a világ összes királya őt fogja szolgálni és bejelenteni megjelenését; hatalmas propagandakampány indul majd szerte a világon, hogy bejelentsék a hamis messiás érkezését.
Az antikrisztus megváltóként fog bemutatkozni; utolsó uralkodása alatt elkezdődik a tervezett háború, amely az ő beavatkozásával ér véget, amikor a nagy béketeremtőnek kiáltja ki magát. Istenként fogják imádni, és eufória lesz úrrá mindazokon, akik nincsenek beírva az Élet Könyvébe. Készüljetek hát, Isten népe…».
****
[1] Az „illuminátusok” elnevezés a 15. század óta használatos, és olyan személyek csoportjaira vonatkozott, akik szokatlanul felvilágosultnak vallották magukat. A szó a latin „illuminatus” („kinyilatkoztatott” vagy „felvilágosult”) többes száma.
(Hórusz szeme? Szarvasagancsok…? Idegenek…?) A „Közzététel Napja” című filmet 2026. június 12-én mutatták be az Egyesült Államokban.
„Ha kiderülne, hogy nem vagyunk egyedül, ha valaki megmutatná, bebizonyítaná neked, az megrémítene? Idén nyáron az igazság hétmilliárd emberé. Közeledünk a… Közzététel Napjához…” (Ír filmkritikus)
Történet: A főszereplőket „gyermekkorukban idegenek elrabolták, akik egy sor kísérletnek vetették alá őket, és a lánynak megadták a képességet, hogy olvasson a gondolatokban és beszéljen más bolygók nyelvén, neki pedig azt, hogy le tudja fordítani azokat. Az is kiderül, hogy az életükben megjelenő állatok közül néhány földönkívüli volt, akik ártalmatlan formát öltöttek, hogy megfigyelhessék őket…”

2026. június 19., péntek

Carbonia üzenetek KÉSZÜLJETEK FEL, GYERMEKEIM, HAMAROSAN MEGISMERITEK A SZERETET BOLYGÓJÁT!

Az Örök Atya üzenete Olaszországi Miriamnak SZÖRNYŰ VIHAR KÖZELEG, AMI NAGY KATASZTRÓFÁKAT FOG OKOZNI.

Carbonia, 2026. június 6.

A közeledő hatalmas vihar nagy katasztrófákat fog okozni.

Szeretteim, hamarosan elhagyjátok ezt a bolygót, amely megtisztulásra kerül; minden gyermekemet magamhoz veszem, és elhagyom azokat, akik elutasítottak engem.

Ez a június hónap az én Szent Szívemnek van szentelve. Imádkozzatok, gyermekeim, imádkozzatok és áldozzatok.

Irgalmasságom átöleli mindazokat, akik megtérnek, akik bűnbánó szívvel térnek vissza hozzám, akik megtört szívvel kérnek tőlem bocsánatot.

Egy közeledő hatalmas vihar nagy katasztrófákat fog okozni.

A Föld meg fog rázkódni!

Erős erejű földrengés fogja sújtani egy régiót. Imádkozzatok!

Figyelmeztetlek benneteket, emberek, a megtisztulás folyamatban van, gondoskodjatok sürgős megtérésetekről, ne halasszátok holnapra azt, amit ma megtehettek, hogy ne találjátok magatokat felkészületlenül.

Új hajnal fog felkelni minden gyermekem számára, míg a sötétség meg fogja gyötörni azokat a szíveket, amelyek távol vannak tőlem.

Itt vagyok, gyermekeim, én vagyok a ti Atyátok, én vagyok az, aki hamarosan megnyilvánul előttetek, hogy bennetek megtörténjen a megtérés: lehetőséget adok ennek az emberiségnek, hogy megtérjen és visszatérjen hozzám.

Ó, ti szeretet nélküli emberek, hová hajtjátok le fejeteket, amikor a nagy nyomorúság előtt álltok?

Hová menekültök? Ha nem vagytok bennem, semmit sem találtok.

Sátán karmai már megragadnak benneteket, ó emberek, varázsa elragadott benneteket, és most kínozásainak lesztek kitéve.

Ó, gyermekeim, akik saját szabad akaratotokból már nem az enyéim vagytok… milyen fájdalmas számomra látni, ahogy az ellenségem kezébe kerültök!

Elvakítottak titeket a hamis fényei!

Megadtátok magatokat a csábításainak!

Levettétek a „PÁNCÉLOT” (az EGYEDÜLI IGAZ VÉDELMET ÉS ÜDVÖZÜLÉST) Engem, a szerető Isteneteket, egyetlen jóságotokat, Teremtőtöket!

Higgyetek ezeknek a felhívásaimnak, ó emberek, térjetek meg, kevés időtök maradt a megmenekülésre.

Erősen fúj a keleti szél, a háború tüze hamarosan elér Európát: … micsoda katasztrófa, gyermekeim, micsoda fájdalom számomra, hogy még mindig a világban látlak benneteket a legcsekélyebb bűnbánat nélkül!!! Kegyelem, kegyelem nektek, emberek, kegyelem!!!

Hallgassatok Istenetek ezen könyörgésére, térjetek vissza az Élethez, emberek, válasszátok az életet, ne a halált.

Szeretlek benneteket, és várlak benneteket, hogy megtérjetek hozzám.

A ti Szeretet Istenetek.


https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/07/un-tremendo-temporale-in-arrivo-sara-causa-di-grandi-disastri/

KÉSZÜLJETEK FEL, GYERMEKEIM, HAMAROSAN MEGISMERITEK A SZERETET BOLYGÓJÁT!

Carbonia, 2026. június 13.


Készüljetek fel, gyermekeim, hamarosan megismeritek a Szeretet Bolygóját!

A Szentlélek hatással van gyermekeire, az égi Gyöngy mindegyikükön ragyog. Tegyetek félre mindent, ami a világhoz tartozik, álljatok szilárdan az Egyház szent tanításában, ápoljátok Isten törvényeit, legyetek hűek az Ő parancsolataihoz.

Szeretett gyermekeim, közeledjetek a Szeretethez, szoruljatok a Szeretethez, és öleljétek meg Máriát, Aki most helyet foglal közöttetek, és Isten dolgaira tanítva vezet titeket a csata végén.

Nyissátok meg szíveteket a Szeretetnek, szenteljétek meg magatokat, ó emberek, Jákób sátra már nyitva áll, hogy befogadja azokat, akik Isten nyomába erednek!

A Szent Szűz Mária teljes átadásra kéri gyermekeit a Szentléleknek, hogy megújulhassanak, és megteljenek a mennyei ajándékokkal.

Csak Istenben található az üdvösség, ó emberek, siessetek visszatérni Hozzá, legyetek szigorúak magatokkal, az idő lejárt, most látni fogjátok, ahogy minden összeomlik a Földön, megismeritek a bűn által okozott fájdalmat.

Isten arra vár, hogy mindannyiótokat újra magához ölelje, ezért kéri tőletek az igazi megtérést, a világi dolgok elhagyását, hogy élvezhessétek a mennyei dolgokat.

Üdvözlégy, Kármel szent Szűz! … íme, vágyakozunk érkezésedre, követünk téged, várunk rád, hogy vezess minket, hogy győztesek legyünk Fiadban, Jézusban.
Számtalan fény halad a Föld felé, előkészítve a terepet az Elragadásra!

Eljött a Nagy Kinyilatkoztatás ideje! Isten készen áll arra, hogy megnyilvánuljon az emberiség előtt, hogy az megtérjen és visszatérjen Hozzá. Eljött az idő, a várakozásnak vége, minden folyamatban van.

A mennyei angyalok hatalmas serege, Szent Mihály vezetésével, már leereszkedik… az elpártolást Isten parancsolja!

Ti az Egyetlen és Igaz Isten gyermekei vagytok, nem hagyunk titeket Sátán karmai közé. Imádkozzatok, adjátok át magatokat Neki, higgyetek Benne, engedelmeskedjetek Neki, hogy beteljesüljön Szent akaratának.

Róma falai remegnek! Isten veletek, fiaim, akik már nem az enyéim vagytok saját szabad döntésetekből, az Ördög megragadott benneteket, és ti követtétek a parancsát, szembefordulva a szerető Istenetekkel. Szerencsétlen árulók életét élitek, a legcsekélyebb tiszteletet sem tanúsítjátok iránt annak, aki teremtett benneteket. Szegény emberek!

Ó! Milyen jól szórakozik a kínzó, miközben nézi bukásotokat! Ó! Mennyire megaláztatnak titeket!

Ó, mennyire kínoznak titeket, felhasználnak az Ő átkozott tervéhez a Teremtő Isten ellen… micsoda katasztrófa! Micsoda katasztrófa vagytok, gyermekeim, akik már nem az enyéim vagytok saját szabad döntésetekből. Irgalom! Irgalom rátok! Szívem darabokra hullik, vér csorog belőle: …Szavam törölték, hogy a fenevadat tiszteljék! Micsoda szerencsétlenség rajtatok!

Minden szeretetemmel most magamhoz hívom gyermekeimet, elválasztom a búzát a pelyvától, magamhoz emelem őket, és oda helyezem őket, ahol minden szeretet.

Készüljetek, gyermekeim, hamarosan megismeritek a Szeretet Bolygóját!

Egyesültök a Szeretettel, és benne isteni lényekké váltok! Ámen.
https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/14/state-pronti-figli-miei-state-per-conoscere-il-pianeta-dellamore/

VIGASZTALNI SZERETNÉM A NÉPEIMET, HOGY FIGYELEMESEK ÉS FELKÉSZÜLTEK LENNÉNEK  AZ ELRAGADTATÁSRA. Üzenet Olaszországi Miriamnak

2026. június 14.

Carbónia,

Vigasztalni akarom népemet, figyelmesnek és felkészültnek akarom őket az Elragadtatásra.

Vagyok, Aki Vagyok!

Haljatok meg, ősi földek, íme, a Király visszatér, hogy birtokba vegye, ami az övé.

Mutassátok meg, hogy szívesen látjátok Őt visszatértekor, hogy ne kelljen fájdalmas állapotba kerülnötök.

A Legszentebb Mária földi vonulására készül, Ő az igaz szeretet, Szeplőtelen Szíve megjelenik ott, ahol azt egy ideje meghirdették nektek, a domb vele fog ragyogni, fénye beragyogja az egész Földet.

Szeretett gyermekeim, Teremtő Istenetek bejelenti nektek ennek a romlott világnak a végét. Megnyitja az Új Korszak kapuit azok előtt, akik tiszteletben tartják Törvényeit, és szívükben ég a vágy, hogy találkozzanak az Élettel.

Eljött az idő Sátán legyőzésére, álljatok szilárdan a belém vetett hitetekben, ne térjetek el Tőlem, Én vagyok a Teremtő Istenetek, az egyetlen Jótok.

Amikor Angyalaim megjelennek az égen, tudd, hogy azért jönnek, hogy elvigyenek és elvezessenek téged a végtelen szeretet földjére. Ott vigaszt találsz, és megismered Isten dolgait, elmerülsz az Ő isteniségében, és istenivé válsz Őbenne.

Vigasztalni akarom népemet, azt akarom, hogy figyelmesek és felkészültek legyenek az Elragadtatásra , hevesen kívánom a javukat, … az örömük bennem él.

Szeretett gyermekeim, ne kételkedjetek, Isten teremtette a világot, Őbenne van minden hatalom.

Isten most meglátogatja ezt az új népet, amely vágyik arra, hogy Őbenne lakozzon a végtelen és tökéletes szeretet dimenziójában.

A követ fejjel lefelé helyezték Péter székére, de Isten kiegyenesíti, hogy ne lehessen Sátán kezébe adni.

Örüljetek, gyermekeim, eljön a jutalmatok, maradjatok szilárdan a belém vetett hitetekben, és kiáltsátok nekem őszinte igeneteket… in totus tuus.

A háború dühét terjeszti ki az egész Földön, a gyötrelem és a fájdalom pillanatai elárasztják az embereket: … akik hitetlenek voltak, hinni fognak!

Béke legyen veletek, gyermekeim, újra kezdődik az időtök. Nagy szenvedés kezdetét fogjátok látni, de elragadtattok és biztonságba viszlek benneteket. Én vagyok a szeretet Istene, aki megment benneteket a legnagyobb csapástól: a Sátántól!

Imádkozzatok, maradjatok közel a Boldogságos Szűz Máriához, kövessétek őt hűséges szeretettel, ő eljön, hogy megvédjen titeket és elvezessen benneteket a végső kihívásig!

Elég! … Ez a nyomorúság!

[Lásd a weboldalt:
https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/15/voglio-consolare-il-mio-popolo-lo-voglio-attento-e-preparato-al-rapimento/#more-11218 ]


ELJÖTT A SZENVEDÉS IDEJE, A KATASZTRÓFA KÜSZÖBÖN ÁLL, A FÖLD ÚGY FOG REMEGNI? AHOGY MÉG SOHA.

Carbonia, 2026. június 18.

Eljött a szenvedés ideje, a katasztrófa küszöbön áll,
a Föld úgy fog remegni, ahogy még soha.

Lejárt az idő, karom lesújt az igazságtalan emberekre.

Engedjétek szabadon népemet, átkozott viperák! Ó, ti, akik a Földön merészeltek dönteni testvéreitek sorsáról, engedjétek őket szabadon, hogy szabadságukban úgy döntsenek, hogy visszatérnek Hozzám, a Teremtő Istenhez.

Emeljétek fel az üdvösség kehelyét, hirdessétek dicsőségemet, ó emberek, ne engedjétek, hogy a Sátán magával rángasson titeket a pokolba!

Én, Isten, a Mindenható Isten, kijelentem ennek a bűnös történetnek a végét!

Fájdalommal tölt el, hogy Egyházam a démon kezébe került, gyermekeim eladták magukat neki egy nyomorult ezüstpénzért.

Eljött az óra, hogy végrehajtsam igazságosságomat!!! Megújulás ideje jött el híveim számára, azok számára, akik szeretnek engem és igazi szeretettel követnek engem.

Szeretteim, eljöttek a megjövendölt idők, a próféciák beteljesülnek, az árulók abban a hálóban fognak végződni, amelyet maguk szőttek az én gyermekeim ellen.

Eljött a fájdalom ideje, a katasztrófa küszöbön áll, a Föld úgy fog remegni, ahogy még soha, a vulkánok egyszerre fognak kitörni, a tengerek megemelkednek, hatalmas hullámok csapnak le a partokra: …a károk felbecsülhetetlenek lesznek, az ember tehetetlenül áll majd, technológia nélkül, és Sátán gyötrelmeinek lesz kitéve.

Hirtelen megjelenik az északi fény, amely elektromágneses jelenségeket vált ki, amelyek a Földet fogják érinteni.

Az ég elsötétül, az eső hevesen fog hullani, hatalmas lesz a pusztítás.
Azok az emberek, akik elutasítottak Engem, kegyelemért fognak kiáltani, visszatérnek hozzám, de már túl késő lesz! A bűn gyermekei, meghoztátok a döntéseiteket, most már nem részesülhettek szent áldásaimban, menjetek az átkozott istenetekhez, ő gondoskodni fog rólatok, teljes tönkremenetelbe taszítva benneteket: …a lélek halála!

Szeretteim, íme, én, a ti Atyátok, jövök, hogy megáldjalak benneteket, és magamba fogadjalak benneteket. Készítsétek elő lelketeket, hogy befogadjatok engem, ne mutassatok kételyt e szavaim iránt, hogy ne találjátok magatokat zavarban előttem.

https://colledelbuonpastore.eu/2026/06/19/ecco-il-tempo-dei-dolori-il-disastro-e-alle-porte-la-terra-tremera-come-mai-e-successo/